شرکت های واسطه برای یوتیوب

کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب

آیا می‌دانستید که در هر دقیقه 100 ساعت و هر ماه 6 میلیارد ساعت ویدئو در یوتیوب دیده می‌شود؟ you tube به‌عنوان دومین موتور جستجو در جهان، یک سرویس بدون هزینه برای انتشار ویدئو است. در 14 فوریه سال 2005 میلادی سه تن از کارکنان قدیمی شرکت آمریکایی paypal به نام‌های چن، هرلی و کریم مجموعه یوتیوب را راه‌اندازی کردند. امکان بارگذاری ویدئو، تماشا، لایک و ثبت نظر برای ویدئوهای این پلتفرم در لپ‌تاپ، کامپیوتر، تبلت و گوشی موبایل وجود دارد.

برخی از مردم به درآمدهای دلاری و انجام کار در سطح بین‌المللی فکر می‌کنند. روش‌های زیادی برای  کسب درآمد دلاری در کشور ایران وجود دارد که یوتیوب یکی از آن‌ها است. البته دو مشکل فیلترینگ و تحریم امکان کسب درآمد در یوتیوب را با مشکل روبه‌رو کرده‌ است. در این شرایط برای نقد شدن پول باید چه‌کار کرد؟ با وجود تحریم، کانال‌های زیادی برای کسب درآمد دلاری به اسم شرکت‌های واسطه برای یوتیوب شکل گرفته‌اند. اما بهترین شرکت واسطه کدام است؟ برای پیداکردن یک شرکت مطمئن، ارزشمند، دارای دفتر مرکزی در ایران و پشتیانی همه جانبه ما را دنبال کنید.

آیا حضور دفتر ثابت در ایران برای شرکت‌های واسطه یوتیوب لازم است؟ اولین ویژگی مثبت ارزیشو

یوتیوب بستری مناسب برای کسب درآمد به‌شرط وجود یک کانال فعال در آن است. اولین‌بار در سال 2005 کریم به‌عنوان یکی از صاحبان یوتیوب اولین ویدئو با نام «من در باغ‌وحش» را در این پلتفرم به اشتراک گذاشت. دو ویژگی سادگی و کسب درآمد به دلار از بهترین ویژگی‌های این برنامه کاربردی است. موتور جستجو یوتیوب یک بستر آماده برای کسب درآمد دلاری است. تحریم‌ها مشکلات فراوانی برای کسب درآمد دلاری فراهم کرده‌اند، به همین خاطر شرکت‌های واسطه با ارائه برترین خدمات برای حل این مشکلات در کشور ایران برای حل این مسائل تاسیس شده‌اند.

دفتر مرکزی شرکت واسطه یوتیوب ارزیشو در ایران

سؤالات بسیاری همچون شرایط کسب درآمد در یوتیوب و روش‌های آن  در ذهن افراد قبل از شروع فعالیت در این محیط وجود دارد.  وجود یک شرکت واسطه به‌عنوان مشاور در کنار شما برای درآمدزایی از یوتیوب ضروری است. یکی از معیارهای مهم برای انتخاب این شرکت‌ها، وجود یک دفتر مرکزی در داخل کشور است. ارزیشو یکی از بهترین دفاتر ارائه خدمات برای نقد کردن درآمد دلاری در ایران است. دفتر مرکزی این مجموعه در تهران، میدان ونک واقع است. برقراری ارتباط با کارشناسان این مجموعه با هماهنگی قبلی و به‌صورت حضوری در دفتر مرکزی آن در تهران ممکن است.

