هزینه و قیمت تعویض ال سی دی آیفون را سه سوت پیدا کنید!

تعویض ال سی دی آیفون

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید هزینه تعویض ال سی دی آیفون های مختلف را بیابید. برای مثال تصور کنید آیفون 6 دارید و ال س دی آن شکسته است. حال می‌خواهید بدون نیاز به مراجعه حضوری به مغازه های تعمیر موبایل، حدود هزینه تعویض ال سی دی آیفون 6 اپل را بدانید تا بازه قیمتی آن در دستتان باشد. اما این امر چطور امکانپذیر است؟ مرکز تخصصی تعمیرات آیفون در موبایل کمک این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا هزینه انجام تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی آیفون را به طور دقیق مشاهده نمایید.

هزینه تعویض ال سی دی آیفون ها چگونه محاسبه می‌شود؟

فرمول محاسبه هزینه تعویض ال سی دی آیفون ها کاملا مشخص و یکسان است. بخش اصلی هزینه تعویض ال سی دی مربوط به خرید ال سی دی جدیدی می‌شود که باید در گوشی نصب گردد. تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل از گران ترین قطعات سخت افزاری این محصولات هستند، بنابراین به همین دلیل است که قیمت تعویض ال سی دی آیفون عموما بالاتر از سایر تعمیرات این گجت ها خواهد بود. در نظر داشته باشید که مسائلی همچون اندازه ال سی دی و کیفیت ساخت آن تاثیر مستقیمی بر روی هزینه نهایی می‌گذارند که باید برای تعویض ال سی دی گوشی صرف شود.

عموما ال سی دی ها شامل درجه های کیفی مختلفی می‌شوند. با کیفیت ترین مدل ال سی دی آیفون ها، ال سی دی اورجینال و فابریک کارخانه است که موبایل کمک آن را با ضمانت در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. این قطعه شاید در مقایسه با نسخه های دیگر تاچ و ال سی دی آیفون ها کمی گران قیمت تر باشد، اما کیفیت آن با کیفیت ال سی دی فابریک گوشی برابری می‌کند و هیچ تفاوتی با آن ندارد. اما بخش دوم هزینه تعویض ال سی دی آیفون ها مربوط به دستمزدی می‌شود که تعمیرکار به منظور تعویض کردن ال سی دی گوشی دریافت خواهد کرد. بنابراین به طور کلی قیمت تعویض ال سی دی آیفون شامل “هزینه ال سی دی جایگزین + دستمزد تعمیر” می‌شود.

چگونه مقدار هزینه تعویض ال سی دی آیفون را مشاهده کنیم؟

موبایل کمک این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا ظرف سه سوت از هزینه تعویض ال سی دی آیفون مورد نظرتان مطلع شوید. برای انجام این کار می‌توانید به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل سایت موبایل کمک مراجعه کرده و بعد از انتخاب کردن مدل آیفون خود،  گزینه درخواست تعویض ال سی دی را انتخاب نمایید. با مشخص کردن کیفیت ال سی دی مورد نیاز، قیمت و هزینه انجام این کار نمایش داده می‌شود. علاوه بر این می‌توانید ضمن تماس با شماره های 02122647564 یا 02175147000 هم مشاوره رایگانی در مورد هزینه تعویض ال سی دی آیفون ها دریافت کنید. بنابراین موبایل کمک (https://mobilekomak.com) امکان محاسبه فوری قیمت تعویض ال سی دی آیفون 6 اس اپل و دیگر مدل های آیفون و همچنین گوشی های دیگر را فراهم کرده است.

iphone6-تعویض ال سی دی آیفون

تعویض گلس آیفون با تعویض ال سی دی چه تفاوتی دارد؟

در برخی شرایط ممکن است نیازی به تعویض ال سی دی آیفون نداشته باشید و بتوانید با تعویض گلس مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید. گلس آیفون شیشه‌ای است که توسط شرکت سازنده یعنی اپل بر روی ال سی دی دستگاه نصب می‌شود و بدین ترتیب از تماس مستقیم اشیا و اجسام خارجی با ال سی دی گوشی جلوگیری می‌کند. گلس محافظ ال سی دی روی تمام مدل های آیفون اپل نصب است.

در برخی شرایط ممکن است در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، فقط گلس روی ال سی دی بشکند و تاچ و ال سی دی دستگاه بدون مشکل کار کنند! در این شرایط می‌توان با تعویض گلس آیفون و صرف هزینه‌ای بسیار ناچیزتر (در مقایسه با هزینه تعویض ال سی دی آیفون اپل) مشکل را برطرف ساخت. برای آشنایی بیشتر تا نحوه تعویض گلس گوشی های موبایل می‌توانید به مطالعه مقاله “تعویض گلس یا شیشه آیفون اپل را ارزان و سریع تر انجام دهید!” بپردازید.

چگونه از سرویس موبایل کمک برای تعویض ال سی دی یا گلس آیفون استفاده کنیم؟

موبایل کمک به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات اپل این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به صورت آنلاین و بدون نیاز به خروج از منزل درخواست تعویض ال سی دی آیفون یا گلس ال سی دی را به ثبت برسانید. به طور کلی مراحلی که در طول استفاده از سرویس موبایل کمک طی می‌شوند شامل موارد زیر خواهند بود:

  • ثبت سفارش تعمیر: در مرحله اول باید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا ضمن تماس با شماره های 02122647564 یا 02175147000 درخواست تعمیر موبایل خود (تعویض ال سی دی یا تعویض گلس آیفون و غیره) را ثبت نمایید.
  • اعزام کارشناس به آدرس شما: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود.
  • انجام تعمیرات موبایل: کارشناس موبایل کمک در این مرحله تعمیرات لازم را بر روی گوشی شما انجام می‌دهد. اگر برای انجام تعمیرات نیاز به ابزارهای خاص یا بررسی های دقیق تر باشد، گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده می‌شود و بررسی ها و تعمیرات لازم در شرکت بر روی گوشی انجام می‌شوند.
  • تحویل گوشی به مشتری: در نهایت گوشی تعمیر شده به مشتری گرامی تحویل داده می‌شود. اگر در مرحله قبل گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده شده باشد، در این مرحله به صورت رایگان و با پیک موتوری برای وی ارسال می‌شود.

change lcd- تعویض ال سی دی آیفون

جالب است بدانید که تمام تعمیراتی که موبایل کمک بر روی گوشی مشتریانش انجام می‌دهد دارای ضمانت هستند. ضمنا کل پروسه تعمیر و انجام اقداماتی همچون تعویض ال سی دی آیفون یا تعویض گلس ال سی دی آیفون چیزی مابین 1 الی 3 ساعت به طور می‌انجامد. بنابراین برخلاف بازار آزاد، مشتری گوشی خود را ظرف چند ساعت با ضمانت تحویل می‌گیرد.

کلام آخر

بنابراین اگر می‌خواهید از هزینه تعویض ال سی دی آیفون مطلع شوید، کافیست از کارشناسان موبایل کمک راهنمایی بخواهید. موبایل کمک به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیرات موبایل اپل به راحتی انجام تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی آیفون، تعویض گلس ال سی دی آیفون و غیره را با ضمانت و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن میسر می‌کند. برای کسب راهنمایی بیشتر در مورد سرویس ها و خدمات موبایل کمک می‌توانید با شماره های 02122647564 یا 02175147000 تماس حاصل نمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.