قالب وردپرس شرکتی Fabulous Fluid

درود فراوان بر همراهان عزیز؛
قالب های وردپرس شرکتی متنوعی وجود دارد که هر کدام بسته به نوع کسب و کارها برای راه اندازی وب سایت های شرکتی مناسب می باشد. امروز یک قالب وردپرس شرکتی رایگان برای معرفی به شما عزیزان انتخاب کرده ایم که مناسب برای کسب و کارهای کوچک می باشد. قالب وردپرس Fabulous Fluid از یک بخش شبکه ای برای معرفی نمونه کارها تشکیل شده است. در ادامه می توانید با ویژگی های بیشتر این قالب آشنا شوید.

قالب وردپرس Fabulous Fluid

قالب وردپرس Fabulous Fluid از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند. کاربران می توانند در هرصفحه به شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشند. صفحه اصلی قالب وردپرس Fabulous Fluid شامل اسلایدر و پیش نمایش اسلایدها می باشد. همچین صفحه اصلی این قالب از یک بخش شبکه ای که برای نمایش نمونه کارها مناسب می باشد تشکیل شده است.

نکات نصب

در ابتدا برای نصب عادی قالب وردپرس Fabulous Fluid باید فایل درون ریز آن را داخل وب سایت خود قرار دهید و سپس درون ریزی نمائید. در ادامه برگه ای با با قالب صفحه اصلی و بدون سایدبار ایجاد می کنیم و در بخش سفارشی سازی  برگه ی نخست را بر روی این برگه تنظیم نمایید. سپس با کمک بخش سفارشی سازی سایر قسمت های قالب را ایجاد کنید.

  قالب فروشگاهی Proteo Classic shop فارسی

fabulous-fluid-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Fabulous Fluid

نصب سریع

در نصب سریع قالب محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شود و در این صورت نیاز به ایجاد تغییرات از جانب شما نمی باشد. اما اگر تصمیم دارید که قالب را بر روی سایت اصلی خود نصب کنید،  فقط باید از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس شرکتی Fabulous Fluid با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وردپرس شرکتی Fabulous Fluid با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.