در شرکت رویاییتان کدنویسی کنید!

coding-در شرکت رویاییتان کدنویسی کنید!

همانطور که می‌دانید گسترش استفاده از اینترنت، سبب ظهور کسب و کارهای اینترنتی متعدد شده است. از همین رو، استخدام تیم برنامه نویسی و توسعه دهنده وب به نیاز اصلی یک کسب و کار تبدیل شده است.

از طرف دیگر، فعالان حوزه برنامه نویسی و IT مانند هر فرد دیگری به پیشرفت شغلی علاقمندند و دوست دارند با بهترین‌ها همکاری کنند. داشتن دغدغه پیشرفت شغلی، عجیب نیست؛ مطمئناً همکاری با شرکت‌های معتبر، علاوه بر رضایت خاطر و آرامش ذهنی که برای فرد متخصص به همراه دارد، فرصت مناسبی را در اختیار وی قرار می‌دهد که توانایی‌های خود را محک زده و مهارتهایش را ارتقا دهد.

با ظهور استارتاپ‌های خلاقانه در ایران و همچنین، مناسب بودن محیط این کسب‌و‌کارها برای یادگیری و پیشرفت، بسیاری از توسعه دهندگان وب به همکاری با این کسب و کارهای نوپا علاقه دارند.

با این وجود، برای ورود به چنین شرکت‌هایی باید پل ارتباطی مناسبی پیدا کرد؛ پلی ارتباطی که نه تنها فرایند استخدام را تسریع می‌کند، بلکه مورد اعتماد طرفین نیز هست.

در واقع، سوال اصلی این است که …

چگونه در شرکت مورد علاقه خود کار پیدا کنیم؟

Iran talent-در شرکت رویاییتان کدنویسی کنید!

گسترش استفاده از اینترنت، روش کسب‌و‌کار و حتی زندگی مردم را متحول کرده است. روش‌های استخدامی نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و روند کاریابی هم اکنون بسیار آسان‌تر از گذشته است. برای مثال وب‌سایت استخدامی IranTalent.com سعی کرده فرایند استخدام را برای کارجویان و کارفرمایان تسهیل کند و پل ارتباطی مطمئنی برای طرفین باشد.

ایران تلنت که به تازگی پانزدهمین سال تاسیس خود را جشن گرفت، هم اکنون به عنوان بزرگترین مرجع استخدامی کشور به شمار می‌رود. در حقیقت، ایران تلنت به دلیل داشتن بانک رزومه نزدیک به یک میلیون نفری از متخصصان حوزه‌های کاری مختلف، مهم‌ترین منبع یافتن نیروهای انسانی در ایران تبدیل شده است. بنابراین با ساخت رزومه در سایت ایران تلنت شانس شما برای دیده شدن توسط شرکت‌های معتبر افزایش می‌یابد.

شرایط استثنایی ایران تلنت برای توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان

با توجه به نیاز روز افزون شرکت‌ها به همکاری با توسعه دهندگان و برنامه نویسان، ایران تلنت قصد دارد با فراهم کردن شرایط استخدامی ویژه، فرایند استخدام فعالان این حوزه در شرکت‌های معتبر را تسهیل کند.

اگر شما هم یک توسعه دهنده وب یا برنامه نویس هستید می‌توانید با ساخت رزومه در ایران تلنت یا تکمیل رزومه قبلی خود به میزان 70 درصد، علاوه بر افزایش شانس خود برای همکاری با یکی از شرکت‌ها یا استارت‌آپ‌های رویایی‌تان، یکی از 50 نفری باشید که اعتبار حضور در یک دوره آموزشی بین‌المللی در یکی از سایت‌های آموزشی مطرح جهان به آنها هدیه می‌شود.

در واقع، افراد خوش شانسی که هدیۀ ایران تلنت را دریافت می‌کنند می‌توانند به انتخاب خودشان در یکی از دوره‌های  Code Academy، Code School، Khan Academy، Coursera، Udemy، Udacity یا Lynda شرکت کنند.

پس پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید و همین الان برای ساخت یا به‌روزرسانی رزومه در ایران تلنت اقدام کنید:

رویاهاتو کد بزن!

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.