پشتیبانی وردپرس بدون نیاز به استخدام پشتیبان سایت

پشتیبانی وردپرس بدون نیاز به استخدام پشتیبان سایت

داشتم در فضای اینترنت چرخی می‌زدم تا اگر شد وسیله‌ی مدنظرم را خریداری کنم. بر حسب اتفاق به سایتی وارد شدم که فکر می‌کردم محصول جذابی را برای فروش در صفحه خود قرار داده است. خیلی زود دست به کار شدم تا خریدم را تکمیل کنم. اما به ناگاه در اواسط ثبت خرید از پنل کاربری که در آن عضو شده بودم به بیرون پرت شدم! چون خودم مدیر سایت هستم و در بخش پشتیبانی وردپرس فعالیت دارم، بلافاصله متوجه موضوع شدم. اما مسئله‌ی مهم‌تر اینجا بود که چرا باید برای چنین سایت محبوبی وضعیت ناپایدار وجود داشته باشد. می‌بینید که؛ همین یک اتفاق به ظاهر ساده من را از خرید منصرف کرد و دقیقاً اینجاست که اهمیت وجود یک پشتیبانی سایت وردپرس به چشم می‌آید. این موضوع سبب شد تا دست بکار شوم و مقاله‌ای را ترتیب دهم تا مدیران سایت‌ها بیش‌ازپیش، به درنظر گرفتن پشتیبانی وردپرس اهمیت دهند و کارآیی سایت خود را تا حد نیازشان بالا ببرند. این مدیران با کمک یک پشتیبان آنلاین وردپرس به‌راحتی می‌توانند به آنچه که خواهان آن هستند دست پیدا کنند و نتیجه ای مطلوب و قابل قبولی را از سایت‌های خود کسب نمایند.

وردپرس چیست؟

همانطور که می‌دانید امروزه راه‌اندازی یک سایت برای گسترش کسب و کارها به یک نیاز ضروری تبدیل شده است و تقریباً در حال حاضر به جرأت می‌توان گفت که اکثر مدیران مجموعه‌ها در فکر اجرای یک وب‌سایت مناسب هستند تا از این طریق بتوانند خدمات‌شان را به عموم مردم ارائه دهند. در این بین طراحی و اجرای یک سایت از طریق روش‌های مختلف قابل انجام است که بکارگیری از مدیریت محتوای محبوب وردپرس در اکثر موارد در دستور کار قرار می‌گیرد.

به طور کلی وردپرس یک سیستم جذاب ایجاد صفحات و یک سایت‌ساز است که امکان راه‌اندازی بدون دغدغه‌ی یک سایت را به همه‌ی افراد می‌دهد که رایگان بودن آن نیز از دلایل مهم استفاده از این مدیریت محتوا محسوب می‌شود. ضمناً گفتنی است که وردپرس امکانات و قابلیت‌های جذابی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. همچنین در خلال این مقاله به بحث پشتیبانی وردپرس نیز اشاره می‌کنیم.

چرا طراحی سایت با وردپرس بهتر است؟

همانطور که عنوان کردیم، وردپرس از جمله مدیریت محتواهایی است که امکان راه‌اندازی یک سایت را در مدت زمان کوتاه به افراد می‌دهد و از همه‌ مهم‌تر اینکه قابلیت‌هایی که این سایت‌ساز در اختیار علاقه‌مندان قرار داده چیزی فراتر از آن است که تصور می‌کنید. حال اجازه دهید به برخی از دلایل مهم بکارگیری از وردپرس برای طراحی سایت اشاره کنیم:

1) مدیریت آسان سایت

اینکه همه قسمت‌های یک سایت کاملاً تحت نظر مدیران مجموعه باشد، قابلیتی است که وردپرس در اختیار افراد قرار داده است. به طور کلی از جمله مواردی که می‌توان با استفاده از این سایت‌ساز مدیریت کرد می‌توان به ویرایش نوشته، نصب افزونه و… اشاره کرد. البته بکارگیری از یک پشتیبانی وردپرس نیز می‌تواند همه‌ی این موارد را به طور کامل در نظر گرفته و تحویل مدیران سایت دهد.

