آموزش بورس در مجموعه خانه سرمایه؛‌ تلفیق علم و عمل به شکل‌هایی نوین و لذت‌بخش

آموزش بورس در مجموعه خانه سرمایه آموزش بورس در مجموعه خانه سرمایه

تصمیم با شماست؛ اما باور کنید با سپرده‌گذاری در بانک‌هایی که سودی بیش از ۱۵ درصد به شما اعطا نمی‌کنند واقعا راه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست. فرق شما با افراد موفقی که در بازار بورس به رشد و ثروت رسیده‌اند در چیست؟ آنها هم دقیقا افرادی شبیه شما هستند که با علم، تجربه و آگاهی توانسته‌اند به موفقیت و درآمدی بسیار بیشتر از حد تصورات‌تان دست پیدا کنند. برخی دارای هوش اقتصادی ذاتی هستند که شاید ارثی است یا به خاطر شرایط خاص زندگی‌شان در آنها به وجود آمده است. اما این به این معنا نیست که شما امکان رشد هوش اقتصادی را ندارید و فقط عده‌ای خاص از افراد دارای این نوع از هوش هستند. همه می‌توانند این هوش را در خود تقویت کنند. کافی است، روش کار را بدانید و در مسیری درست قدم بردارید. یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین روش‌های ارتقای هوش تجاری و اقتصادی، هم‌نشینی با افراد خبره در این حوزه، اساتید کاربلد و شرکت در دوره‌های آموزشی است. مجموعه‌ای مانند «خانه سرمایه» با هدف ارتقای هوش اقتصادی علاقه‌مندان به فعالیت در بازار بورس از سال ۱۳۹۰ تا کنون فعالیت خود را با مدیریت علی صابریان آغاز کرده است. وی که تجربه سال‌های متمادی فعالیت در بازار بورس را دارد به کمک اساتید خبره و گزینش‌شده باتجربه در حوزه بورس، اقدام به راه‌اندازی تیمی کرده است که سالانه تعداد زیادی فارغ‌التحصیل موفق را روانه بازار بورس می‌کند.

ارزش فعالیت در بورس و یادگیری آن در خانه سرمایه چیست؟

بازار بورس، بستری فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری سالم و کلان است. البته همه چیز به رویکردتان نسبت به سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی بستگی دارد ولی باور کنید که بازار بورس در طول سالیان دراز از جمله بهترین مکان‌هایی بوده است که توانسته افراد آگاه و هوشمند را به درآمد و سود برساند. ریسک و خطر از دست دادن سرمایه در این بازار وجود دارد اما با یادگیری دقیق مسیرهای آن می‌توانید این ضرر و آسیب‌ها را به حداقل ممکن برسانید. به شکلی که ضررها در مقابل سودی که کسب می‌شود به کمترین حد برسند. کمک گرفتن از دوره‌های آموزشی تخصصی بورس، شما را با مفاهیمی آشنا می‌کند که در فعالیت‌ها و معاملات بورسی به آنها نیاز دارید. البته نباید فکر کنید که دوره‌ها، حکم دارویی معجزه‌آسا و جادویی دارند و فی‌الفور می‌توانند شما را به میلیاردهایی سوار بر لیموزین بدل کنند. در واقع، میزان توجه، زمانی که برای تمرین و یادگیری اختصاص می‌دهد و در یک کلام تلاش‌تان هم در این مسیر ضروری و مهم است. اما مجموعه‌هایی که تجربه خوبی در آموزش بورس دارند به شما کمک می‌کنند تا تلاش‌های‌تان برای یادگیری به ثمر بنشیند. بازار بورس از ظرفیت‌های زیادی برای سودآوری برخوردار است. پس به شکلی حرفه‌ای و علمی آن را بیاموزید و از مزایای آن بهره ببرید.

مزایای آموزش بورس در مجموعه خانه سرمایه
مزایای آموزش بورس در مجموعه خانه سرمایه

مزایای فعالیت در بازار بورس در چیست؟

همه افراد با هر مبلغی از سرمایه‌گذاری می‌توانند وارد بازار بورس شوند. ورود به این بازار پرظرفیت برای رسیدن به سود و درآمد با مانعی رو به رو نیست. این از مزایای درخشانی است که بورس در اختیارتان قرار می‌دهد. حتی با ۱۰۰ هزار تومان هم می‌توانید در بازار بورس شروع به فعالیت کنید. اگر از اساتید خبره و محتوای آموزشی مناسبی برای آشنایی با بورس استفاده کنید قطعا سرمایه‌تان به همان اندازه‌ای که با آن به بازار بورس وارد می‌شوید، باقی نخواهد ماند. شما می‌توانید این مبلغ را ارتقا بدهید و بر آن بیفزایید.

