شناخت بهتر بازی های ویدئویی با گیم پاس

شناخت بهتر بازی های ویدئویی

چقدر برای شما پیش آمده که هزینه بسیار گزاف را بابت یک بازی کنسول پلی استیشن، ایکس باکس و یا نینتندو سوئیچ پرداخت کرده باشید و آن بازی باب میل شما نبوده؟ اصلا چقدر تریلر‌های ارسال شده از بازی‌ها، با واقعیت شباهت دارند؟ آیا واقعا می‌توان از روی تریلر، یک بازی جذاب را انتخاب کرد؟ اصلا چطور شما یک بازی جدید را انتخاب می‌کنید؟ با گران شدن دلار، قطعا وضعیت گیمر‌ها نیز سخت‌تر از دیروز می‌شود. با وجود اینکه تبادل بازی‌های ویدئویی کنسول‌ها بسیار رواج دارد، اما باز هم بسیاری از افراد باید ضرر‌های زیادی برای خرید یک بازی بی‌کیفیت بدهند. پس چاره چیست؟ زمانی که یک بازی جدید به بازار عرضه می‌شود، کمپانی سازنده با تمام وجود در مورد آن تبلیغ می‌کند و شما ممکن است فریب آن را بخورید. اما آیا مرجعی برای نقد و بررسی بازی وجود دارد؟ یا یک مرجع تخصصی برای آموزش بازی مثل آی جی ان اما به صورت فارسی را سراغ دارید؟ اخبار بازی را از کجا دنبال می‌کنید؟

اهمیت نقد و بررسی بازی در دنیای کنسول‌ها

اهمیت نقد و بررسی بازی در دنیای کنسول‌ها

همانطور که می‌دانید، این روزها بازار بازی‌های جدید با نزدیک شدن سال جدید میلادی بسیار داغ است. همه کمپانی‌های مطرح و طراحان بازی انتظار سال نو را می‌کشند تا عناوین جدید خود را روانه بازار کنند. اما با قیمت بالای دلار، گیمر‌ها باید به دنبال وام گرفتن باشند تا بتوانند همه این عناوین را بازی کنند! خرید بازی پلمپ ضرر بسیاری زیادی دارد و باید هنگام فروش، آمادگی ضرری چشم گیر را داشته باشید. اگر نخواهید تن به این ضرر گزاف دهید، باید ماه‌ها انتظار بکشید تا قیمت این بازی کاهش پیدا کند و بتوانید نسخه کارکرده آن را تهیه کنید. حال با همه این اوصاف، تصور کنید که با شوق و هیجان جزء اولین افرادی باشید که یک عنوان جدید را تهیه می‌کنید. دیسک را درون کنسول قرار می‌دهید و متوجه می‌شوید که گیم پلی بازی کاملا با چیزی که تصور می‌کردید تفاوت دارد. خبر این شکست به سرعت می‌پیچد و شما باید با ضرر بسیار زیاد آن بازی را بفروشید.

در این مواقع شاید آرزو می‌کردید که یک فرد نقد و بررسی بازی را به صورت کامل و بی طرفانه انجام می‌داد. در این صورت می‌توانستید ضعف آن را درک کنید و دچار این ضرر مالی نشوید. اما مهم‌ترین مساله در مورد نقد و بررسی بازی در دنیای امروز، بی طرف بودن فرد است. گاهی برخی افراد با دریافت هزینه اسپانسری، تنها مزایای بازی را بیان می‌کنند و شما را فریب می‌دهند. همچنین نقد و بررسی بازی باید به زبان فارسی باشد تا همه گروه‌های سنی با هر سطح مهارت بتوانند متوجه آن شوند.

آیا مرجع آموزش بازی فارسی در ایران وجود دارد؟

مرجع آموزش بازی فارسی در ایران
مرجع آموزش بازی فارسی در ایران

قطعا برای شما هم بارها و بارها پیش آمده که هنگام کشتن یک باس فایت دچار مشکل شده‌اید. یا اینکه در بازی‌های معمایی مثل آنچارتد، بارها نتوانستید معمای بازی را حل کنید. گاهی این مشکلات آنقدر سخت می‌شوند که شما کاملا از بازی بیزار می‌شوید. در این مواقع کسانی که به زبان انگلیسی تسلط بیشتری داشته باشند، می‌توانند در سایت‌های مختلف به دنبال راه حل رد کردن آن مرحله بگردند. اما اگر چنین امکانی را نداشته باشید، به ناچار مجبور می‌شوید که بازی خود را رها کرده و آن را عوض کنید! به همین خاطر وجود یک مرجع آموزش بازی فارسی برای گیمر‌های امروز بسیار حائز اهمیت است.

آموزش بازی می‌تواند شامل آموزش رد کردن مراحل مختلف بازی‌ها، کد‌های تقلب و این چنین مواردی باشد. اگر یک گیمر حرفه‌ای باشید، حتما باید یک مرجع آموزش بازی فارسی داشته باشید تا بتوانید تمام بازی‌ها را تا مرحله آخر بروید!

دنبال کردن اخبار بازی

دنبال کردن اخبار بازی
دنبال کردن اخبار بازی

واقعا کنسول PS5 چه زمانی به بازار عرضه می‌شود؟ آیا GTA VI در سال 2020 وارد بازار خواهد شد؟ اصلا جدیدترین نسخه کال آف دیوتی قرار است چطور باشد؟ اگر یک گیمر واقعی باشید، حتما شما نیز به دنبال یافتن پاسخ این سوالات هستید. اخبار بازی عموما به زبان انگلیسی منتشر می‌شود و کمتر کسی می‌تواند از این اخبار اطلاع پیدا کند. به همین خاطر، وجود یک مرجع عالی برای دریافت اخبار بازی به زبان فارسی می‌تواند بهترین خبر برای گیمر‌های حرفه‌ای ایران باشد.

بهترین مرجع برای گیمر‌های ایرانی

در سال 1397، یک گروه جوان حرفه‌ای و متخصص، اقدام به افتتاح یک مرجع عالی برای گیمر‌های ایرانی کردند. این مرجع که گیم پاس نام دارد، هر آنچه که یک گیمر نیاز خواهد داشت را در اختیار او قرار می‌دهد. در گیم پاس همه چیز اعم از اخبار بازی، آموزش بازی و همچنین نقد و بررسی بازی به زبان فارسی در اختيار شما قرار خواهد گرفت. بازی کردن یک اعتیاد نیست بلکه یک انتخاب است. انتخابی که می‌تواند شما را به دنیای جدیدی ببرد. پس اگر شما نیز به صورت حرفه‌ای گیم را دنبال می‌کنید و ترجیح می‌دهید گذر زمان شما از طریق گیم باشد، حتما سری به Gamepass.ir بزنید. اینجا دنیای شماست. دقیقا همانجایی که دستتان را می‌گیرد و دنیای گیم را به بهترین نحو ممکن نشان‌تان می‌دهد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.