تهیه کپی سریع از محتوا در وردپرس با Post Duplicator

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
سرعت عمل در نوشتن مطالب و محتوا در سایت می‎تواند فرصت بیشتری را برای شما فراهم کند تا بتوانید مدت زمان باقی مانده را صرف کار بر روی سایت، اشتراک گذاری مطالب و… کنید.
در این مقاله قصد دارم به معرفی افزونه‌ای ساده، کاربردی و پرطرفدار بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا با یک کلیک ساده یک
کپی سریع از محتوا تهیه کرده و آن را در هر حالتی که مد نظر شماست قرار دهید، سپس تغییرات کوچکی را در آن اعمال کرده و نوشته خود را منتشر نمایید.

تهیه کپی سریع از محتوا در وردپرس با Post Duplicator

افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با نام Post Duplicator با فعالیت کپی سریع از محتوا در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از 100.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.99 را ازآن خود نماید.

نصب و تنظیمات افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی با نام Post Duplicator در بخش ابزارک‌ها پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‎کنید ابتدا از بخش Post Status نوع نوشته خود را پس از کپی گرفتن مشخص کنید تا در سه حالت پیش‌نویس،
منتشر شده، در حال بررسی ذخیره شود.
از بخش Post Type نیز می‌توانید اگر صرفا پست تایپ خاصی را مدنظر دارید انتخاب کنید تا تنها از آنها کپی نوشته صورت پذیرد.
زمان نوشته را نیز می‌توانید از بخش Post Date بر اساس زمان نوشته اصلی و یا زمان کپی سریع از محتوا انتخاب کنید.

  انواع خطاهای متداول وردپرس + راه حل آنها

ادامه تنظیمات

در بخش Duplicate Title نیز می‌توانید یک عنوان انتخاب کنید تا در نوشته کپی شده در کنار نام اصلی نمایش داده شود و آن را از نوشته اصلی متمایز کند. همچنین برای اینکه نامک نوشته ی همان پیوند یکتای نوشته کپی شده با نوشته اصلی تفاوت داشته باشد از بخش Duplicate Slug می‌توانید آن را وارد کنید.
و در نهایت در بخش Offset Date می‎توانید زمان نمایش نوشته را بعد از کپی گرفتن تعیین کنید.

نوشته ها

حال به بخش نوشته‌ها رفته و مطابق تصویر زیر خواهید دید که دکمه‌ای با نام Duplicate نوشته افزوده شده است که با کلیک بر روی ان یک نسخه کپی سریع از محتوا  و بنا به تنظیماتی که تعیین کرده‌اید در یکی از حالت‌های پیشنویس، منتشر شده و درحال بررسی ایجاد خواهد شد.

پس از کلیک بر روی این گزینه می‌توانید نوشته خود را که یک کپی از آن ایجاد شده است را مشابه تصویر زیر انتخاب و ویرایش کنید.

نکته!!! این افزونه مناسب کسانی است که محتوای یکسانی در سایت خود دارند و تنها لازم است تا تغییرات کوچکی را در نوشته خود ایجاد کنند.
و یا اینکه در درج توضیحات محصولات در سایت می‌تواند مفید باشد، چرا که تنها لازم است تا برخی نام‌ها و ویژگی‌ها را در ان تغییر دهید.

شاد باشید..

دانلود افزونه Post Duplicator

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.