5 افزونه مفید برای افزایش بازدید کاربران در وردپرس

افزایش بازدید کاربران در وردپرس

سلام دوستان وردپرسی عزیز؛
همیشه صاحبان وب‌سایت‌ها در تلاش برای افزایش بازدید هستند. اکثر صاحبان سایت، مطالب را به‌طور منظم منتشر می‌کنند و فکر می‌کنند که به‌طور خودکار مخاطبان جدیدی را جذب خواهند کرد. مشکل این رویکرد این است که در اکوسیستم رقابتی امروز کار نمی‌کند. پس به‌منظور افزایش بازدید و جذب ترافیک باید مطالب خود را به روش‌های مختلفی در انظار قرار دهید و به گونه‌های دیگری امکان افزایش بازدید کاربران در وردپرس را فراهم کنید.

افزایش بازدید کاربران در وردپرس

خوشبختانه، افزونه‌های متعددی جهت جذب ترافیک و یا نشر و پیشنهاد مطالب به کاربران وجود دارد. در ادامه 5 افزونه کاربردی معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به آگهی و به‌سرعت بازدیدکنندگان جدید جذب کرده و ترافیک بیشتری را به سمت سایت وردپرسی خود هدایت کنید.

Super Socializer

super socializer-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

اشتراک‌گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی مانند گوگل پلاس، توییتر، فیس‌بوک و… تأثیر به سزایی در افزایش بازدید کاربران در وردپرس برای محتوای وب‌سایت شما خواهد داشت. علاوه بر آن قادر خواهید بود تا در جهت افزایش بازدید گامی برداشته و بازدیدکنندگان جدیدی را به سمت صفحات خود هدایت کنید. یکی از بهترین راهکارها این است که دکمه‌های اشتراک‌گذاری را در سایت وردپرسی خود تعبیه کنید.

social buttom-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

افزونه Super Socializer این امکان را به شما می‌دهد تا به‌سادگی دکمه‌های موردنظر جهت اشتراک‌گذاری مطالب خود را انتخاب و آن‌ها را در دو حالت افقی یا عمودی در سایت خود تعبیه کنید.

امکانات

 • کاملاً رایگان
 • واکنش‌گرا
 • قابل تنظیم در موبایل و دسکتاپ
 • تنظیم نوار اشتراک‌گذاری در دو حالت عمودی یا افقی

این افزونه دارای قابلیت سفارشی‌سازی و کاملاً انعطاف‌پذیر است و تاکنون با امتیاز 4.8 از 5  توانسته بیش از 40000 نصب فعال را به نام خود ثبت کند.

Contextly Recommends

context-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

اگر قادرید به‌سرعت بازدیدکننده جذب کنید یعنی محتوای جذابی دارید، می‌توانید مطالب مرتبط  با موضوع فعلی را به بازدیدکننده نمایش دهید. در این‌گونه موارد توصیه می‌شود خوانندگان را به قسمت “محتوای مرتبط” هدایت کنید. این بخش را می‌توانید در ستون‌های فرعی و یا در پایان پست‌های خود قرار دهید.

single link-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

افزونه Contextly Recommends به شما کمک می‌کند سئوی وردپرس را بهبود ببخشید و عمل لینک دهی داخلی به پست‌های مرتبط را به‌صورت آسان‌تر انجام دهید. علاوه بر این، افزونه قادر است محصولات و فیلم‌ها را به بازدیدکنندگان سایت توصیه کند. پس می‌تواند گزینه خوبی برای افزایش بازدید کاربران در وردپرس باشد.

امکانات

 • لینک دهی آسان
 • مدیریت مطالب مرتبط
 • نمایش مطالب مرتبط در زیر هر محتوا به‌صورت خودکار

این افزونه تاکنون با کسب 3.7 امتیاز از 5 توانسته بیش از 900 نصب فعال را به نام خود ثبت کند.

Social Comments

social comments-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

شما این امکان را دارید که پیوندی میان وردپرس و شبکه‌های اجتماعی برقرار کرده و نظرات و دیدگاه‌های بازدیدکنندگان را در معرض نمایش قرار دهید. به این صورت که چندین گزینه برای ادغام نظرهای کاربران در شبکه‌های مختلف و نمایشآن‌ها در وردپرس وجود دارد.

social comments setting-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

افزونه Social Comments به شما اجازه می‌دهد تا نظرات فیس‌بوک، گوگل پلاس و… را به سایت خود اضافه کنید. این‌گونه به خوانندگان فرصت می‌دهید دیگران را در شبکه‌های خود تگ کنند و با سایت شما آشنا شوند. این کار در افزایش بازدید کاربران در وردپرس تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد. بنابراین، بخش نظرات شما را به یک جامعه فعال (و منبع ارجاع) تبدیل می‌کند.

