دانلود رایگان افزونه پیامک گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم افزونه پیامک گرویتی فرم

مشتری ولی‌نعمت است. این گفتۀ قدیمی‌های ماست. همیشه آن کسب و کاری موفق خواهد بود که این حقیقت را در تاروپود اقداماتش و خدماتی که ارائه می‌دهد، نهادینه کند. کاربران فروشگاه اینترنتی، از جایی خرید می‌کنند که بیشترین احساس اطمینان و اعتماد را از آن فروشگاه و خدماتی که ارائه می‌دهد، بگیرند. وقتی این حس اطمینان از همان ابتدای ثبت‌نام در سایت فروشگاه به‌ وجود بیاید، می‌توان تا لحظۀ خرید نسبت به فروشگاه و ثبت سفارش، خوشبین بود.

راه‌حل کسب اطمینان در وهلۀ اول که همان ثبت‌نام در سایت است، این است که کاربر خود را مطمئن کنید که شما امانت‌دار خوبی هستید. یعنی اگر حسابی در سایت شما ساختند و اطلاعات شخصی‌شان را وارد کردند، می‌توانند دیگر با خیال راحت از شما خرید کنند و مطمئن باشند مشکلی برایشان به وجود نمی‌آید. اینجاست که امکانات افزونه پیامک گرویتی فرم به میان می‌آید.

همانطور که از اسم این افزونه پیداست، کاربرد افزونۀ گرویتی فرم (Gravity Forms) ، پرکردن فرم در وب‌سایت شماست. البته ابتدایی‌ترین کاربردش، ورود و ثبت نام با شمارۀ موبایل است؛ به این شکل که برای شمارۀ همراهی که کاربر در سایت وارد می‌کند، پیامکی ارسال می‌شود و در آن کد (رمز عبور یکبار مصرف) وجود دارد.

با این روند دیگر کاربر می‌داند که هیچ‌کس جز خودش نمی‌تواند به اطلاعات کاربری‌اش دسترسی داشته باشد. چون پس از هربار ورود، برای او پیامک ارسال می‌شود.

در مورد پرکردن فرم هم می‌توان به بخش تماس با ما در وب‌سایت فروشگاه‌تان اشاره کرد. به‌محض این‌که کسی این فرم را پر کند، برای مدیر سایت پیامک اطلاع‌رسانی می‌آید و او را از این موضوع مطلع می‌کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای کسب‌و‌کارتان مشتری و کاربر را ولی‌نعمت می‌دانید و می‌خواهید که با او ارتباط نزدیک و صمیمی داشته باشید، این مطلب برای شماست.

افزونۀ پیامک گرویتی فرم نیز به مانند افزونه پیامک ووکامرس بر روی وبسایت فروشگاهی به شما این امکان را می‌دهد تا به هدف خود برسید.

افزونۀ گرویتی فرم چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در ابتدای مطلب هم به این موضوع اشاره کردیم که افزونۀ گرویتی فرم دقیقاً با مفهوم نام آن مرتبط است؛ یعنی کار آن درست کردن فرم است. فرم‌هایی مثل تماس با ما، فرم‌های پرداخت آنلاین و حتی فرم فروش محصول را می‌توانید با کمک افزونۀ گرویتی در سایت خود پیاده‌سازی کنید. ولی در این مطلب در مورد پلاگین پیامکی آن قرار است صحبت کنیم.

وقتی که افزونۀ پیامکی گرویتی فرم را در سایت ووردپرس پیاده‌سازی کنید، بعد از این‌که کاربر سایتتان، هر فرمی را مثل فرم تماس با ما و غیره را پر کند، برای شما پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می‌شود. البته خبر خوب این است که این پیامک‌ها هم برای شما (به‌عنوان مدیر سایت) و هم برای کاربران‌تان ارسال می‌شود.

خیالتان راحت باشد که این پیامک‌ها قابل‌تنظیم‌اند. قطعاً می‌توانید متن‌شان را تغییر دهید؛ مثلاً اگر کاربری فرم فروش محصول را پر کرد، از او تشکر کنید یا به او اطلاع بدهید که این کار به‌سرعت انجام می‌شود و کاربر هم می‌تواند در جریان همۀ مراحل آن باشد. حتی می‌توانید از کاربرتان درخواست کنید تا با شما ارتباط بیشتری برقرار کند و در مورد خدمات شما در سایت فروشگاه‌تان، نظر خودش را ارسال کند.

