مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی در گوشی تلفن همراه

مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی

تجارت الکترونیکی در موبایل، در طول چند سال اخیر رشد خیلی سریعی داشته است. سه دلیل برای این امر وجود دارد که عبارت است از:
دستگاه های هوشمند، شبکه ها و هماهنگی جهانی. گوشی ها و تبلت های هوشمند، قدرت مندتر می شوند و دسترسی بیشتری از نظر هزینه ای دارند. شبکه های موبایلی سرعت بالاتری در کار فراهم می کنند و مناطق وسیع تری را پوشش می دهند. در نتیجه، تلفن های هوشمند یک رشد انفجاری داشته اند و برای کشورهای در حال توسعه مورد قبول هستند.
برطبق گزارش فروشگاه های اینترنتی، مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی در تلفن همراه، یک بخش بزرگی از تجارت الکترونیکی هم برای فروشگاه های بزرگ و هم کوچک در جهان شده است. 30% از تجارت الکترونیکی در حال حاضر با موبایل انجام می شود!

مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی

در این پست، ما می خواهیم به چند روش برای انجام تجارت الکترونیکی موبایل برای مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی،برای WooCommerce و Easy Digital Downloads بپردازیم.

مدیریت یک فروشگاه ووکامرسی

 شما می توانید برنامه ووکامرس را برای سیستم عامل iOS یا اندروید تهیه کرده و یک بررسی کلی از فروشگاه، سفارشات و محصولات داشته باشید. این برنامه به شما این امکان را می دهد که سریع یک بررسی کاملی از فروشگاه تان داشته باشید. همچنین می توانید پیکربندی بیشتر از یک فروشگاه را روی همان برنامه داشته باشید.
این اطلاعات بطور اتوماتیک با سفارشات و یا اضافه شدن محصولات بیشتر به روز می شود. از این رو می توانید اطلاعات مرجعی از محصول مانند تعداد SKU، قیمت و غیره را داشته باشید. و در نتیجه به مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی بپردازید.

اگر فروشگاه شما بیشتر از یک مدیر دارد، می توانید دسترسی فروشگاه را به کاربران شخصی برای برنامه iOS ووکامرس فروشگاه آنلاین بدهید یا در صورت لزوم لغو کنید.
وقتی مشتریان خرید می کنند، جزئیات سفارش در برنامه تهیه می شود. شما می توانید بررسی اجمالی سفارش، و اطلاعات آدرس حمل و کاربر را ببینید.

مدیریت دانلود های آسان در فروشگاه

 مشابه برنامه WooCommerce app  اگر برنامه Easy Digital Downloads روی فروشگاه داشته باشید، می توانید اپلیکیشن این افزونه را نیز برای دسترسی به اطلاعات فروشگاه تان و مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی داشته باشید. این اطلاعات شامل فروش های اخیر، بررسی درآمد، جزئیات محصول و سفارش است.

  بهترین پلاگین های فشرده سازی تصویر وردپرس

برای هر دو برنامه WooCommerce و  Easy Digital Downloads، پلاگین ها و توسعه دهنده های وردپرس نه تنها بهبود دهنده موبایل فروشگاه برای صاحبان یا مدیران می باشند بلکه برای بازدید کنندگان سایت هم موثرند.

نمایش فروشگاه از طریق تم های ریسپانسیو یا سازگار

تم های ریسپانسیو اجزای وب سایت فروشگاه را براساس وضوح یا صفحه نمایش بیینده تغییر اندازه و هماهنگ می کند. بر اساس قالبی که شما به کار می برید امکان بهینه شدن اندازه تصاویر برای صفحات کوچکتر، تغییر جانمایی با حرکت افقی ستون ها به داخل ردیف های عمودی در صفحات کوچکتر را می دهد و یا مخفی شدن منو و بیشتر وجود دارد. این موضوع برای نمایش وبسایت در پلتفرم موبایل و مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی در آن بسیار مهم است.

برای مثال، اگر شما آخرین ورژن وردپرس را نصب کردید، داشبورد را باز کنید و پنچره مرورگر را برای کوچک تر کردن آن بکشید یا درگ کنید. توجه داشته باشید که چگونه اجزای داخل داشبورد با اندازه کوچکتر مرورگر هماهنگ می شود.

شما می توانید فروشگاه تان را با تغییر اندازه مرورگر کنترل کنید و یا ابزارهایی مانند Screenfly را برای اینکار استفاده کنید. یک قالب ریسپانسیو یک مرورگر سازگار خوب برای همه بازدیدکننده های موبایل ایجاد می کند تا بتوانند بهتر از آن استفاده کنند.

خلاصه و جمع بندی

 هردو افزونه ووکامرس و Easy Digital Downloads می توانند یک نمای کلی از عملیات فروشگاه را روی برنامه app موبایل ایجاد کنند. این کارها شامل سفارشات اخیر ، اجزای محصول، اطلاعات مشتری و بیشتر می باشد. بطوریکه شما می توانید بدون باز کردن داشبورد کامپیوتر به آخرین اطلاعات دسترسی داشته باشید و مدیریت و مشاهده فروشگاه اینترنتی را فراهم کنید.
این امکان می تواند بخصوص برای مراحل اولیه تجارت الکترونیکی در حین مسافرت شما وقتی که اجرای جوانب مختلفی از عملیات فروشگاه چون، بازاریابی، توسعه محصولات، بسته بندی و حمل مدنظر است، مفید باشد. برای مثال،اگر شما کالاهای دست ساز چرمی می فروشید و کارگاه شما دور از کامپیوتر شما است، با برنامه موبایل app می توانید به آخرین سفارشات دسترسی داشته باشید و کلاً یک دسته بندی کاملی از کارها را داشته باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 3 سال عضو همیار وردپرس

  آیا نرم افزاری بابت کنترل سفارشات برای ویندوز و ووکامرسی وجود دارد ؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   خیر! ولی یک سری شرکت ها خدمات حسابداری ارایه میدن برای فروشگاه اینترنتی و باید بپرسید ازشون که این امکان رو داره یا نه