مدیریت تعداد کاراکترها در عنوان نوشته ها

Limit-Post-Titles-hamyarwp

سلام بزرگواران؛

بخش ایجاد نوشته ها یکی از اصلی ترین قسمت های موجود در یک سایت می باشد که البته قوانین خاصی دارد که باید آنها را رعایت کرد. یکی از این قوانین به انتخاب عنوان مطلوب بر میگردد. معمولا تعداد کاراکترهای یک عنوان بین ۵۵ تا ۶۰ کاراکتر تعریف می شود که کنترل آن کمی سخت است. برای همین امروز در این مقاله تصمیم دارم افزونه ای را به شما معرفی کنم که عنوان نوشته ی شما را مطلوب می سازد.

افزونه ی Limit Post Titles

با این افزونه دقیقا به خواسته ی خود برای بهینه سازی عناوین میرسیم فقط کافیست افزونه را دانلود و نصب نماییم و سپس آن را فعال سازی کنیم. سپس برای تنظیمات افزونه به بخش تنظیمات>> limit post titles مراجعه نمایید.

plugin setting-hamyarwp

همانطور که مشخص است با کلیک بر روی هر بخشی که میخواهید در آنجا عناوین شما محدود و یا بهینه شوند می توانید تعداد کاراکترهای آن را مشخص کنید! به عنوان مثال من بر روی گزینه ی post تیک میزنم و در کادر بالا یعنی character limit تعداد را مشخص میکنم!به همین راحتی. و سپس تنظیمات خود را ذخیره میکنم.

حال زمانی که به بخش افزودن نوشته وارد می شویم و عنوان را وارد میکنیم اگر بیش از حد تعیین شده باشد به ما با رنگ قرمز اخطار میدهد که چند کاراکتر بیشتر از حد مجاز استفاده شده است.

مسلما اینکار باعت میشود مدیریت و کنترل خوبی بر روی عناوین خود داشته باشیم.

پیروز باشید

دانلود صفحه افزونه [screenshot url=”پیش‌نمایش” target=”_blank”]https://wordpress.org/plugins/limit-post-titles/screenshots/[/screenshot]
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.