خدمات ارزشمند ارزیشو به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های واسطه برای یوتیوب

مردم ایران فکر می‌کنند که به دلیل وجود تحریم‌های متفاوت، امکان کسب درآمد از یوتیوب غیرممکن است؛ در حالی که این یک باور غلط است! زیرا امروزه راه‌حل‌های متنوعی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از راهکارهای حل این مشکل، شرکت‌های واسطه با ارائه خدمات ارزشمند و قابل اطمینان است. مراحل کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب بعد از ایجاد حساب کاربری عبارت است از:

  • برخورداری از حداقل 1000 فالوور
  • ویو حداقل 400 ساعته طی 12 ماه
  • پیروی از قوانین partner program
  • monetize کردن حساب کاربری و برخورداری از شرایط کسب درآمد
  • اتصال به GOOGLE Adsense
  • دریافت پول از یوتیوب از طریق کردیت کارت یا دبیت کارت

 

یکی از بهترین شرکت‌های واسطه برای همراهی یوتیوبرهای عزیز در مسیر دریافت وجه از یوتیوب، ارزیشو است. این مجموعه قابل اطمینان و در دسترس با ارائه بهترین و کم‌نظیرترین خدمات در کنار شماست تا به بیشترین درآمد دلاری از طریق یوتیوب دست پیدا کنید. برای آشنایی بیشتر با نحوه دریافت درآمد یوتیوب به صفحات ارزیشو مراجعه کنید. اگر سؤالات پرتکراری مثل استرایک شدن صفحه کاربری، نحوه محاسبه مالیات آمریکا، حل مشکلات نقدینگی درآمد یوتیوب و سؤال‌هایی از این قبیل در ذهن شما وجود دارد، این صفحه برای کمک به شما طراحی شده است.

پشتیبانی همه‌جانبه شرکت واسطه ارزیشو برای یوتیوب از کلیه کانال‌های ارتباطی

در صورت نیاز به استفاده از خدمات یک شرکت، یک مسئله مهم و کلیدی خدمات پشتیبانی آن است. مسئله‌ای که اهمیت آن در صورت بروز مشکل یا ایجاد یک باگ کوچک مشخص می‌شود. شرکت واسطه خوب در یوتیوب نیز باید به خدمات پشتیبانی پاسخگو در کلیه کانال‌های ارتباطی متصل باشند. به این ترتیب در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل دیگر نگران حل آن نخواهید بود.

پشتیبانی درجه یک شرکت واسطه یوتیوب ارزیشو

 

ارزیشو یکی از بهترین شرکت‌های واسطه برای کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب با تیم پشتیبانی در دسترس است. امکان برقراری ارتباط از طریق واتس‌اَپ، تلگرام و ارسال پاپ‌آپ مشاوره از طریق وب‌سایت این مجموعه در 24 ساعت شبانه‌روز ممکن است. همچنین خطوط تماس برای کارهای ضروری از ساعت 9 الی 16 در این مجموعه در دسترس هستند.

ارزیشو یک شرکت واسطه برای یوتیوب با بهترین ویژگی‌ها

شاید تصور کسب درآمد به دلار از طریق یوتیوب برای برخی از مردم محال به نظر برسد ولی این امر به کمک شرکت‌های واسطه ممکن شده است. یوتیوب یک بستر مناسب بارگذاری ویدئو و کسب درآمد از طریق آن است. ارزیشو یکی از بهترین  واسطه‌ها برای درآمدزایی از طریق یوتیوب است. این شرکت با حضور یک دفتر ثابت در کشور، پشتیبانی همه جانبه، قابل اطمینان با بیشترین بازدهی در کشور ایران قرار دارد.

ارزیشو در یک پویش به نام هزار در هزار روش‌های کسب درآمد دلاری از جمله یوتیوب را معرفی کرده است. در این مجموعه منحصربه‌فرد خدمات و آموزش‌های لازم برای کسب درآمد دلاری از طریق یوتیوب به همراه پشتیبانی کامل در دسترس است. دستیابی به درآمد دلاری از طریق یوتیوب با اندکی تلاش برای همه ممکن است. اگر به دنبال درآمدزایی دلاری از طریق یوتیوب هستید، ارزیشو راه را با کمترین کارمزد به شما معرفی می‌کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید