روش های درآمدزایی از آموزش سئو وبین سئو

روش های درآمدزایی از آموزش سئو روش های درآمدزایی از آموزش سئو

یکی از روش های بسیار کارآمد و پولساز در ایران یادگیری سئو به صورت پیشرفته است. شما می توانید با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل کسب درآمد اینترنتی را به صورت کاملا حرفه ای شروع کنید. البته که تنها را کسب درآمد از یادگیری سئو پیشرفته؛ طراحی سایت و بهینه سازی آن نیست! من می خواهم در ادامه انواع روش های کسب درآمد از سئو را برای شما همراهان همیشگی وبین سئو بازگو کنم.

به گفته برترین سایت آموزش سئو حرفه ای وبین سئو، با همه گیر شدن ویروس کرونا و اتفاقاتی که بعد از آن برای کسب و کارهای سنتی افتاد یعنی همان محدودیت هایی که دیگر کسب و کارها نتوانستند به صورت حضوری به کار خود ادامه دهند؛ موج جدیدی در کسب و کارهای ایرانی شروع شد یعنی همان راه اندازی کسب و کار اینترنتی و فروشگاه های آنلاین به صورت سایت و اینستاگرام.

یکی از روش های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ سئو سایت است که سالهاست کسب و کارهای بزرگی مثل وبین سئو، دیجیکالا، بیتوته، متمم و زومیت از آن استفاده می کنند و توانسته طی این چند سال به درآمدهای بسیار بسیار جذابی برسند.

البته که سایت وبین سئو به مدیریت محمد نصیری کارشناس ارشد سئو و دیجیتال مارکتینگ بیش از 3 سال است که در زمینه آموزش سئو پیشرفته فعالیت می کند و راه های مختلف کسب درآمد از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را تجربه کرده است.روش های مختلفی اعم از آموزش سئو، افیلیت مارکتینگ، راه اندازی و سئو سایت فروشگاه اینترنتی، ارائه خدمات سئو سایت، تولید و سئو محتواهای بسیار اثر بخش، رفع ارورهای سرچ کنسول و ارائه استراتژی های بسیار اثر گذار برای سئو سایت و… .

قبل از اینکه به سراغ معرفی و توضیحات راه های کسب درآمد از سئو سایت برویم ابتدا به معرفی کسی که این راه را قبلا رفته می پردازیم.

من محمد نصیری مدیر و موسس سایت وبین سئو برترین سایت آموزش فوق حرفه ای سئو ، به گفته کارآموزان و هنرجویانم، هستم و چند سالی است که در حوزه سئو سایت و مخصوصا تدوین استراتژی های سئو برای کسب و کارهای مختلف مخصوصا سایت های فروشگاهی مثل رفاه مارکت، اُکالا، مو تن رو و… و سایت های نوآوری و سرمایه گذاران ریسک پذیر(venture capital)   مثل دیجیکالا نکست، ثروت ستارگان، سرآوا و… فعالیت می کنم.

اما از سال 1396 تصمیم گرفتم که به رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک کنم و از تجربیاتی که در کسب و کارهای بزرگ مثل رفاه، دیجیکالا و وبین سئو، نیوسئو، ژاکت و… بدست آوردم در رشد سریع کسب و کارهای اینترنتی کوچک استفاده کنم.

روش های کسب درآمد از طریق یادگیری سئو سایت

در اول صحبتم گفتم که برای اینکه از سئو سایت درآمد داشته باشیم حتما نیاز نیست که شما برای خودتان سایتی طراحی کنید که البته در اکثر مواقع دوستان روش های دیگر کسب درآمد از آموزش سئو حرفه ای را نمی دانند و فقط به دنبال طراحی و سئو سایت برای خودشان هستند اما من مسیرهایی که خودم تجربه کردم را با شما به اشتراک می گذارم و مطمئن هستم که شگفت زده خواهید شد.

درآمدزایی با تیم سازی برای سئو
درآمدزایی با تیم سازی برای سئو

درآمدزایی با تیم سازی سئو

برای کسب درآمد از این روش باید شما تسلط کافی بر روی سئو سایت داشته باشید و بتوانید بخش بندی و استراتژی درستی را برای مدیریت تیم و هدفگذاری برای تیم داشته باشید.

در این روش شما تنها نیاز به یادگیری سئو سایت ندارید بلکه باید کمی هم از تیم سازی و کار گروهی و رهبری تیم بدانید تا بعد از اینکه از تیم جدا شدید آنها بتوانند به راه خود ادامه دهند. بگذارید مثالی را برای شما بزنم که من بیش از 20 بار اینکار را انجام داده ام برای سایت هایی که امروز در حوزه خودشان حرفی برای گفتن دارند. اولین تجربه من در این زمینه برای سایت همکار و دوست عزیزم امیر قمصری بود که سایت نیوسئو را داشتند و همکاری هایی را باهم داشتیم که قرار بر این شد که من تیمی را برای پروژه های نیوسئو بسازم و دوستانی را با خودم همراه کنم و این ماجرای شروع کار تیمی برای یک سایتی که خودش خدمات سئو می داد و نیاز بود افراد مختلف را در زمینه های مختلف و حساس تربیت کنم.

