ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام ربات اینستاگرام

امروزه شاهد محبوبیت زیادی از اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی می باشیم، این محبوبیت باعث شده است که پیج ها و افراد زیادی برای دیده شدن در بین میلیون ها پیج دست به کارهای مختلفی بزنند که از جمله آن ها استفاده از ربات اینستاگرام می باشد. بر اساس آمار ها و تحقیقاتی که صورت گرفته ایرانی ها حدود 10 میلیون حساب کاربری را در اینستاگرام دارا هستند، از بین این پیج ها افرادی هستند که می خواهند با داشتن فالوور های چند هزار نفری و تعداد لایک و کامنت بالا توجه بعضی از شرکت ها و برندها را به خود جلب کنند تا بتوانند از این راه برای خود کسب درآمد کنند. یکی از راه هایی که کاربران می توانند این کار را انجام دهند خرید ربات اینستاگرام می باشد. حتی می توان گفت بعضی از پیج های تولید محتوا یا کسانی که مشغول به کسب و کار هستند به این روش روی آورده اند. در ادامه مطلب شما را با ویژگی های ربات اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام مثل دیگر ربات های ساخت دست بشر با هدف خاصی به اجرا در آمده است و دارای برنامه ریزی و هدف ویژه ای می باشد. هر چه برنامه ریزی این ربات را دقیق تر و حرفه ای تر انجام دهند کارایی آن بهتر است. شاید شما فکر کنید ربات ها فقط برای افزایش فالوور برنامه ریزی می شوند اما باید بگوییم با توجه به استراتژی خاصی که برای ربات اینستاگرام در نظر می گیرند می تواند تعداد زیادی از نیازهای یک حساب کاربری را انجام دهد. به طور کلی می توان گفت ربات اینستاگرام کارهایی که یک شخص باید برای حساب کاربری خود انجام دهد را به جای او اجرا می کند.

به همین علت ربات ها را بر اساس هدف های یک کاربر از حساب اینستاگرام طراحی نموده اند. مخاطبان در اینستاگرام پست های دیگران را لایک می کنند کامنت می گذارند و صفحه هایی را دنبال خواهند کرد. که ربات اینستاگرامی می تواند تمام این کارها را انجام دهد و مبنای طراحی آن با رویکرد رفتاری کاربران همخوانی دارد تفاوتی که بین ربات اینستاگرام و کاربران وجود دارد این است که ربات در تمام طول شبانه مشغول به انجام تمامی این کارها می شود اما کاربران نمی توانند 24 ساعت خود را وقف انجام چنین کارهایی کنند.

ربات اینستاگرام به نحوی طراحی شده که با اتصال به یک حساب کاربری می تواند فعالیت هایی را انجام دهد که پیج مورد نظر در بین دیگر حساب ها دیده شود و کاربران به خواست خود آن را دنبال کنند. ربات ها می توانند مناسب با هشتگ ها و لوکیشن ها تعدادی از مخاطبان را مشخص نمایند و طی برنامه ریزی که برای آن ها تهیه شده است آن ها را دنبال نمایند پست هایشان را لایک کنند و حتی از طریق دایرکت با آن ها در تعامل باشند. تمامی این فعالیت هایی که ربات اینستاگرام انجام می دهد باعث می شود که کاربران دیگر نسبت به این پیج حساس شوند و تصمیم به دنبال کردن آن می گیرند بنابراین با افزایش فالوور هم رو به رو خواهید بود.

از دیگر کارهایی که یک ربات اینستاگرام قابلیت انجام آن را دارد گذاشت پست به صورت اتوماتیک می باشد، حتی می تواند استوری های را با توجه به زمان بندی خاصی ارسال نماید. همچنین کامنت هایی که توهین آمیز هستند را حذف می نماید. ممکن است تمامی کاربران نتوانند ربات اینستاگرامی را بسازند اما استفاده از ربات اینستاگرام بسیار ساده می باشد که مخاطبان می توانند نهایت استفاده را از آن ها ببرند. این ربات ها را به صورت نرم افزار و شبکه های تحت وب در دسترس کاربران قرار می دهند.

instagram-robot1
ربات اینستاگرام

همان طور که گفته شد یکی از ویژگی های ربات اینستاگرام فالوو کردن دیگران برای افزایش مخاطبان پیج های مختلف می باشد. این ربات ها می توانند به صورت خودکار و  هوشمندانه کاربرانی را در حوزه فعالیت شما پیدا کند و آن ها را ترغیب به فالوو کردن پیج شما نمایند. اما فقط دیده شدن در اینستاگرام کافی نمی باشد، به عنوان مثال شما در حیطه آشپزی مشغول به فعالیت هستید ربات اینستاگرام اگر بتواند فردی را پیدا کند که به آشپزی علاقه مند است می تواند باعث شود که آن فرد پیج شما را دنبال کند و با شما در تعامل باشد. شاید این سوال برای شما پیش آید که اگر ربات اینستاگرام پیجی را مناسب با حساب کاری ما پیدا کند آیا آن فرد که رقیب ما است پیج ما را فالوو خواهد کرد؟

