قالب وبلاگی وردپرس Mercia

قالب وردپرس Mercia

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Mercia دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد و بعد از آن نیز در قسمت فوتر هیچ جایگاهی برای افزودن ابزارک ها را ندارید (تنها در سایدبار).
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Mercia

  • قالب وردپرس Mercia دارای تنها یک جایگاه(سایدبار) برای افزودن ابزارک های مورد نیاز شما می باشد که میتوانید ابزارک های مورد نظر خودتان را به آن قسمت اضافه کنید
  • قالب وردپرس Mercia دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو در بالای هدر می باشد که منوی آیکون های شبکه ی های اجتماعی و منوی اصلی را شامل می شود.
  • همچنین دارای سه ابزارک اختصاصی زیبا می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Mercia کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست در قسمت فهرست ها یک فهرست جدید ایجاد کرده و جایگاه شبکه های اجتماعی را برای آن فعال کنید و بعد از آن بار وارد کردن لینک هر شبکه ی اجتماعی آیکون مربوط به آن در منوی سایت شما نمایش داده می شود.
  4. برای ایجاد بخش درباره ی من بهتر از فایل درون ریز ابزارک ها استفاده کنید و تصاویر و متن دلخواه خودتان را جایگزین کنید.
  قالب چند منظوره وردپرس Oceanwp

Mercia-قالب وردپرس Mercia

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Mercia توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Mercia با فونت میترا

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Mercia با فونت یکان

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.