پشتیبانی وردپرس

2) نصب بدون دردسر

از جمله ویژگی‌هایی که وردپرس را به یکی از مدیریت محتواهای جذاب به جهت طراحی سایت تبدیل کرده است، نصب ساده و راحت آن است. در واقع حتی اگر هیچ تجربه‌ای برای این منظور نداشته باشید نیز به سادگی و با استفاده از یک آموزش تصویری نصب وردپرس، به این مهم دست پیدا خواهید کرد.

3) استفاده از قالب‌های دلخواه

وردپرس این امکان را به مدیران سایت‌ها می‌دهد که از قالب‌های رایگان موجود برای بهبود ظاهر سایت‌شان استفاده کنند. در واقع این قابلیت به کاهش هزینه‌ها منجر می‌شود چرا که دیگر نیازی به سفارش قالب اختصاصی‌ نخواهد بود. ضمناً ناگفته نماند که با توجه به متن‌باز بودن این مدیریت محتوا، پشتیبانی وردپرس می‌تواند به راحتی در قالب‌های مختلف دست ببرد و ویرایش‌های مدنظرش را اعمال کند.

4) استفاده از افزونه‌‌های مختلف

بخش مهمی از مدیریت محتوای وردپرس، افزونه‌ها یا پلاگین‌ها هستند. در واقع با بکارگیری هر یک از افزونه‌های دلخواه می‌توان مدیریت بهتری برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفت. برای مثال کافی است که برای راه‌اندازی بخش فروش سایت، از افزونه ووکامرس استفاده شود. ضمناً گفتنی است که به صورت روزانه افزونه‌های زیادی برای این مدیریت محتوا توسط افراد پشتیبانی وردپرس در نظر گرفته می‌شود که کار با این مدیریت محتوا را جذاب‌تر کرده است.

5) امنیت مناسب

همیشه سایت‌ها در معرض هک شدن قرار دارند و زمانی که مدیران مجموعه‌ها، سایت مدنظرشان را راه‌اندازی می‌کنند، از جمله دغدغه‌هایی که دارند، مربوط به امنیت سایت است. به همین جهت افرادی که در این حوزه تخصص دارند و در بخش پشتیبان سایت وردپرس فعالیت داشته‌اند، توصیه‌ی اکیدشان این است که می‌توان از وردپرس بهره برد. البته ناگفته نماند که دانلود برنامه وردپرس از سایت‌های معتبر می‌تواند امنیت مناسبی را برای سایت‌ها به ارمغان بیاورد.

با وردپرس چه سایت‎‌هایی را می‌شود راه‌اندازی کرد؟

اکثر افرادی که در بخش پشتیبانی وردپرس فعالیت می‌کنند، طبق تجربه اذعان دارند که با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که وردپرس در اختیار کاربران قرار می‌دهد، به راحتی می‌توان از آن برای موضوعات مختلف استفاده کرد. به طور کلی از این مدیریت محتوای جذاب در زمینه‌های زیر بیشترین استفاده را می‌شود:

– سایت‌های فروشگاهی

فروشگاه‌هایی که به صورت آنلاین خدمات‌شان را به مردم ارائه می‌دهند، در این دسته از سایت‌ها قرار می‌گیرند و با توجه به اینکه وردپرس امکانات مناسبی را برای این منظور در اختیار مدیران کسب‌وکارها قرار می‌دهد، می‌توان از آن به عنوان یک بستر مناسب به جهت گسترش مشاغل یاد کرد.

پشتیبانی وردپرس

– سایت‌های شرکتی

شرکت‌ها در هر موقعیت و جایگاه نیاز به یک سایت مناسب دارند که وردپرس با ارائه خدمات گسترده، این امکان را به مدیران شرکت‌ها داده است. به طور کلی برای طراحی یک سایت شرکتی نیاز به اختصاصی بودن سایت وجود ندارد و تنها کافی است که از وردپرس استفاده شود.

– سایت‌های آموزشی

معمولاً سایت‌های آموزشی شامل تصاویر یا ویدئوهای آموزشی هستند که برای این منظور استفاده از وردپرس می‌تواند بهترین انتخاب باشد چرا که با در نظر گرفتن یک هاست مطمئن به راحتی می‌توان موارد آموزشی را در سایت بارگذاری کرد و در اختیار کاربران قرار داد. گفتنی است که پشتیبانی وردپرس برای سایت‌های آموزشی بسیار راحت‌تر از دیگر انواع سایت‌های وردپرس است.

 سایت‌های خدماتی

وردپرس امکان معرفی خدمات یک شرکت یا مجموعه‌ها را به مدیران مختلف داده است. در واقع اگر نیاز به یک سایت ساده اما جمع‌وجور دارید تا مهارت‌ها و خدمات‌ حرفه‌ای‌تان را به عموم مردم معرفی کنید، کافی است که از این مدیریت محتوا استفاده نمایید.

 سایت‌های خبری

این نوع سایت‌ها نیز به راحتی توسط وردپرس قابل راه‌اندازی هستند چرا که هر ویژگی یا قابلیتی که برای سایت‌های خبری نیاز باشد را می‌توان توسط این مدیریت محتوا در نظر گرفت. لازم به ذکر است که یک پشتیبان وردپرس با کمترین دغدغه می‌تواند چنین سایتی را مدیریت کند.

آیا سایت‌های وردپرس به پشتیبان نیاز دارند!؟

تا به اینجای مقاله عنوان کردیم که وردپرس می‌تواند بهترین مدیریت محتوا برای طراحی سایت باشد. اما سوال اینجاست که پس از در نظر گرفتن وردپرس به منظور اجرای انواع سایت، آیا به پشتیبانی وردپرس نیز نیاز خواهیم داشت؟ هیچ تفاوتی ندارد که چه سایتی را با وردپرس راه‌اندازی کرده‌اید، آنچه که دارای اهمیت است وجود یک پشتیبان آنلاین وردپرس است تا بتواند موارد و مسائل پیش آمده را در مدت زمان کوتاهی برطرف کند.

البته ناگفته نماند که پشتیبانی سایت های وردپرسی باید توسط افراد باتجربه و متخصص انجام شود، لذا باید از بکارگیری افراد تازه‌ کار برای این منظور جداً خودداری شود. با این حال شاید معتقد باشید که بکارگیری از پشتیبان وردپرس چندان دارای اهمیت نیست و اگر بنا بر شرایط؛ در سایت وردپرس، اختلال یا مشکلی دیده شد با سر و کله زدن، می‌توان ایراد پیش آمده را رفع کرد. اما اجازه دهید که دلایل مهم بکارگیری از یک پشتیبانی وردپرس را با شما در میان بگذاریم تا در اسرع وقت برای استفاده از یک پشتیبانی سایت وردپرس اقدام کنید.

دلایل اهمیت استفاده از پشتیبان وردپرس

اینکه چرا باید از یک متخصص وردپرس در سایت استفاده کرد سوال بسیار با اهمیتی است که پاسخ آن را می‌توان در بخش‌های زیر خلاصه کرد:

* بروزرسانی سایت

وردپرس به صورت ماهانه بروزرسانی‌هایی را به داشبورد این مدیریت محتوا ارسال می‌کند و مدیران وب‌سایت‌ها موظف هستند که آن را در نظر بگیرند. اما موضوع اینجاست که بسیاری از مدیران دانش کافی برای نحوه بروزرسانی سایت را ندارند و بدیهی است که برای انجام چنین موردی نیاز به یک متخصص خواهند داشت. از طرفی گاهاً اتفاق می‌افتد که با انجام بروزرسانی، به دلیل نقص در پرونده‌های وردپرس، سایت از دسترس خارج می‌شود که در این گونه مواقع اهمیت استفاده از یک پشتیبانی وردپرس بیش‌ازپیش به چشم می‌آید.

* اجرا و حفظ امنیت سایت

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای هر نوع سایت چه وردپرس و چه دیگر مدیریت محتواهای موجود دارای اهمیت است، اجرا و حفظ امنیت سایت است. در واقع با توجه به اینکه وردپرس تحت حملات DDoS قرار می‌گیرد، چنانچه از امنیت قابل توجهی برخوردار نباشد، ممکن است به اطلاعات سایت آسیب وارد شود. ضمناً گفتنی است که در نظر گرفتن مسائل امنیتی فقط توسط افراد متخصص قابل انجام است که در این صورت بکارگیری از یک پشتیبان سایت وردپرس بهترین راه‌حل انتخابی است که باید توسط مدیران سایت‌های مختلف در نظر گرفته شود.

