ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

ارسال انواع ایمیل خبرنامه

سلام میکنم به همه ی دوستان وردپرسی

آگاهی مردم از فعالیت سایت شما و در پی آن بازدید از سایت بسیار مهم و حیاتی است که این امر تنها با روش های مختلف اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان امکان پذیر است. یکی از راه های اطلاع رسانی ارسال ایمیل خبرنامه به بازدیدکنندگان است که در آن لینک ها، متن ها، عکس ها و … قرار میگیرد تا در نهایت بازدیدکننده را به سمت سایت وردپرسی شما بکشاند و او را وادار کند که بر روی یکی از لینک های خبرنامه کلیک نماید.

البته فراموش نکنید که ارسال ایمیل و ساخت محتوای آن و همینطور زمان ارسال ایمیل قواعدی دارد که برای هر موضوع و هر وبسایتی متفاوت است و مشخص نیست. برای پیداکردن این قوانین باید متن ها و ایمیل های مختلفی را بسازید و ارسال کنید و با دریافت بازخوردها بهترین شرایط ارسال خبرنامه را پیدا و از آن استفاده کنید.

امروز برای این کار افزونه MailPoet Newsletters را برایتان در نظر گرفتیم که کاملا  فارسی شده است و تمامی فیلدها در این افزونه کاملا واضح و روشن است.

روش اصلی ساخت ایمیل خبرنامه در این افزونه هم با متد درگ اند دراپ (Drag and Drop) است که کار را بسیار آسان و راحت کرده است.

افزونه MailPoet Newsletters

ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

پس از نصب افزونه منوی MailPoet در منوی سمت راست پنل وردپرس ظاهر می شود که دارای زیر منوهای خبرنامه ها، مشترکین، تنظیمات، نسخه پولی می باشد. ابتدا بخش تنظیمات را بررسی می کنیم:

ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

در بخش تنظیمات با ۶ زبانه در بالای صفحه رو به رو می شویم:

پایه: در این بخش تنظیمات اولیه را انجام می دهید.
فرم ها: در این بخش فرم های مختلفی را برای گرفتن ایمیل از کاربران می توانید بسازید.
تاییدیه ثبت نام: در این بخش می توانید تنظیمات ایمیل ارسالی برای تایید ایمیل کاربران پس از ثبت نام را انجام دهید.
ارسال با…: در این بخش تنظیمات سرور ایمیل را می توانید انجام دهید. (پیشنهاد ما این است که تا زمانی که احتیاج به تغییر تنظیمات پیش فرض در این بخش پیدا نکردید، به تنظیمات دست نزنید.)
پیشرفته: تنظیمات پیشرفته تری از جمله تعیین دسترسی نقش های کاربری به خبرنامه ها را می توانید در این بخش انجام دهید.
افزونه ها: و در نهایت در این زبانه می توانید افزونه های سازگار با MailPoet Newsletter را مشاهده نمایید.

  آموزش نصب آنالیزگر Microsoft Clarity در وردپرس

ساخت خبرنامه

ارسال انواع ایمیل خبرنامه با MailPoet Newsletters

با ورود به بخش خبرنامه ها خبرنامه ای با عنوان «راهنمای ۵ دقیقه ای کاربر» را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی پیش نمایش می توانید ظاهر کلی خبرنامه را مشاهده نمایید و با کلیک بر روی ویرایش به بخش ساخت و ویرایش خبرنامه هدایت شوید که تمامی توضیحات هم در این بخش داده شده است.

جمع بندی

ارزش یک سایت به تعداد ایمیل مخاطبان در آن سایت است. چرا که اگر به عنوان مثال سایت زمانی سایت از دسترس خارج شد و بعد از دو روز دوباره به حالت اول برگشت شما می توانید این اطلاعیه ها را با ایمیل به گوش مخاطبانتان برسانید تا آمار بازدید سایتتان بعد از دو روز به طرز وحشتناکی افت نکند و به حالت اولیه بازگردید. پس خبرنامه ها را جدی بگیرید.

دانلود افزونه MailPoet Newsletters

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.