عدم استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه

استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه

ارسال ایمیل در  WordPress با برنامه PHP انجام می شود و در همین راستا چندین افزونه خبرنامه Worpress وجود دارد که به شما اجازه می دهد خبرنامه ها را بطور کامل ارسال کنید. اما توصیه می شود ازسرویس ایمیلی جداگانه مانند mailerlite و امثال اینها استفاده کنید و در استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه پرهیز کنید چرا؟!

استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه

در این مقاله برای شما توضیح می دهیم که چرا استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه توصیه نمی شود. با ما همراه باشید.

چرا باید لیست ایمیلی داشته باشیم؟

لیست ایمیل، معتبرترین ابزار ارتباطی برای کارتان است زیرا می تواند کاربران زیادی را به وب سایت شما آورد و کمک می کند که تبلیغ و فروش محصولتان افزایش یابد و اعتماد بیشتری به برند کسب و کارتان پیدا شود.
اگر قبلا این کار را نکردید فورا برای ساخت یک لیست از ایمیل کاربران و مشتریان اقدام کنید!

افراد حرفه ای مانند بازاریابان محتوایی، وبلاگ نویسان  و کارشناس خوب و حرفه ای توصیه می کنند که سرویس بازاریابی ایمیلی مانند Constant Contact، AWeber و mailerlite بهتر از WordPress برای ایمیل خبرنامه است. اجازه بدهید که به شما بگوییم چرا؟

اطمینان از ایمیل ارسالی

وقتی شما یک خبرنامه را با درگاه PHP و WordPress ایمیل می کنید باید شانس خوبی داشته باشید که ایمیل خبرنامه شما وارد بخش اسپم نشود!
سازندگان نرم افزار ایمیل مانند یاهو ،جیمیل و غیره ابزار Spam دارند که ایمیل ها را به چند دلیل وارد Spam میکنند.
برای مثال، سرور دریافت کننده، ایمیل شما را در یک فرمت sp می بیند از اینکه آیا سرور فرستنده ایمیل، اجازه ارسال آن را داده است یا نه؟ و به روش، لغات و واژه ها بدبین می شود و ایمیل را به Spam می فرستد.

ابزار دریافت کننده Spam، پایگاه داده یا همان Database ایمیل را با نشانی IP شما کنترل می کند. چون در اشتراک گذاری Worpress hosting وب سایت شما، آدرس IP همان سرور با چندین سایت دیگر به اشتراک گذاشته می شود.
بد عمل کردن شخص در سرور باعث راندن اطلاعات یا Databaseها به Spam می شود و ایمیل تحویلی شما را مشکوک به حساب می آورد. فاکتورهای بیشمار دیگری وجود دارد که بوسیله برنامه های نرافزاری Spam بررسی می شود و چالش زیادی را ایجاد می کند. پس یکی از دلایل مهم در عدم استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه پیشنهاد نمی شود.

سرویس دهنده های ایمیلی

از طرف دیگر تهیه کنندگان سرویس حرفه ای ایمیل روز و شب کار می کنند تا از تحویل ایمیل ها به اینباکس مشتریان مطمئن شوند! آنها چارچوبی را برای ارسال ایمیل ها مشخص می کنند تا مطمئن شوند که  ایمیلها به مقصد می رسند و به Junk mail و یا Spam وارد نمی شوند.
آنها کارشناسان مهندس، توسعه دهنده ها و پشتیبان های قوی دارند که به جدیت فعالیت می کنند و سرویس Balk mail را با فرمت اصلی ISP و سرویس های ایمیلی تشخیص و شناسایی می کنند. هنگامی که سرور ایمیل کاربر، ایمیل را از یک سرور سالم دریافت می کند آنها تشخیص می دهند که آن ایمیل قابل اعتماد است و Spam نیست.

همین عامل مهم شما را متقاعد می کند از یک سرویس حرفه ای خبرنامه برای ارسال ایمیل ها استفاده کنید و در استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه صرف نظر نمایید.