با خرید سهام شرکت‌های مناسب و سودآور در سرمایه‌گذاری آنها سهیم می‌شوید و به نسبت سهمی که دارید به سود دست پیدا می‌کنید. این سرمایه‌گذاری به شما اجازه تصمیم‌گیری به اندازه سهم‌تان در فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌ها را می‌دهد. ضمن اینکه پول‌تان را از خطراتی مانند تورم نجات می‌دهد. اگر پول را در بانک بگذارید و به سپرده‌گذاری مشغول شوید، تورم که بلای جان اقتصاد بسیاری از کشورها شده است، سرمایه‌تان را بی‌ارزش خواهد کرد. ولی سرمایه‌گذاری با آن در بازار بورس می‌تواند از این بی‌ارزش شدن تا حد چشم‌گیری جلوگیری به عمل آورد.

نقدشوندگی سرمایه در بازار بورس هم بسیار میسر و شدنی است. یعنی کافی است، تصمیم بگیرید که سرمایه‌تان در بازار بورس را به پول نقد تبدیل کنید و بعد از آن به سادگی با فروش سهام به فاصله اندکی از فروختن به پول نقد در حساب‌تان دست پیدا کنید. قانونی بودن فعالیت‌ها و نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار هم که به اعتبار و مشروعیت فعالیت‌های بازار بورس می‌انجامد. پس ظاهرا همه چیز برای فعالیت در بازار بورس برای رسیدن به نتایج درخشان آماده است. حال این شما هستید که با افزایش آگاهی خود می‌توانید، گام‌های موفقیت را یکی پس از دیگری در این بازار طی کنید.

خروجی‌های بازار سرمایه چه چیزی را نشان می‌دهند؟

ما قبول داریم که اعتماد کردن به مجموعه‌های آموزشی مختلفی که این روزها تحت عناوین فریبنده مختلف برای جذب و جلب دانشجو اقدام به تبلیغات می‌کنند، کار بسیار دشواری است. بنابراین به شما گوشزد می‌کنیم که در انتخاب دوره‌های آموزشی بورس به دنبال خروجی‌ها و نتایجی باشید که دال بر ارزنده بودن دوره‌ها و محتوای آموزشی ارائه‌شده در آنها هستند. مجموعه خانه سرمایه بیش از ۱۴۰۰ فارغ‌التحصیل دارد که با مراجعه به آموزشگاه به راحتی می‌توانید از مستندات حضور و تحصیل‌شان در این مجموعه باخبر شوید. با مراجعه به وبسایت این مرکز هم می‌توانید نظرات، تجربیات و خاطرات فارغ‌التحصیلان را درباره شرکت در دوره‌های مختلف خانه سرمایه و فعالیت‌های‌شان در بورس و آموزش بورس و روش های سرمایه گذاری در آن بررسی کنید. در این ویدئوها، خانه‌سرمایه‌ای‌ها برای‌تان از سودهایی گفته‌اند که بعضا در معاملات نخست خود در بازار بورس، راهی کیف پول‌شان شده است. روایت صادقانه آنها از قوت‌ها و ضعف‌های تیم خانه سرمایه در برگزاری دوره‌های مختلف قطعا در انتخاب‌تان برای شرکت در این دوره‌ها مفید خواهد بود.  بسیاری از فارغ‌التحصیلان خانه سرمایه بعد از اتمام دوره‌های خود و از سرگذراندن تجربه‌های به شدت موفق در بازار بورس ایران به اساتیدی بدل شده‌اند که به دانشجویان دوره‌های بعد شیوه کار را می‌آموزند.

