قالب وردپرس خبری Mega Magazine

قالب وردپرس Mega Magazine

امروزه به دلیل گستردگی فعالیت‌های افراد و شرکت‌ها نیاز به ابزاری برای معرفی کسب و کار احساس می‌شود. وبسایت‌های شخصی همانند یک نماینده برای افراد هستند چرا که همیشه در دسترس هستند و زمانی که افراد به اینترنت دسترسی داشته باشند، می‌توانند وبسایت مورد نظر خود را مشاهده کنند. وجود وب سایت، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می‌دهد. در این بخش یک نمونه قالب خبری وردپرس که به صورت رایگان است، جهت معرفی انتخاب کرده‌ایم. با کمک این قالب می‌توانید یک سایت خبری یا وبلاگی طراحی کنید. قالب وردپرس Mega Magazine، یک قالب خبری مناسب برای طراحی سایت‌های خبری یا شخصی است که امروزه نیاز به آن به شدت احساس می‌شود. با ما باشید تا با Mega Magazine آشنا شویم.

قالب وردپرس Mega Magazine

قالب وردپرس Mega Magazine یک قالب بسیار ساده و مناسب برای کاربران مبتدی در وردپرس است. با کمک این قالب می‌توانید یک سایت خبری جذاب طراحی کنید. قالب وردپرس Mega Magazine ، دارای یک اسلایدر در صفحه اصلی برای نمایش اخبار ویژه است. علاوه بر این، صفحه اصلی تنها از مطالب و محتوای سایت تشکیل شده است.

ویژگی‌های قالب وردپرس خبری mega magazine

  • صفحه اصلی قالب وردپرس Mega Magazine، دارای دو ستون برای نمایش محتوا و سایدبار است.
  • ابزارک‌های سفارشی این قالب، امکان نمایش اخبار به صورت متفاوت را در صفحه اصلی فراهم می‌کنند.
  • قالب وردپرس Mega Magazine ، کاملا ریسپانسیو و واکنش‌گرا است.
  قالب شرکتی Diet Coach فارسی

Mega Magazine- قالب وردپرس Mega Magazine

نصب قالب وردپرس mega magazine

برای نصب و راه‌اندازی قالب وردپرس Mega Magazine، پس از نصب وردپرس بر روی هاست، باید قالب مورد نظر را در پوشه قالب‌ها آپلود و نصب نمائید. سپس ابتدا نوشته‌های مورد نظر خود را ایجاد نمائید و با کمک ابزارک‌های سفارشی قالب، صفحه اصلی را طراحی کنید. تنظیمات اصلی این قالب، به کمک بخش سفارشی‌سازی انجام می‌شود. در نهایت با استفاده از ابزارک‌های سفارشی قالب و تنظیمات مربوطه به بخش سفارشی‌سازی، یک وب سایت خبری طراحی کنید.

دانلود قالب وردپرس خبری Mega Magazine با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس خبری Mega Magazine با میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.