ساخت کارت های هدیه در ووکامرس با Gift Cards for woocommerce

ارائه کارت های هدیه به مشتریان در ووکامرس

سلام دوستان؛

سال نو مبارک!
همزمان با آغاز سال نو مطلبی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که مربوط به اهدای هدیه به شیوه ی مجازی برای مشتریان فروشگاه اینترنتی می شود.
می توانید برای احترام گذاشتن به مشتریان ثابت فروشگاه اینترنتی خود و یا افرادی که از شما خرید کرده اند هدیه ای در نظر بگیرید و برای آن ها بفرستید. حتما شما هم در مورد کارت های هدیه و یا گیفت کارت ها اطلاعاتی دارید و یا در مورد آنها شنیده اید. امروزه این نوع هدیه دادن بسیار مرسوم است و اتفاقا افراد از آن بیش از دریافت هدیه ی کالایی لذت می برند. حال ما نیز می خواهیم برای مشتریان ویژه ی خود در فروشگاه ووکامرسی گیفت هایی تهیه کرده و ارسال کنیم. آیا شما هم فکر می کنید کار جالبیست؟
در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ی وردپرسی جالبی که امکان ایجاد گیفت کارت و اهدا کردن آن به مشتریان را به شما می دهد آشنا شده و مراحل ایجاد آن را یاد می گیریم. پس با ما همراه باشید.

افزونه Gift Cards for woocommerce

woocommerce gift card hamyarwp

با کمک این افزونه می توانیم گیف کارت هایی ایجاد کنیم و آن ها را به مشتریان خاص ویژه ی خود اختصاص دهیم. و البته بهتر است بگوییم برای مناسبت ها فوق العاده است.

نکته!!! این افزونه توسط تیم همیار وردپرس فارسی سازی شده است و می توانید آن را از همین پست دریافت کنید!

به پیشخوان وردپرس مراجعه می کنیم و سپس افزونه را در مسیر مشخص نصب می کنیم و آن را فعال می کنیم. پس از فعال سازی از منوی ووکامرس گزینه ای با عنوان “کارت های هدیه” مشاهده می کنید که مربوط به افزونه ی ماست:

gift card hamyarwp

با کلیک بر روی این گزینه به بخش افزودن کارت های هدیه منتقل خواهید شد. اما قبل از رفتن به این بخش به قسمت پیکربندی می رویم تا تنظیمات افزونه را مشاهده کنیم…

woocommerce setting hamyarwp

در قسمت پیکربندی ووکامرس گزینه ای با عنوان کارت های هدیه موجود است که دارای دو بخش رایگان و پرمیوم است. توضیحات و عناوین کاملا مشخص است و تنظیمات پیش فرض را نیز انجام دادیم. می توانید با توجه به تصویر عملیات خود را انجام دهید.

حال به بخش “کارت های هدیه” در ووکامرس می رویم تا کارت هدیه ی خود را اضافه کنیم.

add card hamyarwp

در این صفحه تمامی کارت های هدیه ای که ساخته اید را می توانید مشاهده کنید. بعلاوه اطلاعات تکمیلی آن نیز مشخص است. حال با کلیک بر روی گزینه ی ” افزودن کارت هدیه” می توانیم کارت هدیه ای بسازیم…

build card hamyarwp

شما در اینجا می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “ایجاد شماره کارت به صورت دستی” شماره ای برای کارت هدیه ی خود مشخص کنید. اگر اینکار را نکنید به صورت پیش فرض ایجاد می شود.

فیلدی که در اینجا بسیار حائز اهمیت است قسمت وارد کردن ایمیل فرستنده و ایمیل گیرنده است. یعنی گیفت کارت از سمت شما برای چه کسی ارسال می شود. همچنین می توانید اعتبار کارت هدیه را مشخص کنید مثلا مبلغ 10000 تومان.
می توانید برای گیفت کارت تاریخ انقضا تعیین کنید تا پس از آن مدت دیگر گیفت کارت قابل استفاده نباشد. سپس دکمه ی انتشار را بزنید تا گیفت کارت شما ایجاد شود.
کارت هدیه ایجاد شد. حال به قسمت محصولات رفته و گزینه ی کارت هدیه را برای محصول خود تیک بزنید. با اینکار فیلدهایی در صفحه ی محصولات ایجاد می شود که اشخاص دارای کد گیفت کارت می توانند از تخفیف آن محصول بهره مند شوند.

field hamyarwp

جمع بندی! 

در فروشگاه اینترنتی می توانید در زمان های خاص یا مناسبت هایی برای مشتریان ویژه ی خود کارت های هدیه ای ایجاد کنید تا با وارد کردن کد مخصوص به خود بتوانند از محصولات تخفیف ویژه ای بگیرند. یعنی افرادی که ایمیل و اطلاعات آنها در لیست گیفت کارت ها قرار میگرد در هنگام خرید از تخفیف برخوردار خواهند شد.

دانلود افزونه فارسی Gift Cards for woocommerce

دانلود  صفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.