* رفع مشکلات سایت

سایت‌هایی که با وردپرس راه‌اندازی می‌شوند به دلیل آنکه می‌توان در کدنویسی‌های آن تغییرات ایجاد کرد، ممکن است در بعضی از شرایط، کلیت اجرای سایت را دچار اختلال کند. بنابراین برای رفع آن، نیاز به یک پشتیبانی وردپرس است، تا به سرعت موارد پیش آمده را مورد بررسی قرار دهد. به طور کلی مشکلات سایت‌های وردپرسی را می‌توان به بخش‌های مختلفی مانند قالب، افزونه‌ها، تنظیمات مدیریت وردپرس و مواردی از این دست تقسیم بندی کرد. ضمناً ناگفته نماند که هرچه زمان بیشتری برای رفع ایرادات سایت وردپرسی در نظر گرفته شود، احتمال نادیده گرفتن گوگل و حذف از نتایج افزایش می‌یابد. بنابراین در صورت رخ دادن مشکلات اساسی حتماً از یک پشتیبانی سایت های وردپرسی استفاده کنید.

* نصب افزونه و قالب

گاهاً پیش می‌آید که مدیران سایت‌ها به قالب و افزونه‌های مختلفی نیاز پیدا کنند و به دلیل آنکه تخصص کافی برای نصب این موارد ندارند، احتیاج به افراد باتجربه در این زمینه خواهند داشت. از طرفی مدیریت افزونه و قالب و یا تنظیم درست هرکدام، سواد سئو و وردپرسی می‌خواهد که پرواضح است که فقط به دست افراد متخصص قابل انجام خواهد بود. بنابراین از دیگر مواردی که برای رفع و رجوع آن نیاز به یک پشتیبان وردپرس است، نصب افزونه و انواع قالب نام دارد.

* همگام بودن با موتورهای جستجو

از جمله موارد بسیار مهم برای پیشرفت یک سایت، توجه گوگل و دیگر موتورهای جستجو به سایت‌هاست که بررسی این موضوع فقط بدست افراد متخصص قابل انجام خواهد بود. بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر قصد دارید در کسب و کارتان پیشرفت‌های آنچنانی داشته باشید، حتماً با استفاده از یک پشتیبانی وردپرس که می‌تواند اطلاعات مفیدی را از موتورهای جستجو در اختیار شما مدیران قرار دهد، استفاده کنید. این افراد حتی می‌توانند ربات‌های موتورهای جستجو را بررسی کنند تا به شما در راه کسب رتبه‌های مناسب در کلمه‌های کلیدی دلخواه کمک نمایند.

* تجزیه و تحلیل سایت

مسلماً پیشرفت هر سایت منوط به بررسی‌های دوره‌ای توسط افراد باتجربه و متخصص است. از این رو باید از افرادی استفاده کرد که در این حوزه کاملاً مسلط هستند. پشتیبان‌ سایت‌ های وردپرس معمولاً در این خصوص می‌توانند بهترین کمک‌ها را برای صاحبان سایت‌ها در نظر بگیرند که این مهم نیز فقط با تجزیه و تحلیل کامل سایت امکان‌پذیر خواهد بود. از مجموعه کارهایی که در این بخش توسط یک پشتیبانی سایت وردپرسی انجام می‌شود، می‌توان به بررسی ورودی‌ها، ثبت یا عدم ثبت شدن لینک‌ها در گوگل، بررسی ارورها در سایت‌مپ و مواردی از این دست اشاره کرد.

چرا پشتیبانی وردپرس نیاز به تخصص دارد؟

حال در این بخش قصد داریم درباره‌ی ویژگی‌های یک پشتیبان وردپرس صحبت کنیم. احتمالاً تا به اینجای مقاله به خوبی درک کرده‌اید که یک پشتیبانی سایت وردپرس چقدر می‌تواند در پیشرفت یک کسب‌وکار موثر باشد و علاقه‌مند شده‌اید تا افراد خبره و متخصص را بکار بگیرید.