همۀ این موارد در نهایت به ولی‌نعمت بودن مشتری ختم می‌شود. مثلاً می‌توانید با کمک افزونۀ گرویتی فرم، یک فرم ارسال مدرک برای کاربران‌تان درست کنید و بعد از این‌که آن فرم پر شد، برای شما پیامک اطلاع‌رسانی ارسال شود و سریعاً به نیاز کاربر پاسخ دهید.

همچنین افزونه ثبت نام و ورود با موبایل یا پلاگین یا افزونه دیجیتس (Digits) برای سیستم مدیریت محتوای wordpress طراحی شده است و امکان ساده سازی ثبت نام را با تغییر روند ثبت نام و ورود تنها با یک شماره موبایل را در اختیار شما قرار می دهد، دیگر نیازی به پست الکترونیک، بخاطر سپردن رمزهای عبور متنوع و درگیر شدن با صفحه‌های مختلف برای ثبت نام و ورود به سایت را نخواهید داشت و به آسانی و تنها با دارا بودن یک شماره تلفن همراه می توانید یک کد احراز هویت را با استفاده از پیامک دریافت کنید و با استفاده از کد ثبت نام و ورود خود را به وب‌سایت انجام دهید.

افزونۀ پیامک گرویتی فرم چه قابلیت‌هایی دارد؟

چه شما یک کسب‌‍و‌کار کوچکی باشید که فقط یک مدیر برای وبسایتش دارد و چه یک فروشگاه بزرگی مثل دیجی‌کالا باشید که احتمالاً تعداد مدیرهای بیشتری دارد، افزونۀ پیامک گرویتی فرم این امکان را برای شما و همۀ مدیران وب‌سایت فراهم می‌کند که پیامک دریافت کنند.

همچنین برای کاربران‌تان هم می‌توانید با تنظیمات خاصی پیامک‌ها را ارسال کنید. با کمک افزونۀ پیامک گرویتی، می‌توانید شمارۀ موبایل کاربرهای خود را قبل از ثبت فرم، تایید کنید.

این افزونه، قابلیت پشتیبانی از شورتکدهای فیلدهای گرویتی فرم را هم دارد. با کمک این افزونه می‌توانید فیلد خبرنامه افزونه WP-SMS را به فیلدهای گرویتی فرم اضافه کنید.

اگر برای ارسال پیامک‌ها در وب‌سایتتان منطق‌های شرطی مختلفی را در نظر داشته باشید، افزونۀ گرویتی فرم، قابلیت پشتیبانی از آن‌ها را هم دارد.

نکتۀ مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برای این کار حتماً سامانۀ پیامکی سازگار با این افزونه را انتخاب و تهیه کنید. مثلاً ملی‌ پیامک، یک سامانۀ پیامکی است که با ارائۀ خط خدماتی، حتی برای شماره‌های مسدود هم پیامک ارسال می‌کند و با افزونۀ گرویتی فرم هم سازگار است.

همین حالا می‌توانید با مراجعه به سایت ملی پیامک به آدرس www.melipayamak.com افزونۀ پیامک گراویتی فرم را دانلود کنید.

با افزونه پیامک گرویتی فرم؛ حس اطمینان را به مشتری القا کنید.

هر قدمی که برای ارتباط نزدیک و موثر با کاربر برداشته شود، در آخر نتیجۀ خودش را نشان می‌دهد. اگر از همان ابتدا به کاربر این مفهوم را القا کنید که می‌تواند به شما اطمینان کند و او را در جریان تمام مراحل کارهایش قرار دهید، احتمالاً به مشتری وفادار شما تبدیل خواهد شد.

اگر در مورد افزونه گرویتی فرم یا به‌طور کلی کاربرد پنل‌های پیامکی سوالی دارید با شماره 02163404 داخلی 1 تماس بگیرید. کارشناسان ملی پیامک از ساعت 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان هستند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.