محتوای آموزشی و دوره‌های بورس در خانه سرمایه چگونه ارائه می‌شود؟

خانه سرمایه با در نظر گرفتن این نکته که افراد شیوه‌ها و شگردهای مختلفی برای یادگیری دارند، دست به طراحی دوره‌هایی متنوع زده است. در طول سالیان فعالیت خانه سرمایه، این تیم دوره‌های خود را با نیازسنجی مخاطبانش ارائه کرده است. یکی از اصلی‌ترین نیازهای مخاطبان و دانشجویان فعلی، دسترسی به دوره‌هایی است که امکان آموختن در زمان‌ها و مکان‌های منعطف را به آنها می‌دهد. از همین روی، خانه سرمایه‌ای‌ها اقدام به تولید اپلیکیشنی کرده‌اند که تحت عنوان دوره نوین، آموزش‌های لازم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شاید فکر کنید که یک اپلیکیشن نمی‌تواند به طور تمام و کمال به نیازهای یک فرد در جهت یادگیری بورس کمک کند. اما باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. زیرا در خانه سرمایه به تمام ابعاد این موضوع فکر شده است و با بهره‌گیری از یک اتاق فکر قوی، اپلیکیشنی طراحی شده است که بخش‌های مختلف لازم برای تکمیل فرایند یادگیری را در خود دارد. این اپلیکیشن شامل وبینارهایی است که در آن اساتید خبره خانه سرمایه به کاربران، مفاهیم لازم را آموزش می‌دهند و در کنار آن در بخش‌های دیگر، تمرینات و پرسش‌هایی قرار داده شده است که فرد می‌تواند بعد از تماشای ویدئوها به حل و بررسی آنها بپردازد. باز هم ماجرا ادامه دارد و کارشناسان تیم خانه سرمایه به عنوان پشتیبان در زمانی مشخص از هفته به یاری دانشجویان می‌آیند و به تمام پرسش‌ها و اشکالات احتمالی‌شان پاسخ می‌دهند.

دوره‌های حضوری هم برای علاقه‌مندانی در نظر گرفته می‌شود که وقت و میل به شرکت در دوره‌های حضوری را دارند. این افراد می‌توانند در محضر اساتید خبره به شکل حضوری از خدمات مختلف خانه سرمایه بهره‌مند شوند. کسانی که از دوره نوین استفاده می‌کنند از مزایایی مانند استفاده رایگان از دوره‌های جامع خانه سرمایه که ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارند و استفاده از دوره مسکن هم بدون هیچ هزینه‌ای بهره‌مند می‌شوند. شرکت‌کنندگان در دوره حضوری هم با پرداخت شهریه خود به صورت نقدی می‌توانند به دوره مسکن به طور رایگان دسترسی داشته باشند. سایر دانشجویان باید مبلغ ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بابت این دوره بپردازند.

ارائه مطالب و محتوای رایگان در خانه سرمایه چگونه است؟

خانه سرمایه در رسالت خود برای آموزش به ترویج علم اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. از همین روی، نشر و ارائه اطلاعاتی سودمند به شکل رایگان را به عنوان بخشی از فعالیت‌های خود در دستور کارش قرار داده است. با مراجعه به وبلاگ این مجموعه می‌توانید به مقالات و اطلاعات بسیار دقیق و مبسوطی در حوزه اقتصاد و بورس دسترسی پیدا کنید. این اطلاعات در تیم تولید محتوای خانه سرمایه به نگارش درمی‌آیند و هدف‌شان اطلاع‌رسانی درباره بازار بورس و مباحث مختلف در سطحی وسیع است. خانه سرمایه معتقد است که رشد مخاطب و دانشجویانش به منزله رشد خود سیستم و مجموعه است. زیرا امکان رشد و ارتقا برای هر سیستمی در شرایطی مقدور خواهد بود که تمام عناصر آن در کنار هم و با سرعتی قابل رقابت به پیشرفت مشغول شوند. توجه به سرفصل‌های روز دنیا در حیطه بورس، ارز دیجیتال، بیت کوین و تجارت و اقتصاد در وبلاگ و تیم محتوای خانه سرمایه باعث می‌شود که درک درست‌تر و ملموس‌تری از دنیای سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی نصیب‌تان شود. در این مسیر، خانه سرمایه، دست و دل‌بازانه در کنارتان خواهد بود.

در آخر

با شرکت در دوره‌های مختلف خانه سرمایه و بهره‌مندی از محتوایی که به مخاطبان خود ارائه می‌کند، دید و نگاهی علمی و عملی به شما منتقل خواهد شد. اگر خواهان رشد و پیشرفت در بازار بورس هستید، پس آن را آگاهانه دنبال کنید. فعالیت در این بازار می‌تواند سرمایه شما را به شکلی قابل توجه ارتقا بدهد. اما برای رسیدن به این نتیجه درخشان نیازمند کسب علم، دانش و تجربه هستید. به مجموعه‌ای اعتماد کنید که خروجی‌های موفقش، گواه توانایی و تجربه در آموزش صحیح و اصولی است. بورس و موفقیت در انتظارتان است، خانه سرمایه را به خاطر بسپارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.