ممکن است گاهی اوقات این اتفاق نیافتد اما افرادی که دنبال کننده پیج رقیب هستند بدون شک برای استفاده بردن از محتوای پیج شما ترغیب به فالوو نمودن حساب کاربری شما خواهند شد. بعد از اینکه فالوور های خود را پیدا نمودید شاید بخواهید بسیاری از آن ها را آنفالو کنید اما باید بدانید چه کسانی را آنفالو نمایید. رباتی که شما خریداری نموده اید می تواند به طرز هوشمندانه ای افراد را آنفالو کند یعنی افرادی که شما را فالوو نکرده اند از فهرست مخاطبان شما حذف خواهند شد. اگر هنگام ربات اینستاگرام متوجه شوید رباتی که خریداری نموده اید قابلیت آنفالو بر اساس خط زمانی را داشته باشد خیلی بهتر می شود.

همان طور که می دانید از استراتژی هایی مناسبی که می تواند افراد را برای فالوو نمودن پیج شما ترغیب کند گذاشتن کامنت می باشد. هنگام که شما بر روی پیجی کامنت می گذارید صاحب پیج متوجه شما خواهد شد علاوه بر این از طرفی افرادی که مشغول به خواندن کامنت ها می شوند می توانند پیج شما را ببیند و از این طریق پیج شما را فالوور خواهند نمود. بدون شک با لایک نمودن پست های دیگران آن ها را ترغیب خواهید کرد که در جواب پست های شما را لایک نمایند. به عنوان مثال اگر در طول روز 100 نفر را لایک کنید اگر نصف این افراد پیج شما را مشاهده کنند و از محتوای پیج شما خوششان آید بدون شک از فالور های پیج شما خواهند شد.

ارسال پست می تواند باعث ماندگار شدن پیج شما در ذهن کاربران شود. یکی از ویژگی های مناسبی که یک ربات ایده آل می تواند داشته باشد ارسال پست به صورت تکی و یا گروهی بر اساس زمان بندی است. برای یک ربات شب و روز هیچ معنایی دارد و همیشه مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از ربات ها قابلیت این را دارند که پست هایی که بیشترین لایک و کامنت را دریافت نموده اند پیدا کنند و سپس ویدیو های آن ها را دانلود نمایند و در پیج شما قرار دهند.

قابلیت های دیگر ربات اینستاگرام

ویژگی هایی که برای شما بیان شد از قابلیت های ضروری یک ربات اینستاگرام خوب می باشد، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که یک ربات خوب باید قابلیت های دیگری را هم داشته باشد که شامل موارد زیر می شوند:

نوشتن کپشن از کارهایی است که هر فردی باید برای پست هایی که قرار می هد انجام دهد ربات های قابلیت این را دارند که به طور خودکار کپشن های مناسب با پست ها را قرار دهند.  واکنش نشان دادن به افرای که پست های شما را لایک خواهد کرد، دارا بودن پروکسی برای اینستاگرام از دیگر قابلیت های خوب ربات های اینستاگرام می باشد. اصلاح تصاویر، واترمارک کردن پستها، انجام فعالیت بر روی استوری ها، تکرار این فعالیت ها و … . بنابراین هنگام خرید ربات اینستاگرام باید این نکات را هم مد نظر داشته باشید.

با استفاده از ربات اینستاگرام مدیریت پیج شما بسیار کم هزینه می شود و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت،  با استفاده از این ربات ها به طرز چشمگیری می توانید پیج خود را برای شرکت های بزرگ در معرض دیده شدن قرار دهید. اما برای پیشرفت تنها دیده شدن کافی نمی باشد و محتوای پیج هم در این امر نقش بسزایی را ایفا می کند. با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید ماهیانه حدود 10000 هزار فالوور را برای پیج خود دریافت نمایید. این مورد از اهداف اصلی یک ربات برنامه ریزی شده می باشد.

