قالب وبلاگی وردپرس Kaira

قالب وردپرس Kaira

سلام دوستان!
قالب دیگری به نام قالب وردپرس Kaira را برای شما فارسی‌سازی کردیم که یک قالب شخصی وردپرس است و میتوانید به سادگی وبلاگ وردپرسی خودتان را با آن راه‌اندازی کنید.
این قالب نسبت به قالب‌های وبلاگی دیگر دارای تفاوت‌هایی از جمله اسلایدر تمام عرض آن در زیر منو اصلی سایت و همچنین بخش نوشته‌های ویژه است.
بخش اسلایدر و نوشته‌های ویژه براساس تگ است. به این صورت که شما برای اینکه محتوا موردنظرتان را در این بخش‌ها قرار دهید می‌بایست در قسمت تنظیمات، نوشته‌های موردنظرتان را براساس  یک تگ خاص تعیین کنید.
و همچنین در قسمت فوتر این قالب که سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها وجود دارد، می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را اضافه کنید.

قالب وردپرس Kaira

  • قالب وردپرس Kaira دارای چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها است. (یک جایگاه در سایدبار و سه جایگاه در فوتر)
  • قالب وردپرس Kaira دارای صفحه اصلی ساده و دو ستونه جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
  • همچنین دارای دو بخش اسلایدر و نوشته‌های ویژه در بالای نوشته‌های اصلی است.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نیست. می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Kaira کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه مربوطه می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای ایجاد بخش‌ نوشته‌های ویژه و همچنین اسلایدر باید یک تگ خاص را تعیین کرده و به نوشته‌های دلخواه همان تگ را بدهید تا در اسلایدر و بخش نوشته‌های ویژه نمایش داده شود.
  قالب خبری وردپرس EnterNews فارسی

Kaira-قالب وردپرس Kaira
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Kaira توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شوند و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Kaira با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش   دانلود نسخه حرفه ای

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Kaira با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.