قالب وبلاگی Pinboard

قالب وبلاگی Pinboard

قالب وبلاگی وردپرس – Pinboard

قالب وبلاگی Pinboard، قالبی پرطرف‌دار در جهان (با بیش از 40000 سایت فعال در جهان) برای وبسایت‌های شخصی است که می تواند برای کسانی که اهل به اشتراک گذاشتن روزنوشت‌های خود بدون شلوغی و در قالبی سبک و ساده هستند انتخاب ایده‌عالی باشد.این قالب  دارای اسلایدر جذابی است که  می تواند به زیبا شدن سایت شما کمک شایانی کند . این قالب وردپرسی گزینه های مناسبی برای طراحی  صفحات مختلف سایت در اختیار شما قرار می دهد..

pinboardmobile-hamyarwp.com

امکانات قالب وبلاگی Pinboard

  • واکنش گرا
  • نصب بسیار آسان
  •  دو ستونه بودن با امکان انتخاب جایگاه سایدبار
  • بسیار سبک

نکات نصب:

  1. برای اینکه صفحه خانه شما مانند صفحه خانگی دمو دیده شود .اول یک صفحه با نام دلخواه(مثلا خانه) بسازید، سپس به قسمت تنظیمات > خواندن ،بروید و  تیک برگه یکتا را بزنید.در آخر  برگه نوشته ها را به نام آن صفحه که ساخته بودید( مثلا خانه )تغییر بدهید.لازم به ذکر است که قسمت برگه نخست نیاز به تغییر ندارد.تنظیمات خواندن ‹ — وردپرس فارسی
  2. برای تنظیم اسلایدر ،قسمت نمایانی پست هایی که می خواهید در اسلایدر نمایش داده شود را ویرایش کنید و تیک سنجاق کردن این نوشته در صفحه نخست را بزنید.ویرایش نوشته ‹ — وردپرس فارسی

 درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

توجه: فایل‌های درون‌ریزی را از حالت فشرده خارج کنید. همچنین،درون‌ریزی ابزارک روشی متفاوت با درون‌ریزی محتوا دارد. حتما راهنمای هرکدام از درون‌ریزی‌ها را جداگانه مطالعه بفرمایید.

دانلود قالب وبلاگی Pinboard

قالب وبلاگی Pinboard با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وبلاگی Pinboard با فونت عربیک کوفی (فونت استاندارد گوگل)

دانلود اسکرین شات

قالب وبلاگی Pinboard با فونت عربیک نسخ (فونت استاندارد گوگل برای اندروید)

دانلود اسکرین شات

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.