قالب وردپرس وبلاگی One Pageily

قالب وردپرس One Pageily

درود بر شما.
در این مقاله از همیار وردپرس با شما هستیم با معرفی یک قالب وبلاگی وردپرس از سری قالب‌های رایگان وردپرس که می‌توانید یک سایت خبری و یا وبلاگی را با آن راه اندازی نمائید. این قالب رایگان دارای یک تصویر در ابتدای صفحه است و در ادامه سه بخش برای توضیحات سایت تعبیه شده است که می‌توانید در قسمت دمو قالب مشاهده نمائید. در ادامه آخرین نوشته‌های سایت در ستون سمت راست و همچنین سایدبار سایت در بخش سمت چپ قرار دارد. در ادامه در خصوص قالب وردپرس One Pageily اطلاعات بیشتری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قالب وردپرس One Pageily

قالب وردپرس One Pageily یک قالب مختص کاربرانیست که به تازگی با سیستم وردپرس کار می‌کنند و قصد دارند وب سایت ساده خود را راه اندازی کنند. این قالب امکانات خارق العاده‌ای ندارد اما بسیار ساده و سبک و مناسب برای وبسایت‌های شخصی و وبلاگی کم حجم است. سرعت بارگذاری این قالب به دلیل کم حجم بودن و بهینه بودن بسیار بالاست و کاملا مناسب افراد مبتدی طراحی شده است.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس One Pageily باید ابتدا وردپرس را نصب کرده و سپس قالب را در بخش پوسته‌های سایت آپلود و فعال نمائید. سپس دست کم 5 مطلب از بخش نوشته‌ها ایجاد کرده و منتشر کنید. سپس تنظیمات قالب را از بخش نمایش و ابزارک‌ها انجام دهید. در نهایت این قالب همانند دمو خواهد شد فقط توجه داشته باشید پیش از تنظیم قالب فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها ایمپورت کنید.

One Pageily- قالب وردپرس One Pageily

نصب سریع

در این نوع نصب، توجه بفرمائید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها با درون‌ریزی بصورت خودکار وارد سایت شما می شود. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب وردپرس One Pageily نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس وبلاگی One Pageily با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس وبلاگی One Pageily با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.