میزان وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو + اینفوگرافیک

وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو

سلام دوستان؛
آیا تا به حال به طور جدی به تولید ویدئو برای فروشگاه اینترنتی خود فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید میزان وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو به چه میزان است؟
ساخت ویدئوهای آموزشی و تبلیغاتی برای محصولات فروشگاه اینترنتی و تولیدات یک کسب‌ و کار، امر چندان ساده‌ای نیست و نیازمند فاکتورهای مهمی است اما ارزش آن را دارد که به بررسی آن بپردازید و زمانی را برای آن در نظر بگیرید. اگر با من در این زمینه موافق هستید پیشنهاد می‌کنم حتما این مطلب را بخوانید.

وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو

فرض کنیم یک فروشگاه اینترنتی وسایل الکترونیکی داریم. برای اینکه بتوانیم این فروشگاه را به بازدید خوبی برسانیم و مشتریانی را جذب کنیم و در نهایت به سمت فروش سوق دهیم باید فاکتورهای زیادی را رعایت کنیم. به طور مثال این فاکتورها می‌توانند تولید محتوای بهینه برای توضیح محصول، استفاده از تصاویر واضح و با کیفیت، مشخص کردن واضح قیمت محصول، استفاده از روش‌های پرداخت آسان، روش‌های حمل و نقل و سایر موارد مهم باشند.

حال فرض کنید اگر برای این محصول یک ویدئو تهیه کنید که در آن تمامی وجوه محصول نمایش داده شود و حتی کار ابتدایی با آن توضیح داده شود تاثیرگذاری آن به چه میزان خواهد بود؟ مسلما به مراتب بیشتر از مشاهده یک تصویر معمولی است و در واقع به گونه‌ای مستقیم‌تر با مشتری ارتباط برقرار می‌کند. در نتیجه مشتری برای خرید محصول تردید کمتری دارد و می‌تواند درست تصمیم بگیرد.

  روش های دیلیت اکانت واتساپ در گوگل، ios و اندروید

تولید ویدئوهای با کیفیت

چنانچه به کسب‌ و کار خود اهمیت می‌دهید باید اطلاعات خوبی در مورد وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو کسب کنید و زمان و تیم خوبی را برای تولید ویدئوهای با کیفیت و استاندارد در نظر بگیرید. این گونه می‌توانید نظر مشتری را جلب کنید و میزان فروش خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهید.

آیا می‌دانید تا 2 سال آینده، 80 درصد ترافیک اینترنت از ویدئو بدست می‌آید؟ نظر شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می‌کنم:

infographic- وابستگی فروشگاه اینترنتی به تولید ویدئو

تولید متون اینفوگرافیک توسط سرکار خانم سمیه زارع

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 7 سال عضو همیار وردپرس

    عالی بود.تشکر