محدودیت و تاخیرات درایمیل ها

بیشتر سازندگان hosting برای تعداد ایمیل هایی که شما می توانید ارسال کنید محدودیت دارند. امکان دارد پلاگین خبرنامه یا اسکریپتی که استفاده می کنید، مجبور باشد خروج ایمیل ها را در نوبت بگذارد. اما همیشه فرصت خطا برای بعضی از چیزها وجود دارد و ایمیل در انتظار خروج، ممکن است حتی در فرایند ارسال قرار نگیرد!
Web host  شما این کار را برای لیست ایمیلی بزرگتر ممکن است به عنوان یک سرویس غیر استاندارد در نظر بگیرد.

  چگونه پست ها با بیشترین دیدگاه در وردپرس را  نمایش دهیم؟

از طرف دیگر وقتی شما یک سرویس بازاریابی حرفه ای ایمیل را بکار می برید درباره محدودیت ایجاد شده نباید نگران باشید! چون آنها به تمام شبکه های جهانی، خدمات ارسال صدها و هزاران ایمیل را در روز ارائه می دهند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند. همچنین به راحتی این اجازه را به شما می دهند که لیست ایمیلی تان را به روز کنید.

کابرد آسان سرویس های ایمیلی

تهیه کنندگان سرویس ایمیل به شما به راحتی اجازه می دهند که به مشتریان ایمیل بفرستید. با ابزارهای آنها به سهولت می توانید قالب ایمیل را طراحی و ایجاد کنید. آنها نیز هماهنگ کننده API دارند که می توانند به راحتی لیست ایمیل خود را با دیگر پلاگین های مفید WordPress  چون Option Monster ،Gravity Force و غیره، متصل کند.
با اجرای خبرنامه، شما همه این ابزارها را خواهید داشت که به راحتی با آنها می توان کار کرد. به جای تمرکز روی وب سایت، شما وقت تان را بر روی چیزهایی بگذارید که به آسانی در دقایقی توسط سرویس بازاریابی ایمیلی انجام خواهد شد و دیگر در اینصورت نیازی به استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه ندارید.

چگونگی انجام کار و تجزیه و تحلیل آن

تهیه کنندگان سرویس ایمیلی حرفه ای، توصیه می کنند که فعالیت تان را به حالت یکپارچه و تحلیلی در نظر بگیرید. شما می توانید تعداد ایمیل هایی را که به اینباکس کاربران وارد شده است، از اینکه آنها باز شده اند و تعداد کلیک هایی را که شما دریافت کرده اید را ببینید. این کار باعث پیشرفت و هماهنگی بیشتر عملیات کاری شما می شود.

وقتی شما ایمیل تان را با پلاگین خبرنامه ارسال می کنید  راهی نیست که بدانید چه تعداد ایمیل به اینباکس کاربر رفته یا بازشده و یا شما کلیک کردید و…
به دلایل دیگر شما یک تهیه کننده سرویس ایمیلی را بکار می برید که ابزار تحلیلی و شناسایی را هم به شما پیشنهاد می کند. شما می توانید با این ابزارها، سلسله فعالیتی را که انجام می دهید را ببینید. اگر ایمیل های شما به عنوان Spam علامت بخورند شما می توانید با ابزارهای مربوط به Spam بررسی لازم را روی ایمیل ها داشته باشید.

موارد قابل قبول

بازاریابی ایمیلی مبحث خیلی بزرگی است و Spam شدن هم در آن به مراتب زیاد می باشد. برای بررسی Spam، ISPS و سرویس بازاریابی ایمیل معرفی می شوند که پروتکل ها وموارد قانونی جدید را اجرا می کنند.وقتی شما با سرویس ایمیل حرفه ای خبرنامه را ارسال می کنید، نگران نیستید.تهیه کنندگان خدمات ایمیلی با جدیت زیاد کار می کنند تا شما مطمئن باشید که ایمیل تان به مقصد ارسال می شود.
از طرف دیگر اگر شما خبرنامه را را می فرستید، احتمالا”کمتر، اتفاقات جدیدی را که در دنیای حراست ایمیل ها از Spamها، رخ می دهد را می شناسید.

سودمندی هزینه ها

بعضی از کاربران فکر می کنند اگر با استفاده از وردپرس برای ارسال خبرنامه، ایمیل های تجاری خود را بفرستند مبلغی پول را ذخیره می کنند. اما از همه مهم تر شما نیازمند زمان هستید. زمانی که شما برای پلاگین خبرنامه، صرف می کنید ارزش آن خیلی بیشتر از مقدار پرداختی است که شما برای سرویس ایمیلی خوب هزینه می کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.