برگزاری اولین دوره رویداد موبایل ایران (Iran Mobile Summit)

برگزاری اولین دوره رویداد موبایل ایران

برگزاری اولین دوره رویداد موبایل ایران (Iran Mobile Summit) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

برگزاری اولین دوره رویداد موبایل ایران

رویداد ایران موبایل سامیت برای اولین بار به منظور تمرکز بر محتوا و مشکلات حوزه موبایل طراحی و برنامه‎ریزی شده است.

در برگزاری‎های اکوسیستم استارتاپی ایران، معدود همایش یا کنفرانسی با رویکرد و نگاه اختصاصی موبایل برگزار می‎شود؛ به همین دلیل بر آن شدیم رویدادی هم‌ ردیف رویدادهای حوزه موبایل برگزار شود. با توجه به اینکه برگزاری این رویداد برای دور اول در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ صورت می‎گیرد با ظرفیت ۸۰۰ نفر در هر روز، در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

این رویداد علاوه بر پنل‎های تخصصی و سخنرانی‌ها، کارگاه‎های مفید و نمایشگاه جانبی در حوزه‌های مختلف موبایل نیز دارد که علاقه‌مندان و فعالان هر حوزه می‎توانند از آن بهره ببرند.

در دور اول رویداد، موضوعات و محورهای زیر در سخنرانی‌ها و پنل‌های گفتگو به عنوان محور اصلی مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرند:

  • Innovation and Growth
  • Mobile Advertising
  • Monetization & Games
  • User Acquisition & Traffic
  • Mobile Payment
  • App Store

این رویداد در تاریخ ۳۰ خرداد در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود. افتتاحیه رویداد ساعت 9:30 صبح خواهد بود. سخنرانی‎های روز اول رویداد با موضوعات نقش و اهمیت طراحی صحیح و سیستماتیک اپلیکیشن‎های موبایل، پرداخت و اپلیکیشن‌های آن و  همچنین در خصوص نحوه طراحی، امنیت و دستاوردهای حوزه موبایل ارائه خواهد شد. روش‎های تبلیغاتی بر بستر جستجو (SEARCH AD)  و تبلیغات بر بستر موبایل موضوعات دیگر سخنرانی هستند.

همچنین در خصوص سرمایه‎گذاری در حوزه موبایل و نقش آن در توسعه اقتصادی، پنلی با حضور سرمایه‎گذاران برگزار می‎شود. در این زمینه سرمایه‌گذاران خطر پذیر حوزه استارتاپی که تجربه سرمایه‎گذاری روی اپلیکیشن‎های موبایل را دارند، نظرات خود را بیان خواهند کرد.

در ادامه رویداد، پنل پلتفرم‎های ویدیویی بر بستر موبایل با حضور توسعه‎دهندگان این سیستم‎ها برگزار و نقش این بسترها در تولید محتوای مناسب بررسی می‎شود.

پنل بررسی سوپر اپ‎ها، پنل با موضوع پیام‎ رسان‎های داخلی با حضور توسعه‌دهندگان و سخنرانی در خصوص اپلیکیشن‌های توان یابی از دیگر برنامه‌های روز اول هستند.

روز دوم رویداد با تمرکز روی برند سازی صحیح، نقش و حساسیت آن برای اپلیکیشن‌ها و کسب‎وکارهای مبتنی بر اپلیکیشن‎های موبایل، تبلیغات و جذب کاربر و روش‎های موثر در این حوزه و همچنین حوزه امنیت موبایل برگزار می‎شود.

بررسی مشکل اپلیکیشن‎های ایرانی بر سیستم عامل IOS و راهکارهای قابل ارائه برای مقابله با آن، پرداخت خرد و اپلیکیشن‎های پرداخت خرد از موضوعات مورد بررسی در روز دوم هستند.

در کنار این محتوا در سالن‎های دیگر، محتوای بازی‎های موبایلی، انتشار بازی‎های موبایلی ایرانی در داخل و خارج، نقش و توسعه رسانه‎ها در انتشار و معرفی بازی‌ها و توسعه صنعت بازی‌سازی، طراحی بازی‌های برتر و هک رشد در حوزه بازی‌ها بررسی می‌شود.

کارگاه‎های مختلفی نیز با موضوعات هک رشد اپلیکیشن‎ها، گیمیفیکیشن، اتریبیوشن موبایل، اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات آنلاین نیتیو در سالن‎های جانبی برگزار خواهند شد.

اختتامیه این رویداد در ساعت ۱۸ روز ۳۱ خرداد ‎خواهد بود. تپسل و ایرانسل، حامیان مالی این رویداد هستند و امیدوارند که ایجاد شبکه‎های ارتباطی مثبت و انتقال دانش و تجربیات بین فعالان حوزه از جمله دستاوردهای این رویداد باشد.

کد تخفیف ۳۰ درصدی: hamyarwp

ثبت‌نام در اولین دوره رویداد موبایل ایران
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.