قالب وردپرس شخصی olsen light

قالب وردپرس olsen-light

درود بر شما؛
قالب های شخصی وردپرس غالبا تعداد کمی از قالب های این سیستم مدیریت محتوای وردپرس را تشکیل میدهند اما در میان آن ها قالب های حرفه ای و شیک هم موجود است.
در حالی که در این مقاله همراه شما هستیم با یک قالب ساده شخصی در وردپرس که میتوانید در وب سایت شخصی خود از آن استفاده کنید.این قالب زیبا و البته ساده olsen light نام دارد که در ادامه در مورد آن بیشتر صحبت میکنیم

قالب وردپرس olsen light

  • قالب وردپرس olsen-light دارای صفحه اصلی با محتوای آخرین نوشته ها است
  • قالب وردپرس olsen-light در بخش سایدبار ابزارک های بسیار حرفه ای دارد

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس olsen light همانند دمو ابتدا درون ریزی را صورت دهید و سپس برای ایجاد تغییرات محتوا را در بخش نوشته ها ایجاد نموده و میتوانید در قسمت نمایش و بخش سفارشی سازی تنظیمات آن را صورت دهید.

نصب سریع

در این نوع نصب، توجه بفرمائید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود با درون ریزی و شما در آن دخیل نیستید. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

قالب وردپرس شخصی-قالب وردپرس olsen light

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

قالب وردپرس شخصی olsen light با فونت وزیر

دانلود پیش‌نمایش
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام، ممنون از فارسی سازی این قالب کاربردی و زیبا، من از این قالب استفاده کردم، اما متوجه شدم هنگام کامنت گذاشتن آیکون “پاسخ دادن” روی اسم کامنت گذارنده را می پوشاند. ممنون می شوم آن را تصحیح کنید، یا کد تصحیحش را اینجا بگذارید.
    با تشکر