افزایش رتبه سایت با کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه

کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه

با استراتژی لینک سازی آشنا هستید؟ پیش آمده که به تعداد زیاد لینک سازی کنید اما رتبه سایت شما هیچ پیشرفتی نکرده باشد هیچ، حتی اثر بد هم گذاشته باشد؟ این ها سوالاتی است که قطعا همگی با آنها روبه رو شده اید چه یک کسب و کار شخصی و کوچکی داشته باشید چه یک استارتاپ بزرگ و خفن! شما برای اینکه یک استراتژی لینک سازی موفق داشته باشید نیاز دارید که بدانید چطور نحوه لینک سازی را انجام دهید. ما به شما کتاب جامع و کاملی را معرفی می کنیم که می تواند در این مسیر شما را به یک فرد حرفه ای تبدیل کند.

چطور استراتژی لینک بیلدینگ موفقی داشته باشیم؟

همانطور که می دانید لینک سازی پروسه ای طولانی مدت است و نیازمند محتواهای باکیفیت شماست. از رپورتاژ آگهی گرفته تا محتواهای شبکه های اجتماعی که برای لینک دهی استفاده می کنید همگی باید بهینه شوند. باید محتواهایی ایجاد کنید که ارزش لینک دادن داشته باشند. کتاب الکترونیکی برنامه لینک سازی در ۶ ماه همانطور که از اسمش پیداست استراتژی لینک سازی را در مدت زمان ۶ ماهه به شما آموزش می دهد. این کتاب به شما می آموزد که این مسیر پر پیچ و خم را چطور در عرض ۶ ماه طی کنید و در انتها سربلند باشید. در این کتاب ترفندهایی یاد می گیرید که به محتواهای شما کیفیت و ارزش بیشتری می دهد. یاد می گیرید که محتواهای خود را چطور برای لینک بیلدینگ استفاده کنید. پس آنچه که در لینک سازی شما موثر است و ارزش و اعتبار لینک شما را بالا می برد محتوای خاص شماست!

کتاب الکترونیکی برنامه لینک سازی در ۶ ماه

آموزش بک لینک سازی با کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه

کتاب برنامه لینک سازی در حقیقت برنامه و استراتژی مشخص و هدفمندی را به شما ارائه می دهد که یاد می گیرید چطور در مدت زمان ۶ ماهه لینک سازی موثری داشته باشید. در ماه های اول تا سوم یاد می گیرید که پرسونای مخاطب خود را چطور و از کجا و با چه ابزارهایی پیدا کنید و چطور محتواهای آنها را آنالیز کنید و بتوانید مخاطبین احتمالی خود را کاملا پیدا کنید و روی آنها سرمایه گذاری کنید. در ماه های ابتدایی باید در حوزه کانال های دیجیتال خود بسیار تحقیق کنید و متوجه شوید که کدام محتواهای شماست که قابلیت قرار گرفتن به عنوان لینک در شبکه های شما را دارد.

تاثیر رپورتاژ آگهی در لینک سازی

در ماه های بعدی کم کم وارد رپورتاژنویسی می شوید و یاد می گیرید که چطور رپورتاژی بنویسید که منجر به افزایش اعتبار شما شود. اینکه رپورتاژ آگهی های خود را در کدام رسانه ها منتشر کنید نیز نیازمند تحقیق گسترده ای است که بهتر است ابتدا پیش از ایجاد هر لینکی انجام دهید. در این کتاب روش تحقیق برای لینک سازی را یاد خواهید گرفت. در ماه های انتهایی دیگر بستر مخصوص خود را فراهم کرده اید و دیگر نیاز است که لینک های خود را قرار دهید. یادتان باشد که از تحلیل و بررسی لینک هایی که ساختید غافل نشوید. این کتاب در تمام این زمینه ها می تواند کمک و یار شما باشد.

چرا کتاب لینک سازی در ۶ ماه را بخوانیم؟

ایبوک برنامه لینک سازی در ۶ ماه توسط «سئولب» با همکاری تریبون شکل گرفته است و سعی شده است در آن از تجارب و نظرات متخصصین سئولب و تریبون استفاده شود. سئولب آزمایشگاهی برای آموزش سئو است و در حقیقت فضایی را برای علاقمندان به سئو و دیجیتال مارکتینگ فراهم کرده است تا بتوانند آموزه های سئو را از متخصصان و افراد پرتجربه در حوزه سئو درس بگیرند. آموزش سئو در سئولب به طور عملی و پروژه محور انجام می شود، محیط آن کاملا دوستانه است و یاد می گیرید که چطور از تخصص خود برای پروژه های سئو استفاده کنید. دوره های آموزشی سئو در سئولب در دو مقطع مقدماتی و حرفه ای بوده و شما را از یک سئوکار آماتور به یک سئوکار حرفه ای تبدیل کرده و شما را برای ورود به بازار کار کاملا آماده می نماید.

کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه
کتاب برنامه لینک سازی در ۶ ماه

ایبوک برنامه لینک سازی در ۶ ماه به قلم علی حسینی نوشته شده است که مسلما کتابی جامع و متفاوت در حوزه سئو خارجی و بخصوص لینک بیلدینگ است. شما با خواندن و پیاده سازی این کتاب که صورت ماهانه به روز رسانی می شود و مطالب جدید به آن افزوده می شود، در حوزه استراتژی لینک سازی قوی می شوید. این کتاب نه تنها به افراد سئوکار توصیه می شود بلکه برای متخصصین محتوا و همچنین افرادی که به فعالیت در شبکه های اجتماعی علاقمند هستند نیز بسیار توصیه می شود. شما می توانید برای دانلود رایگان کتاب الکترونیکی برنامه لینک سازی در ۶ ماه به استراتژی لینک سازی سئولب مراجعه نمایید.

علاوه بر آن تریبون نیز پلتفرمی آنلاین برای انتشار رپورتاژ آگهی است که با بیش از ۶۵۰ رسانه معتبر در ایران همکاری می کند. یکی از مزیت هایی که تریبون را بین مخاطبین خود محبوب کرده است، پلتفرم کاربر پسند آن است. همچنین تریبون برای مشتریان خود پنلی ایجاد کرده است و در آن گزارشات لحظه به لحظه از انتشار رپورتاژ شما را نمایش می دهد. استفاده از تریبون برای انتشار رپورتاژ آگهی روز به روز در میان اصناف گوناگون افزایش پیدا کرده است، زیرا مزیت بزرگ آن انتشار آگهی شما بی واسطه است. اگر از تریبون برای انتشار آگهی رپورتاژ خود استفاده نکنید قاعدتا باید با افراد و واسطه‌های مختلفی در ارتباط باشید که این پروسه در عین حال که زمان گیر است، بلکه از نظر هزینه ای هم برای شما بسیار به صرفه و اقتصادی است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.