نکات مهم برای استفاده از ربات اینستاگرام

هنگام استفاده از ربات ایسنتاگرام مواردی وجود دارد که همواره باید به آن ها توجه شود تا با مشکل های مختلفی رو به رو نشوید، این نکات شامل موارد زیر می شوند:

امنیت: هنگام استفاده از ربات اینستاگرام باید نام کاربری، پسورد، شماره تماس و حتی ایمیلی که با آن حساب خود را مدیریت می کنید در اختیار ربات قرار دهید و این کار امنیت حساب کاربری شما را به خطر خواهد انداخت. اینستاگرام در ماه های گذشته نسبت به فعالیت های غیر قانونی مثل دادن پسورد به کسانی دیگر بسیار حساس شده است .

در گذشته خیلی از افراد ممکن بود که از ربات های آنفالو یاب استفاده نمایند و با مشکلی هم رو به رو نشوند، اما در چند وقت اخیر هنگام استفاده از ربات اینستاگرام برای شما پیغام هشدار ارسال می کند و از شما درخواست می کند که رمز عبور خود را تغییر دهید. آن هم به خاطر این می باشد که اینستاگرام نمی تواند زمانی که رمز عبور شما دست کسی دیگر است امینت حساب شما را تامین کند. از طرفی باید بگوییم اینستاگرام با استفاده از ربات ها موافق نمی باشد و بیشتر به ایجاد محیط انسانی علاقه مند می باشد. به همین علت اینستاگرام استفاده از این ربات ها را تایید نمی کند و اگر می خواهید از این ربات ها برای افزایش فالوور خود استفاده نمایید باید ریسک از دست دادن حساب خود را هم پذیرا باشید.

instagram-robot2
ربات اینستاگرام

برای استفاده از ربات ایستاگرام باید هزینه هایی را هم پرداخت نمایید. در سه روز اول استفاده از ربات می توانید به صورت رایگان فعالیت های آن را ببینید اما بعد از آن باید به صورت ماهانه مبلغی را پرداخت نمایید. از طرفی خیلی از فروشندگان ربات اینستاگرامی با شما صادق نخواهند بود و به جای گرفتن فالوور های واقعی برای شما اقدام به استفاده از فالوور های فیک برای صفحه شما خواهند کرد که باعث می شود سود شما از این اکانت با افت همراه باشد. استفاده از ربات ها شکل قانونی ندارد بنابراین در صورت بروز هر کدام از این مشکلات نمی توانید آن ها را پیگیری نمایید.

امکانات تجربه کاری: استفاده از رباطی که با تجربه کاری همراه است می تواند شامل تنظیمات قابل فهم، پنل کاربری ساده و .. باشد که باعث می شود افراد به خرید این ربات ها اقدام کنند و آن ها را مورد توجه قرار دهند. کسانی که این ربات ها را طراحی می کنند آن ها را ساده و برای عموم مردم خواهند ساخت و در مدت زمان خیلی کمی فعالیت وسیعی را شروع خواهند نمود که هر کسی نمی تواند از عهده آن بر آید مثلا می توانند تعداد زیادی از پیج ها را دنبال کنند، پست ها را لایک کند، نسبت به استوری ها واکنش نشان دهند و … اما این فعالیت ها می تواند برای پیج شما خطر داشته باشد چرا که امروزه اینستاگرام نسبت به فعالیت های ربات ها حساس شده است. به عنوان مثال اگر خود شما هم در طول روز تعداد زیادی کامنت بگذارید بلاک می شوید و به مدت چند روز نمی توانید کامنت بگذارید. اینستاگرام این کار را برای جلوگیری از رشد ربات ها انجام می دهد،.

دغدغه خیلی از کاربران اینستاگرام بدون شک خرید فالوور فوری اینستاگرام زیاد برای کسب درآمد می باشد، بعد از آپدیت های جدید که در اینستاگرام صورت گرفته شاهد ارسال خیلی کند فالوور هستیم، به نحوی که برای خریدن 1000 فالوور باید سه روز صبر کنید. اما با استفاده از ربات اینستاگرام هیچ زمانی با چنین مشکل هایی رو به رو نخواهید بود چرا که با توجه به قابلیت هایی که یک ربات دارد به طرزی هوشمندانه می تواند در جذب فالوور برای شما خیلی سریع اقدام نماید، اما با وجود این هم سایت های دیگری هستند که برای افزایش فالوور خدماتی را ارائه می دهند تا کاربران بتوانند فالوورهای زیادی را در پیج خود مشاهده نمایید. بسیاری از افراد دوست دارند زمانی که اقدام به خرید فالوور فوری اینستاگرام می کنند بتوانند با آن ها در تعامل باشند و توجه برندهای مختلفی را به خود جلب کنند. اما شما با استفاده از ربات اینستاگرام علاوه بر افزایش فالوور می توانید تمامی فعالیت های خود را به دست این ربات بسپارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.