امکانات

 • نمایش دیدگاه‌های سه شبکه اجتماعی در وردپرس
 • قابلیت اشتراک‌گذاری مطالب توسط کاربران در وردپرس
 • امکان سفارشی‌سازی

این افزونه با کسب امتیاز 4.3 از 5 تاکنون بیش از 4000 نصب فعال را کسب کرده است.

Hello Bar

پنجره‌ها و پیغام‌های اعلان بسیار جذاب هستند طوری که به شما اجازه می‌دهند یک پیام هدفمند را در وب‌سایت خود نمایش دهید. در میان گزینه‌های مختلف جهت طراحی پیغام‌های اعلان، Hello Bar گزینه مناسبی است و به شما امکان می‌دهد یک اعلان طراحی کنید که به صفحه‌ای جهت دریافت لیستی از ایمیل‌ها متصل می‌شود. همچنین یک گزارش تجزیه‌وتحلیل دقیق از بازدیدکنندگان و ایمیل‌های کاربران در اختیار شما قرار می‌دهد.

hello bar-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

با استفاده از افزونه Hello Bar، می‌توانید با بازدیدکننده خود در ارتباط باشید. با اقداماتی مانند پیشنهاد عضویت در خبرنامه، نمایش لینک پست‌های محبوب یا تشویق برای اشتراک‌گذاری مطالب در رسانه‌های اجتماعی قادر به افزایش بازدید کاربران در وردپرس خواهید بود. 

امکانات

 • تهیه لیست ایمیل کاربران
 • قابل طراحی در نسخه‌های موبایل و دسکتاپ
 • قابلیت سفارشی‌سازی رنگ  و دکمه‌ها

این افزونه با کسب امتیاز 5 از 5  تعداد بیش از 6000 نصب فعال را در مخزن وردپرس کسب کرده است.

AccessPress Instagram Feed

accesspress-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

جمع‌آوری بازخورد بازدیدکنندگان یکی از روش‌های حفظ ارتباط با آن‌ها است. در صورت توجه به نظرات بازدیدکنندگان محبوب‌تر خواهید شد و احتمال اشتراک‌گذاری مطالب توسط بازدیدکنندگان ب میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت. توجه به بازخورد، سؤالات و نظرات شما را قادر می‌سازد تا ایده‌های جدید جمع‌آوری کرده و به‌سرعت پیشرفت کنید.

accesspress insta-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

به کمک افزونه AccessPress Instagram Feed می‌توانید به‌جای تهیه یک ساید بار یا یک صفحه جداگانه، از یک ابزارک ساده برای جمع‌آوری نظرات کمک بگیرید همچنین می‌توانید به‌منظور تبلیغات و برند سازی از این شبکه اجتماعی کمک گرفته و مطالب خود را در معرض بازدید عموم قرار دهید و دنبال کنندگان خود را به سایت وردپرسی هدایت کنید که درنهایت منجربه افزایش بازدید کاربران در وردپرس خواهد شد.

امکانات

 • جمع‌آوری بازخورد
 • پیکربندی ساده
 • قابل سفارشی‌سازی
 • انعطاف‌پذیر

این افزونه با بیش از 20000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.1 از 5 در میان افزونه‌های  محبوب و کاربردی قرارگرفته است.

نتیجه‌گیری

روش‌های متعددی برای جذب بازدید و بازدیدکننده و درنهایت رسیدن به ترافیک مطلوب وجود دارد. در این آموزش 5 افزونه کاربردی جهت افزایش بازدید کاربران در وردپرس  را معرفی کردیم که با ترکیب آن‌ها قادر خواهید بود به‌سرعت پیشرفت کرده و ترافیک مطلوبی را کسب کنید.

table result-افزایش بازدید کاربران در وردپرس

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام خیلی ممنون از سایت عالیتون تازه یه سایت زدم ممنون میشم یه نگاه به بندازید و بگید سعوش چطوره 7android.skyf.ir

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام . خواهش می کنم. همیشه در زمینه تولید محتوای غیرتکراری و بهینه تلاش کنید حتما موفق خواهید شد. پیروز باشید.