نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس با Quotes and Tips

نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس

نقل قول‌ها از طرف افراد بزرگ حوزه کاری ما یا دیدگاهی مثبت از سمت مشتریان برای ما و کاربرانمان بسیار ارزشمند و پندآموز است. به همین علت معمولا در بعضی محتواها از آن‌ها استفاده می‌شود. اما تصور کنید این نقل‌ قول‌ها را بصورت همیشگی در بخشی از سایت داشه باشیم. جالب است نه؟ آیا می‌خواهید نقل قول‌های تصادفی را در سایدبار سایت وردپرسی نشان دهید؟ نمایش نقل قول از مشتریان راضی می‌تواند بازدیدکنندگان بیشتری را متقاعد کند که محصولات شما را بخرند. یا ممکن است بخواهید با نشان دادن یک نقل قول الهام‌بخش تصادفی، روز مخاطبان خود را بسازید. در این پست به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از یک افزونه رایگان، نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس را داشته باشید.

نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس

با کمک افزونه Quotes and Tips امکان نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس بطور کاملا رایگان امکانپذیر خواهد شد. شما می‌توانید با این افزونه تعداد بی‌شماری نقل قول را در سایدبار وبسایت بطور رندوم به نمایش بگذارید. همچنین به شما امکان می‌دهد نقل قول‌ها را در هر صفحه، پست یا منطقه مختص ویجت، از جمله نوار کناری وردپرس، نمایش دهید. حال اگر موافقید به سراغ نصب و راه اندازی آن برویم…

افزونه Quotes and Tips را نصب  فعال می‌کنیم. حال برای ایجاد اولین نقل قول خود از قسمت Quotes » Add New وارد عمل می‌شویم:

افزودن اولین نقل قول

ابتدا باید عنوانی را برای نقل قول خود در فیلد «افزودن عنوان» تایپ کنید. در مرحله بعد، باید ببینیم چگونه می‌توان عنوان نقل قول را برای بازدیدکنندگان خود نمایش داد یا مخفی کرد، یا از آن فقط برای مرجع داخلی استفاده کرد.
سپس، نقل قول خود را در ویرایشگر متن تایپ کنید.

افزودن یک متن نقل قول

ممکن است بخواهید نقل قول های خود را در دسته‌های مشخصی سازماندهی کنید. این امر زمانی مهم می‌شود که زمان نمایش نقل قول‌های شما فرا می‌رسد. اساسا شما دو راه دارید:

این افزونه می‌تواند یک نقل قول تصادفی از همه نقل قول‌هایی که اضافه کرده‌اید انتخاب کند. یا می‌تواند یک نقل قول تصادفی از یک دسته نقل قول خاص انتخاب کند.

به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، ممکن است بخواهید قیمت‌های مربوط به یک محصول خاص را فقط در صفحه آن محصول نمایش دهید. اگر قبلاً چند دسته در ذهن دارید، منطقی است که نقل قول‌های خود را در این دسته بندی‌ها سازماندهی کنید. اما همیشه می‌توانید بعداً دسته‌های خود را اضافه، حذف و ویرایش کنید.

اگر می‌خواهید اکنون یک دسته نقل قول ایجاد کنید، می‌توانید کادر دسته‌های نقل قول را در سمت چپ صفحه پیدا کنید. برای اضافه کردن دسته خود، ابتدا روی پیوند “افزودن دسته نقل قول های جدید” کلیک کنید.

دسته بندی نقل قول ها

فیلدی نمایش داده می‌شود که می‌توانید نام دسته خود را تایپ کنید. این دسته برای بازدیدکنندگان شما ظاهر نمی‌شود، بنابراین فقط برای مرجع و اطلاع شما است. بعد از اینکه آن را تایپ کردید، روی دکمه «افزودن دسته نقل قول جدید» کلیک کنید. این دسته اکنون در تب quotes category ظاهر می‌شود. برای افزودن نقل قول فعلی به این دسته، کافی است دسته موردنظر را انتخاب کنید.

انتخاب دسته موردنظر

برای ایجاد دسته‌های نقل قول بیشتر می‌توانید این مراحل را تکرار کنید.
در مرحله بعد، معمولاً می‌خواهید نشان دهید که یک نقل قول از کجا آمده است. این نقل قول ممکن است برای یک مشتری ارزشمند، یک برند معروف یا حتی یک فرد مشهور باشد. برای نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس به یک شخص یا شرکت، به قسمت «Name and Official Position» در پایین صفحه ویرایشگر بروید. در این بخش می‌توانید نام شخص یا شرکت را در قسمت نام تایپ کنید.

مشخص کردن نام و موقعیت

همچنین ممکن است بخواهید عنوان شغلی این شخص یا اطلاعاتی را اضافه کنید که توضیح دهد چرا آنها واجد شرایط بیان این اظهارات هستند. می‌توانید این اطلاعات را در قسمت Official Position تایپ کنید.
هنگامی که از نقل قول خود را تکمیل کردید، روی دکمه انتشار کلیک کنید. اکنون می توانید این مراحل را برای نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس، تکرار کنید.

