درآمد روزانه بیش از 100 هزار تومان از فروش فایل

فروش فایل فروش فایل

اغلب افرادی که با طراحی گرافیک سر و کار دارند، با طرح لایه باز نرم افزارهایی همچون فتوشاپ، ایلستریتور (ایلاستریتور)، ایندیزاین، کورل‌ دراو و سایر نرم‌افزار های طراحی گرافیک و نرم افزارهای موشن گرافیک همچون افترافکت و حتی نرم‌افزار آفیس ورد و پاورپوینت آشنایی دارند.
ما در این مقاله قصد داریم راجب روشی صحبت کنیم که بتوانید روزانه بیش از 100 هزار تومان در روز از تخصص و تجربه خود در طراحی گرافیک کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از فایل گرافیکی

نرم افزارهای گرافیکی بازار بزرگی برای طراحان گرافیک ایجاد کرده‌اند که می‌توانند با توجه به تخصص و تجربه خود از این نرم‌افزارها کسب درآمد کنند. همین ارائه خدمات گرافیکی کافی بود تا فروشگاه‌هایی همچون Freepik و سایر موارد مشابه شکل بگیرند تا طراحان گرافیک در سطح جهانی بتوانند طرح لایه باز فایل های گرافیکی را در اختیار کاربرانی که به این طرح‌ها نیاز دارند قرار دهند.
در این روش کسب درآمد، طراحان گرافیک طرحی را طراحی کرده و با قیمتی به مراتب پایین‌تر از قیمت فروش انحصاری یک محصول به یک فرد، آن را به ده‌ها، صدها و حتی هزاران نفر می‌فروشند.

خرید و فروش طرح لایه باز فایل گرافیکی در رادین گرافیک

اما مشکلی که در استفاده از فروشگاه‌های جهانی برای خریداران و حتی فروشندگان ایرانی رخ می‌دهد، عدم توانایی در خرید به‌صورت ارزی و همچنین عدم توانایی در ثبت محصولات از ایران به‌دلیل وجود برخی تحریم‌ها و محدودیت‌ها است. همچنین در مواردی که کاربران موفق شوند محصول خود را به ثبت برسانند نیز در دریافت درآمد ارزی خود و تبدیل آن به ریال با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

فروشگاه گرافیک رادین گرافیک یک فروشگاه آنلاین گرافیک برای فروش انواع فایل گرافیکی است و می‌توانید هر نوع فایل گرافیکی از لوگو گرفته و ست اداری تا فایل های ارائه و موشن گرافیک را در آن خرید کنید یا به فروش گذاشت. همچنین کلیه خریداران radingraphic.com از خدمات پشتیبانی و سفارشی سازی طرح لایه باز فایل گرافیکی نیز بهره‌مند هستند.

خرید و فروش طرح لایه باز فایل گرافیکی
خرید و فروش طرح لایه باز فایل گرافیکی

رادین گرافیک بازار بزرگی برای طراحان گرافیک است و روند فعالیت در آن به گونه‌ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده می‌کند (مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه می‌کند. پشتیبان رادین گرافیک بر روی محصول متخصصان قیمت‌گذاری می‌کنند و خریدارها نیز براساس نیاز خود خریداری می‌کنند. همچنین خریدار می‌تواند درخواست سفارشی‌سازی برای آن محصول را بدهد.
شما می‌توانید با طراحی ست اداری، سربرگ، پاکت‌نامه، کارت ویزیت، پوستر، کاتالوگ، بروشور، پست اینستاگرام، لوگو، اینفوگرافیک، لوگو موشن و حتی پاورپوینت در رادین گرافیک کسب درآمد کنید.

خوشبختانه درحال حاضر بیش از ده ها طراح گرافیک ایرانی با بیش از صد ها طرح لایه باز فایل گرافیکی مشغول به فعالیت هستند و رادین گرافیک به محیطی امن و سرشار از اعتماد برای خریداران و فروشندگان تبدیل شده است.
پس چرا منتظرید؟ کافیه در سایت رادین گرافیک گرافیک عضو شوید و فروش فایل خود را در شروع کنید.

کلام آخر

پس منتظر چی هستید ؟! همین الان نرم‌افزار گرفیکی که به آن تسلط دارید را باز کنید. شروع به طراحی کنید. فایل خود را برای فروش در سایت رادین گرافیک قرار دهید و بدون محدودیت بفروشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.