امسال از گوگل هم عیدی بگیرید!

امسال از گوگل هم عیدی بگیرید!

آیا تا به حال در تعطیلات عید دچار افت رتبه وب‌سایت شده‌اید؟ موتورهای جستجو برای ایندکس کردن محتوا همواره به وب‌سایت شما سر می‌زنند و هیچ‌گاه تعطیل نیستند! در صورتی که هنگام بررسی آنها محتوایی در وب‌سایت خود نداشته باشید عملکرد شما دچار مشکل شده و از رتبه وب‌سایت شما کاسته می‌شود. آنگاه بعد از تعطیلات نوروز باید تا مدت‌ها تلاش کنید تا جایگاه پیشین خود را به دست آورید.

از دیدگاه گوگل مهمترین بخش از وب‌سایت شما محتوای وب‌سایت است. محتوا همه آن چیزی است که در وب‌سایت شما آزادانه منتشر شده و به بهترین نحوه برای کاربران به نمایش گذاشته شده است. به واسطه ارزیابی‌هایی که توسط ربات‌های گوگل صورت گرفته است محدودیت تعداد کلمات محتوای متنی برای انتقال اطلاعات ارزشمند حداقل 1000 کلمه است. در واقع تمام کلماتی که در وب‌سایتتان می‌نویسید توسط گوگل ایندکس می‌شود و هر چه کلمات بیشتری در هر مقاله خود داشته باشید نتیجه بهتری می‌گیرید. البته باید مطمئن باشید محتوای باکیفیت تولید کرده‌اید و این عامل همواره بر نرخ خروج کاربر از صفحه تأثیرگذار بوده است. هر زمان که شما محتوای جدیدی در وب‌سایت خود بارگذاری می‌کنید، ربات‌های گوگل به وب‌سایت شما می‌آیند تا محتوای شما را ایندکس کنند. هیچ‌گاه نمی‌توان با اطمینان در مورد زمان حضور ربات‌های گوگل صحبت کرد. گاهی طبق برنامه‌ای خاص و گاهی سرزده مهمان وب‌سایت شما می‌شوند.

شما برای این مهمان سرزده در تعطیلات نوروز چه محتوایی در نظر گرفتید؟

همان‌طور که می‌دانید ربات‌های گوگل ارزیابی‌های بی‌وقفه خود را در مورد وب‌سایت‌ها دنبال می‌کنند. گسترش دنیای دیجیتال و استفاده از اینترنت دسترسی مخاطبان شما را به کسب‌وکارتان تحت تأثیر قرار داده است. دیگر مثل گذشته کسب‌وکارها در نوروز تعطیل نمی‌شوند و محتوا همان سرمایه پنهان به شکلی مستمر به پاسخگویی ارباب رجوع مشغول است. با تولید و بارگذاری محتوا وب‌سایت خود را در تعطیلات عید از نفس نیندازید! مجموعه فرامحتوا http://faramohtava.com امسال با راهکار «سین هشتم سئو» در کنار شماست تا در تولید محتوای سئومحور بر اساس استانداردهای گوگل و بارگذاری و انتشار محتوا در تعطیلات نوروز 97 همراهیتان کند. فرامحتوا با تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی، تدوین استراتژی‌های اثربخش بازاریابی محتوا و همچنین مجموعه کلاس‌های آموزشی در حوزه بازاریابی محتوا توانسته است به طیف گسترده‌ای از سازمان‌های دولتی تا کسب‌وکارهای خصوصی و استارتاپی در صنایع مختلف نانوتکنولوژی، پزشکی و سلامت، پوست و زیبایی، گردشگردی، لوازم خانگی، خودرو و لوازم جانبی، نرم‌افزارهای کاربردی و دیگر صنایع خدمات خود را ارائه دهد. این بار سین هشتم سئو را به عنوان راهکاری برای جلوگیری از افت سئوی وب‌سایت‌ها در تعطیلات نوروز 97 به بازار عرضه کرده است.

8- امسال از گوگل هم عیدی بگیرید!

راهکار سین هشتم سئو: تولید و بارگذاری محتوای وب‌سایت ویژه نوروز 97

سین هشتم برای شما 10 مقاله 1000 کلمه‌ای سئومحور، تخصصی و متناسب با موضوعات مورد نظر شما تولید می‌کند، در هر مقاله حداقل 2 منبع معتبر بین‌المللی استفاده می‌شود و برای هر مقاله یک عکس باکیفیت به همراه توضیحات جستجو و مناسب‌سازی می‌شود. مقالات به طور متوسط بین 2 الی 4 کلیدواژه را با چگالی استاندارد به گونه‌ای پوشش می‌دهند که ارزش محتوا برای مخاطب دستخوش افت کیفیت نشود. مقالات دارای حداقل دو لینک داخلی، عنوان و توضیحات سئو هستند و هنگام بارگذاری در وب‌سایت شما تکنیک‌های جذب و نگهداری مخاطب لحاظ می‌شود. محتوای تولید شده در یک برنامه زمان‌بندی شده از 1 الی 12 فروردین 97 همه روزه به جز روزهای جمعه در وب‌سایت شما منتشر می‌شود. با سین هشتم سئو شما میزبان خوبی برای ربات‌های گوگل خواهید بود و حتماً از گوگل عیدی خواهید گرفت.

پس پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای ثبت سفارش و دریافت محتوای خود اقدام کنید:

سین هشتم سئو

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.