  آموزش تبدیل فرمت HEIC به JPG در تصاویر وردپرس

پیکربندی تنظیمات نقل قول ها

پس از ایجاد نقل قول، وقت آن است که نگاهی به تنظیمات این افزونه بیندازید. این بخش شامل تنظیمات مهمی است که نحوه و زمان نمایش یک نقل قول تصادفی توسط سایت شما را کنترل می‌کند.
برای نگاهی به این تنظیمات، به tips » setting بروید.

تنظیمات tips

به‌طور پیش‌فرض، افزونه هر بار که صفحه مجدداً بارگیری می‌شود، یک نقل قول جدید نشان می‌دهد. این بدان معناست که بازدیدکنندگان هر بار که از یک صفحه جدید بازدید می‌کنند یا دکمه Refresh را در مرورگر وب خود فشار می‌دهند، نقل قول جدیدی را مشاهده می‌کنند.
شما می‌توانید هر چند ثانیه یا چند دقیقه یک نقل قول جدید را به صورت خودکار نمایش دهید. بازدیدکننده حتی مجبور نیست مرورگر وب خود را به رفرش کند.
برای انجام این کار، “AJAX (no page reload)” را انتخاب کنید. سپس می توانید قسمت Change Frequency را پیدا کنید. در اینجا، به سادگی تایپ کنید که وردپرس چقدر باید یک نقل قول جدید را در چند ثانیه نمایش دهد.

نمایش خودکار نقل قول ها

در مرحله بعد، زمان انتخاب عنوانی است که در بالای نقل قول شما ظاهر می‌شود.
تنظیم پیش فرض «Set Title From Post» است. با این کار عنوانی که هنگام افزودن نقل قول به وردپرس وارد کرده‌اید نمایش داده می‌شود.

گزینه دیگر ایجاد عنوانی است که وردپرس برای تمام نقل قول های شما استفاده می‌کند. این ممکن است چیزی مانند “یک معجزه” یا “حرف ما را قبول نکنید!” این چیزی است که مشتریان ما برای توصیف به آن فکر می‌کنند.
برای استفاده از عنوان یکسان برای همه نقل‌قول‌های خود، روی «Set Custom Titles» کلیک کنید. اکنون می‌توانید عنوان خود را در قسمت عنوان نقل قول تایپ کنید.

تنظیم عنوان سفارشی

وقتی کارتان تمام شد، فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس

حال نوبت آن رسیده تا نقل قول‌های ایجاد شده را نمایش دهیم. بیایید با نشان دادن یک نقل قول تصادفی از کل مجموعه نقل قول خود شروع کنیم. اگر چندین دسته ایجاد کرده‌اید، این روش همه این دسته‌ها را نادیده می‌گیرد.
می‌توانید با استفاده از شورت کد، نقل قول خود را به هر صفحه، پست یا ویجتی که می‌خواهید اضافه کنید. برای دریافت این کد کوتاه، به Quotes » Settings بروید.
اکنون، شورت کد را از بخش «Quotes and Tips» کپی کنید.

شورت کدها

از آنجایی که می‌خواهیم نقل قول‌های تصادفی را در نوار کناری وردپرس نشان دهیم، باید به Appearance » Widgets بروید. نوار کناری اصلی یا بخش مشابه را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.

شما باید یک بلوک Shortcode به این ویجت اضافه کنید، بنابراین روی دکمه + کلیک کنید. در قسمت جستجو، Shortcode را تایپ کنید. اکنون می‌توانید بلوک Shortcode را هنگامی که ظاهر شد انتخاب کنید. سپس، کد کوتاه را در این بلوک قرار دهید یا تایپ کنید.
در نهایت روی دکمه آبی رنگ Update در بالای صفحه کلیک کنید. اکنون، نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس اتفاق می‌افتد.

افزودن شورت کد

حال دکمه بروزرسانی را بزنید تا نقل قول ما در سایدبار نمایش داده شود:

نمایش نقل قول

جمع بندی نهایی

ایجاد حس مثبت در مخاطبین یکی از وظایف ماست که هم به نفع خودمان بوده و هم به نفع کاربرانمان است. آن‌ها با دیدن نظرات مثبت از سمت سایر مخاطبین یا مشتریان ما احساس بهتری برای اعتماد و خرید پیدا می‌کنند. یکی از اموری که موجب این حس خوب می‌شود، نمایش نقل قول‌هایی از مشتریان در سایت است. با افزونه‌ای که امروز معرفی کردیم امکان نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس را برای خود فراهم کنید.

دریافت افزونه

سوالات متداول

نقل قول ها معمولا از افراد بزرگ و مشهور حوزه کاری ماست یا توسط مشتریان قبلی ما ایجاد می شوند تا برای سایر مخاطبین ما جذاب است.
وجود نقل قول ها حس آرامش و اطمینان در مخاطبین ما ایجاد کرده و آن ها را به کسب و کارمان دلگرم کرده و درنهایت خرید را تسریع می کند.
نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس با Quotes and Tips امکانپذیر بوده و قابل تنظیم است.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.