قالب وردپرس شرکتی Medical Circle فارسی

قالب وردپرس Medical Circle

در بین قالب‌های شرکتی وردپرس می‌توان نمونه‌های جذابی را یافت که برای مقاصد مختلف کاربرد دارند. مثلا برای ساخت وبسایت‌های شرکت‌ها، سازمان‌ها، نمایش نمونه‌کارها، وبسایت‌های هنری، وبسایت‌های ساخت و ساز و همچنین وبسایت‌های پزشکی می توان از نمونه‌های شرکتی استفاده کرد. امروز هم دقیقا قالب شرکتی را برایتان در نظر گرفته و آن را فارسی‌سازی کردیم که برای مراکز درمانی و پزشکی کاربرد دارد. قالب وردپرس Medical Circle همان قالبی است که می‌خواهیم مطلب امروزمان را به آن اختصاص دهیم. ظاهری با رنگ‌بندی آبی و سفید دارد که در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد. اما خیالتان راحت تمامی خدمات و امکانات را به نمایش گذاشته و حتی وقت رزرو و تعیین وقت را نیز برایتان محیا می‌سازد. پیشنهاد می‌کنم قبل از اینکه صفحه را به پایین ببرید، کمی درباره ویژگی‌های این قالب وردپرس مطالعه کنید…

قالب وردپرس Medical Circle

قالب وردپرس Medical Circle ویژگی‌های جالبی دارد که عبارت است از:

  • دارای نوار اطلاع‌رسان مرکز درمانی
  • امکان تعیین وقت قبلی بصورت آنلاین در سایت
  • دارای اسلایدر تمام صفحه
  • نمایش بخش خدمات ما
  • منوی عمودی مربوط یه گروه‌های پزشکی
  • منوی آبشاری مربوط به سوالات متداول
  • معرفی اعضای تیم و پزشکان
  • بخشی مربوط به گالری تصاویر
  • نمایش آخرین مطالب بلاگ

نصب و راه‌اندازی قالب

از هر چه بگذریم نوبت به مراحل نصب و راه‌اندازی قالب می‌رسد. در این مرحله کاملا مشخص است که باید یکی از دو فونتی را که برایتان در نظر گرفتیم (یکان و میترا) انتخاب کرده و دانلود کنید. پس از آن به پیشخوان وردپرس رفته و در قسمت نمایش>> پوسته‌ها؛ قالب وردپرس Medical Circle را نصب و سپس فعال سازید. حال با صحنه خالی از امکانات مواجه می‌شوید و با خود می‌گویید فایل اشتباهی را برای دانلود قرار دادند. اما واقعیت این چنین نیست.

درون‌ریزی محتوا و ابزارک‌ها

برای اینکه بتوانید وبسایتی دقیقا شبیه به دموی موجود و ساخته شده توسط ما داشته باشید باید از دو فایل درون‌ریزی که در همین مطلب برایتان قرار دادیم استفاده کنید. فقط کافیست آن‌ها را دانلود کرده و مطابق با فایل راهنمای موجود آن را درون‌ریزی نمایید. پس از این‌کار هنوز هم نباید انتظار داشته باشید وبسایتی شبیه به دمو داشته باشید. بلکه باید به دنبال انجام تنظیمات باشید.

  قالب خبری وردپرس EnterNews فارسی

سفارشی‌سازی قالب

در قدم اول باید یک برگه به نام صفحه اصلی داشته باشیم. در صورتیکه محتوا را درون ریزی کرده باشیم، چنین برگه‌ای در صفحه برگه‌ها موجود است. در برگه صفحه اصلی باید ویژگی برگه را روی قالب پیش‌فرض قرار دهیم:

default theme- قالب وردپرس Medical Circle

سپس باید نوع ظاهر صفحه اصلی قالب وردپرس Medical Circle را مشخص کنیم که در اینجا از بخش طرح‌بندی سایدبار می‌توان آن را مشخص کرد:

sidebar- قالب وردپرس Medical Circle

پس از تعیین این شرایط می‌توانید صفحه اصلی  را منتشر کنید. حال وقت چیست؟ مراجعه به بخش تنظیمات>> خواندن! در اینجا باید نوع برگه ایستا را انتخاب کرده و حال صفحه اصلی را روی آن فراخوانی کنید. حال باید مستقیم به سراغ سفارشی‌سازی قالب برویم.

تنظیمات هدر

header- قالب وردپرس Medical Circle

در اینجا می‌توانید تنظیمات مربوط به سربرگ را مشاهده کنید. هدر بالا مربوط به اطلاعات اخبار متغیر و دکمه شبکه‌های اجتماعی است. اطلاعات پایه درباره اطلاعات تماس تنظیم‌پذیر است و تنظیمات منو مربوط به رزرو وقت است. البته تمامی این موارد باید بصورت برگه ایجاد شده و از اینجا فراخوانی شوند.

تنظیمات بخش ویژه

special part- قالب وردپرس Medical Circle

در این قسمت نیز می‌توانید تنظیمات مربوط به اسلایدر، تصاویر ویژه زیر اسلایدر و چند ستونه بودن تصاویر را مشخص کرد.

ناحیه محتوای صفحه اصلی

general content- قالب وردپرس Medical Circle

با کمک این قسمت در قالب وردپرس Medical Circle می‌توانید تمامی بخش‌های صفحه اصلی را بسازید. فقط کافیست محتوای اصلی را بصورت برگه ایجاد کرده و در اینجا فراخوانی کنید. (دوستانی که محتوا را درون‌ریزی کرده‌اند دیگر نیازی به ساخت برگه ندارند.)

تنظیمات قالب

theme setting- قالب وردپرس Medical Circle

این بخش نیز تنظیمات کلی مربوط به قالب را نشان می‌دهد. مربوط به ردیابی صفحات که اصطلاحا به آن Breadcrumb می‌گویند، است و فرم تعیین وقت، شبکه‌های اجتماعی و جستجو را نشان می‌دهد.

سعی کردیم بخش‌های مهم را برای شما با تصویر توضیح دهیم. فقط کمی دقت لازم است تا بتوانید سایتی دقیقا مشابه با دمو داشته باشید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Medical Circle با فونت یکان

دانلود قالب پیش‌نمایش

 دانلود قالب وردپرس شرکتی Medical Circle با فونت میترا

دانلود قالب اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.