درج برند در فوتر پنل مدیریتی وردپرس

سلام به دوستان گرامی ام. 

در صورتی که برای مشتریان خود سایت طراحی می کنید لازم است به بهانه های مختلف نام برند و لوگوی مشتری خود را در پنل مدیریتی تکرار کنید تا مشتری احساس کند سایت به طور اختصاصی برای او طراحی شده است، از طرفی باید از برند خود نیز نام ببرید تا همیشه جلوی چشم مشتری باشید، البته یادتان نرود که فرصت های بهتر را به برند مشتری اختصاص دهید نه برند خودتان!


یکی از فرصت هایی که برای درج نام برند خودتان در پنل مدیریتی وردپرس موجود است، متن فوتر می باشد، همانجا که نوشته شده است: برای این‌که از وردپرس فارسی استفاده می‌کنید، سپاسگزاریم.

می توانید به جای متن مذکور، متن زیر را قرار دهید: 
از اینکه از خدمات شرکت ما استفاده می کنید سپاسگزاریم، اگر به پشتیبانی نیاز دارید تماس بگیرید
برای این کار کافیست تا کد زیر را در فایل functions.php پوسته قرار دهید:
 
function change_footer_content() {
echo 'از اینکه از خدمات شرکت ما استفاده می کنید سپاسگزاریم، اگر به پشتیبانی نیاز دارید <a target="_blank" href="http://www.hamyarwp.com/contactus/"> تماس بگیرید</a>';
}
add_filter('admin_footer_text', 'change_footer_content');
در کد فوق به جای شرکت ما از برند خود بهره ببرید.
اگر نام برندتان در گوگل سرچ شود برای سئو سایتتان بسیار مفید خواهد بود، به شرط آنکه اختصاصی باشد، به عنوان مثال اگر روزی ۱۰۰ نفر در گوگل  همیار وردپرس  را جستجو کنند به نفع سئوی این سایت مفید خواهد بود، پس برندسازی کنید، هم برای افزایش اعتبار و درآمد و هم برای سئوی بهتر.
این مطلب را صرفا برای تشکر از زحمات فراوان دوست خوبم، جناب آقای علی حاجی محمدی نوشته و ارسال کرده ام، امیدوارم مفید بوده باشد.
پیروز و پایدار باشید.
راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.