اما شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد؛ افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند دقیقاً باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند تا مستعد بکار گرفته شدن باشند. همانطور که می‌دانید بررسی مشکلات و اقدامات سایت‌ها از حساسیت‌ بالایی برخوردار است که طبیعتاً کارهای مربوط به آن نیز باید توسط افراد متخصص پیگیری شود. به طورکلی یک پشتیبانی وردپرس باید دارای خصوصیات زیر باشد تا بتوان با کمترین دغدغه از آن بهره برد.

خصوصیات یک متخصص پشتیبان وردپرس

 باتجربه باشد

حتماً با ما هم‌عقیده هستید که تجربه در زمینه سایت‌داری حرف اول و آخر را برای انتخاب یک متخصص می‌زند. این مورد کمک خواهد کرد تا افرادی که با آنها کار می‌کنیم، در زمان کوتاه‌تر و با ضریب اشتباه کمتر موارد را به سرانجام برسانند.

 کاربلد باشد

درواقع تخصص و استفاده از راه‌کارهای جذاب برای حل مشکلات سایت، از دیگر مواردی است که باید یک کارشناس پشتیبان وردپرس، آن را دارا باشد. گفتنی است که برای اطمینان از این مورد می‌توانید نمونه کارهای پشتیبان سایت وردپرسی را درخواست کنید.

 پرحوصله باشد

افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، ممکن است نیاز باشد تا ساعت‌ها با یک تکه کد ور بروند و نتایج را مدام بررسی کنند. بنابراین اگر قصد استفاده از یک پشتیبانی وردپرس را دارید، حتماً این مورد را در نظر بگیرید چرا که افراد کم حوصله به‌هیچ عنوان نمی‌توانند شما مدیران عزیز را به خواسته‌هایتان برسانند.

 دستمزد مناسب

از دیگر مواردی که برای مدیران مجموعه‌ها در هنگام استفاده از یک پشتیبانی آنلاین وردپرس دارای اهمیت است، دریافت دستمزد معقول در قالب انجام موارد مربوط به سایت‌های وردپرسی است. البته ناگفته نماند که تعیین دستمزد این افراد با توجه به کیفیت کار، تجربه و دانش و ایرادات موجود در سایت تعیین می‌شود.

بهترین خدمات پشتیبانی سایت را از کجا دریافت کنیم؟

حال با توجه به موارد ارائه شده در این مقاله، چنانچه نیاز به خدمات پشتیبانی وردپرس دارید، کافی است که این خدمات را از مراکز معتبر درخواست کنید. برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم که از فارسینو بهره ببرید که بعنوان برترین دامنه فارسی کشور، خدمات متنوعی را به مدیران سایت‌ها ارائه می‌دهد. گفتنی است که این مجموعه علاوه بر پشتیبانی آنلاین وردپرس، خدمات جذاب دیگری را نیز برای متقاضیان در نظر گرفته است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمات ارائه دامنه وردپرسی.
  • اجاره انواع هاست وردپرسی و ووکامرسی.
  • طراحی انواع سایت‌های وردپرسی (شخصی، خبری، خدماتی، آموزشی، فروشگاهی و شرکتی).
  • ارائه خدمات سئو و بهینه سازی.
  • پشتیبانی آنلاین ماهانه، سه ماهه و حتی یکساله.

پشتیبان سایت وردپرس

ضمناً توجه داشته باشید که علاوه بر موارد گفته شده، در این رسانه به آموزش‌های رایگان وردپرسی دسترسی خواهید داشت که با استفاده از آنها می‌توانید علم‌تان را در خصوص وردپرس بروزرسانی کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم که حداقل یک بار از خدمات معتبرترین مارکت آنلاین خدمات وردپرس بخصوص پشتیبانی وردپرس استفاده کنید تا به خوبی تفاوت‌های ارائه خدمات در این زمینه را با دیگر سایت‌ها درک کنید.

حال برای اینکه بتوانید از موارد گفته شده کمال استفاده را ببرید، کافی است که با راه‌های مد نظر قرار داده شده در انتهای مطلب با مدیران و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید. ضمناً گفتنی است که کیفیت ارائه خدمات و همچنین قیمت‌های جذاب از مهم‌ترین ویژگی‌های بکارگیری از خدمات این مجموعه بشمار می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی com.فارسینو مراجعه کنید و به کمک راه‌های ارتباطی معرفی شده در سایت از راهنمایی‌های مشاورین و متخصصین این مجموعه نیز استفاده نمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید