تولید محتوا برای سایت تازه‌ تاسیس: با سایت و فروشگاه خالی از محتوا چه کنیم؟

تولید محتوا برای سایت تازه‌ تاسیس تولید محتوا برای سایت تازه‌ تاسیس

هیچ چیزی تلخ‌تر از دیدن یک سایت یا فروشگاه اینترنتی خالی از محتوا نیست. اولین لحظه‌ای که سایت تازه متولدشده شما بالا می‌آید و به جز تعدادی متن و صفحه نمایشی، چیز دیگری برای عرضه ندارد، اولین فکری که به ذهن‌تان می‌رسد این است که چطور می‌توان این حس و حال سوت و کور بودن را برطرف کرد و چه راه دور و درازی برای پر کردن سایت در پیش رو است.

نویسش، پلتفرم آنلاین تولید محتوا و بازاریابی محتوا این راه سخت را برای شما ساده می‌کند. اما بهتر است اول نگاهی داشته باشیم به چرایی و چگونگی تولید محتوا برای کسب‌وکارهای آنلاین و در انتها، تخفیف و شرایط ویژه نویسش را برای مخاطبان همیار وردپرس بررسی کنیم 🙂

فرایند تولید محتوا چه برای کسب‌وکارهای چندساله و چه برای فروشگاه‌های تازه تاسیس، همیشه یک چالش مهم و البته سخت به حساب می‌آید، زیرا محتوا قلب تپنده سایت شماست و همینطور این محتواست که می‌تواند دست مشتریان را بگیرد و آن‌ها را به سمت سایت یا فروشگاه‌تان هدایت کند. پس بسیار مهم است که برای فرایند تولید محتوا، از همان ابتدای راه‌اندازی سایت حساب‌شده عمل کنید تا بتوانید به سلامت از پس این غول مرحله آخر بربیایید.

در اهمیت داشتن محتوای خوب همین بس که مطابق آمار، کسب‌وکارهای کوچک که پیوسته وبلاگ خود را با محتواهای مناسب به‌روز می‌کنند، 126 درصد سرنخ‌های فروش بیشتری نسبت به کسب‌وکارهای بدون وبلاگ تولید می‌کنند. همینطور 82 درصد از مشتریان زمانی که محتواهای اختصاصی سایت شما را مطالعه می‌کنند، نسبت به برند شما حس مثبتی از اعتماد دریافت می‌کنند. بنابراین صرفا به داشتن یک سایت چشم‌نواز بسنده نکنید و از محتوای متنی غافل نشوید.

تولید کننده محتوا
تولید کننده محتوا

راهکارهایی برای تولید محتوا

برای تولید محتوا دو گزینه اصلی پیش روی شما قرار دارد: استخدام یک نویسنده تمام وقت یا برون‌سپاری تولید محتوا.

اگر دستی بر آتش تولید محتوا داشته باشید یا به نحوی با نویسنده‌ها و تولیدکننده‌های محتوا سر و کار داشته باشید، حتما می‌دانید که در این زمانه پیدا کردن یک نویسنده خوش‌قلم، خلاق، ایده‌پرداز، همه‌فن حریف و مسلط به مسائل تکنیکی از جمله سئو تبدیل به یک عملیات غیرممکن شده است. بنابراین علاوه بر این که فرایند استخدام ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها به طول بینجامد و فروش شما را به تعویق بیندازد، اضافه کردن یک نیروی تمام‌وقت هزینه‌های زیادی را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، تنوع محتواهایی است که شما نیاز دارید. یک فروشگاه اینترنتی به طور معمول به سه دسته محتوا نیاز دارد: توضیح محصول، پست‌های وبلاگ و محتوای صفحات وب شامل بخش‌هایی مثل معرفی خدمات یا درباره ما. نوشتن هرکدام از این محتواها، به تخصص و دانش خاص خود نیاز دارد زیرا ویژگی‌ها و الزامات متفاوتی از یکدیگر دارند. بنابراین بهتر است برای هرکدام، از نویسنده‌های متخصص استفاده کنید، که طبیعتا استخدام چند نویسنده در آغاز کسب‌وکار شما، توجیه منطقی چندانی ندارد.

به همین دلیل برون‌سپاری تولید محتوا یک انتخاب بسیار هوشمندانه است و مانع از پرداخت هزینه‎های زیاد و یا هدر رفتن زمان می‌شود.

خطراتی که در کمین محتوای شما قرار دارند

یک محتوای خوب، محتوایی چند بعدی است. یعنی علاوه بر تخصصی بودن، باید سالم، تمیز، خوانا، منطبق با اصول سئو، یکتا و غیرتکراری، داستان‌سرا و مهم‌‎تر از همه ترغیب‌کننده باشد. سراسر وب از محتوا انباشته شده، محتواهایی که اغلب نسخه‌هایی بی‌فایده و تکراری از روی یکدیگر هستند. پس این که شما هم چنین محتواهایی تولید کنید، تنها باعث می‌شود به انبوه کسب‌وکارهای دیگر بپیوندید و هیچ نقطه تمایزی با رقبایتان نداشته باشید. اگر محتوای شما نتواند به ارتقای رتبه سایت‌تان کمک کند، یا نتواند اعتماد مخاطب را جلب و او را به سمت خرید از شما ترغیب کند، تمام هزینه تولید محتوا که پرداخت کرده‌اید، به باد خواهند رفت. سنجش کیفیت محتوا کار ساده‌‎ای نیست و ممکن است از عهده هر کسی بر نیاید. بنابراین لازم است برون‌سپاری تولید محتوای خود را به دست متخصصان این حوزه بسپارید تا مسیر بازاریابی محتوایی تان را به سلامت و با خاطری آسوده طی کنید.

نوشتن محتوا در سایت
نوشتن محتوا در سایت

نویسش: سفارش تولید محتوا به سادگی آبِ خوردن

نویسش پلتفرم آنلاین سفارش تولید محتواست که خیال شما را از تمامی پیچیدگی‌های تولید محتوا راحت می‌کند. شما می‌توانید در کمتر از ده دقیقه، سفارش تولید محتوا را ثبت کنید.  فرقی نمی‌کند که به محتوای وبلاگ نیاز داشته باشید یا توضیح محصول. رپورتاژ آگهی یا محتوای صفحات وب. کتاب الکترونیکی نیاز داشته باشید یا محتوای شبکه‌های اجتماعی. ما سفارش شما را به دست متبحرترین و حرفه‌ای‌ترین نویسندگان خود می‌سپاریم تا همان چیزی که نیاز دارید را برای‌تان فراهم کنیم.

ما در نویسش معتقدیم که محتوا، قلب یک کسب‌وکار است و باید به بهترین شکل ممکن تولید شود. نویسش تلاش می‌کند تا محتواهایی اصیل، روایت‌گر، معتبر، کاربردی و سالم و سئوشده برای شما تولید کند و به همین دلیل تمام محتواهای تولیدشده از ضمانت برخوردار هستند و در صورت عدم رضایت شما، مبلغ پرداخت‌شده بازگشت داده می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه سفارش تولید محتوا و با استفاده از کد کد تخفیف hamyar30 از ۳۰ درصد تخفیف تا سقف 30 هزار تومان استفاده و اولین سفارش خود را ثبت کنید و با محتواهایی منحصربه‌فرد، بالاتر از رقبای خود بایستید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید