شبکه‌های اجتماعی را به ما بسپارید، ما برای شما جار می‌زنیم!

فرامحتوا- جارچی

تصویر پایان سال با جنب‌وجوش، شلوغی و رونق کسب‌وکار گره خورده است. در این بین کسب‌وکارها به دنبال استفاده هر چه بهتر از این رونق و بازار شلوغ هستند تا فروش بیشتری را تجربه کنند. با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی راهکارهای بهینه‌ای برای بیشتر دیده شدن و جذب ترافیک بیشتر به وجود آمده است. در واقع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به یکی از اثربخش‌ترین راه‌های دستیابی به مخاطب برای کسب‌وکارهای مختلف در هر صنعت و اندازه‌ای تبدیل شده است. حال سؤال اصلی این است که:

چه محتوایی را در شبکه‌های اجتماعی انتشار دهید؟

تحقیقات مختلف در خارج و داخل ایران نشان داده است که ویدیو و در مرکز آن انیمیشن فراگیرترین قالب محتواست که خلاصه و کوتاه بودن، قابلیت بازنشر و دریافت بهتر پیام آن را به محتوای قدرتمندی در شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرده است. از طرف دیگر متداول‌ترین محتوای شبکه‌های اجتماعی محتوای بصری و یا گرافیک است که به ویژه در اینستاگرام توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند. گیف‌ها نیز با بهره‌گیری از قابلیت گرافیک و انیمیشن در زمان کوتاه پیام‌رسان متحرک اثربخشی به شمار می‌آیند. در کنار تمامی این محتواها استیکرها به ویژه در ایام نوروز شما را با مخاطبانتان درگیر و در تعاملات آنها با سایر دوستان و آشنایانشان شریک می‌کند. نوروز 97 فرامحتوا http://faramohtava.com برای شبکه‌های اجتماعی شما جارچی پلاس را به همراه دارد. با جارچی می‌توانید انیمیشن، پست‌های گرافیکی، گیف و استیکرهای ویژه نوروز خود را پیش از پایان سال داشته باشید.

فرامحتوا- جارچی

جارچی پلاس چه محتوایی برای شما تولید می‌کند؟

با تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی برای روزهای پایانی سال 96 بیشتر و متفاوت دیده شوید. جارچی پلاس برای شما یک انیمیشن، 10 عدد پست گرافیکی و 5 فایل گیف تولید می‌کند. همچنین شما می‌توانید پکیج استیکرهای ویژه برند خود را در کنار جارچی پلاس سفارش داده و همواره دیده شوید. جارچی تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی شما در روزهای باقیمانده به سال 97 را به عهده می‌گیرد تا هر چه بیشتر و سریع‌تر به مرکز توجه مخاطبان تبدیل شوید.

جارچی پلاس یک بسته ویژه برای پوشش کامل محتوای شبکه‌های اجتماعی شماست تا بلندتر و رساتر پیام خود را به مخاطبانتان برسانید. پس پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای بررسی نمونه کارها و ثبت سفارش خود اقدام کنید:

جارچی پلاس محتوای شبکه‌های اجتماعی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.