می خواهم برای کسانی که می خواهند این مسیر را انتخاب کنند کتابی را معرفی کنم. کتاب راه‌ و رسم مربیگری از انتشارات آریانا قلم کتاب خوبی برای شروع تیم سازی است.

درآمدزایی با بخش تولید محتوا در سئو سایت

یکی از بخش های مهم سئو سایت بخش تولید محتوا می باشد.  من سایت وبین سئو را در ابتدا با عبارت مهم آموزش تولید محتوا سایت در وبین سئو شروع کردم که البته تولید محتوا فقط مختص سایت نیست شما در تمام شبکه های اجتماعی براساس خوراکی که نیاز دارند باید تولید محتوا کنید و همین مسئله بسیار بسیار مهم است. پس برای هرکاری نیاز به بازاریابی محتوا دارید و به قول ست گادین یکی نخبگان بازاریابی و نویسنده کتاب گاو بنفش؛ تنها چیزی که از بازاریابی بافی مانده است بازاریابی محتوایی است.

البته من بارها در دوره های آموزش تولید محتوا و آموزش سئو وبین سئو به این مسئله تاکید کرده ام که تفاوت بازاریابی محتوا و بازاریابی محتوایی را بدانید. دلیل این مهم هم این است که شما با آگاهی از مفاهیم پایه در شرایط سخت و چالش ها براساس همین مفاهیم تصمیم های درستی می گیرید.

کسب درآمد از طریق ارائه استراتژی و مشاوره سئو

بسیاری از کسانی که تجربه کسب و کار اینترنتی ندارند تصور می کنند فقط با ساخت یک سایت معمولی وردپرسی می توانند مسیری که  کسب و کارهای موفقی مثل وبین سئو، متمم، زومیت و باسلام رفته اند را طی کنند اما می خواهم بگویم این تصور و باور اشتباهی است که ما دیجیتال مارکترها وظیفه داریم تا مردم را آگاه کنیم تا دچار این اشتباه نشوند. بنابراین شما می توانید با آموزش سئو در وبین سئو و در کنار آن کسب دانش کافی در تدوین استراتژی و دانش مدیریت استراتژیک به کسب و کارهای زیادی کمک کنید تا به رتبه های برتر گوگل برسند و یک منبع درآمد کاملا سیستمی را برای خودشان بسازند.

درآمدزایی با ساخت سایت های فروش بک لینک
درآمدزایی با ساخت سایت های فروش بک لینک

درآمدزایی با ساخت سایت های فروش بک لینک

اگر سایت داشته باشید حتما به نیاز اساسی یک سایت یعنی بک لینک رسیده اید و امروز هم در ایران سایت ها و پلتفرم های فروش رپورتاژ و بک لینک نظیر تسمینو، تریبون و… هستند که اینکار را انجام می دهند. من برای شما پیشنهاد شگفت انگیزی برای کسب درآمد دارم می خواهم یک تجربه بسیار شیرین را هم با شما به اشتراک بگذارم.

اول قدم این که شما دامنه مناسبی را برای ایجاد یک سایت انتخاب کنید. دقت کنید هر دامنه ای مناسب نیست چرا که باید دامنه ای را انتخاب کنید که هزینه کمتری برای شما داشته باشد تا رنک بگیرد و بعد شما از آن برای فروش رپورتاژ و بک لینک استفاده کنید.

خب کار خاصی قرار نیست انجام دهید ابتدا به سراغ سایت معروف expireddomains.net بروید و دامنه مورد نظر خود را براساس TLD مورد نیاز حالا com یا ir انتخاب کنید و در اینجا باید نکاتی را هم در نظر داشته باشید که به صورت تیتروار می گویم.

 

نکات مهم خرید دامنه رنک دار

نکات مهمی که محمد نصیری کارشناس سئو از آموزش سئو وبین سئو به شما هدیه می دهد تا بتوانید کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشید.

  • بک لینک دامنه مورد نظر را با ابزار ahrefs backlink checker بررسی کنید.
  • تاریخچه دامنه مورد نظر را با ابزار web archives بررسی کنید.
  • میزان اسپم اسکور دامنه بسیار مهم است.
  • عمر دامنه و کسب و کارهایی که تا به امروز با آن دامنه کار کرده اند مهم است.
  • براساس موضوع و عبارت مورد نظرتان در سایت جستجو کنید.
  • اگر به دنبال دامنه ir هستید و این سایت در گزینه های خود دامنه ایرانی را ندارد می توانید در بخش جستجو سایت از .ir استفاده کنید.
  • حتما نمودار اعتبار دامنه سایت از نظر سایت MOZ را با ابزار Domain Authority History از سایت com چک کنید.
  • برای ثبت دامنه های فارسی از چند نام کاربری یا nic name استفاده کنید تا هویز دامنه ها یکسان نباشد و مسئله بعد اینکه اگر برای آنها هاست تهیه کردید حتما از ip های مختلف استفاده کنید.

منبع محتوا :  webinseo.com

ارتباط با وبین سئو : 02532912920

ایمیل وبین سئو: webinseo.com@gmail.com

آدرس پستی : قم، خیابان صدوقی، خیابان فردوسی، ساختمان الماس شفق، پلاک 200 واحد 1

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید