قالب وردپرس شرکتی Mynah

قالب وردپرس Mynah

درود دوستان عزیز؛
در این بخش از معرفی قالب وردپرس یک قالب  جدید از دسته ی قالب شرکتی وردپرس برای شما عزیزان انتخاب کردیم.
صفحه اصلی قالب وردپرس Mynah در عین سادگی بسیار زیبا و کاربر پسند می باشد. این قالب برای دوستانی که می خواهند تازه با وردپرس شروع به کار کنند و یک سایت شرکتی راه اندازی کنند مناسب است. این قالب المان های لازم برای راه اندازی یک سایت کوچک شرکتی را دارا است. اگر دوست دارید بیشتر با این قالب آشنا شوید با ما همراه باشید…

قالب وردپرس Mynah

صفحه اصلی قالب وردپرس Mynah شامل بخشی برای معرفی خدمات شرکت می باشد. همچنین شما می توانید در صفحه اصلی این قالب مهم ترین اخبار شرکت را نمایش دهید. برای نمایش خدمات و نمونه کارها، دارای برگه هایی با ساختار مشخص است که می توانید از این قالب ها برای برگه های نمونه کار و خدمات سایت استفاده کنید.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Mynah بر روی وب سایت خود، در گام اول باید افزونه های مورد نیاز قالب را در بخش افزونه ها نصب نمایید. در ادامه نوبت به درون ریزی قالب می رسد و پس از درون ریزی قالب باید ابزارک ها را درون ریزی نمایید. اما اگر با درون ریزی قالب و ابزارک ها، قالب همانند دمو کامل نمایش داده نشد، باید به بخش سفارشی سازی بروید و قسمت های مختلف قالب را از این بخش تنظیم نمایید.

mynah-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Mynah

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Mynah در وب سایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شوند و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Mynah با فونت یکان

  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی Mynah با میترا

اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

400,351 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دوره‌های آموزشی