اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای وب مستران هوشمند!

زبان انگلیسی در تمامی کشورهای دنیا، به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می‎‌شود. و به عنوان یک زبان رسمی برای برقرار کردن ارتباط، میان مردمان سراسر جهان است.این روزها اهمیت آموزش زبان انگلیسی به حدی است که ندانستن آن در قرن 21 به معنای بی‌سوادی است.

سرعت رشد تکنولوژی به شدت بالاست!

سرعت رشد و پیشرفت تکنولوژی به شدت بالاست به طوری که اگر یک روز از آن غافل شویم، خیلی از فرصت‌ها را در بازار کار خودمان از دست می‌دهیم. مخصوصا در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی که رشد دوچندان است و روزانه ایده‌ها و راه‌کارهای جدیدی به ذهن افراد می‌آید.

یک وب مستر هوشمند باید توانایی خواندن و متوجه شدن زبان انگلیسی را در حد معمولی حداقل داشته باشد.  دانستن زبان انگلیسی به، به روز ماندن ما در حوزه‌های مختلف کمک شایانی می‌کند.  ما با گذاشتن زمانی مختصر و مداوم برای آموزش زبان انگلیسی، با سرعت بیشتری نسبت به افراد معمولی رشد می‌کنیم و حتی به درآمد بیشتر و به مهاجرت شما هم کمک می‌کند.

از دانشگاه‌های آنلاین رایگان به راحتی بهره ببرید!

با دانستن زبان انگلیسی به راحتی از طریق سرچ در گوگل، نرم افزارهای مرتبط و یوتیوب به دنیایی از آموزش‌ها و اطلاعات رایگان دست اول دسترسی پیدا می‌کنید و از آن‌ها نهایت استفاده را می‌برید. یوتیوب را جدی بگیرید واقعا یک دانشگاه مجازی رایگان برای شماست کافیست کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید و با استفاده از ویژگی زیرنویس فارسی آن، از آموزش‌های آن بهره ببرید.

مهارت‌هایی که باید زبان انگلیسی را بدانید تا از آن‌ها بهره کافی ببرید!

متخصص سئو

اگر می‌خواهید شماره یک بازار کاری خود باشید، در حوزه سئو باید زبان انگلیسی را فول باشید! همانطور که می‌دانید گوگل هرسری آپدیت‌هایی را می‌دهد و الگوریتم‌های خود را تغییر می‌دهد، که فقط کسانی که مسلط به انگلیسی باشند زودتر از دیگران می‌توانند از آن استفاده کنند. همینطورایده‌های جدید را می‌توانید در یوتیوب توسط مدرس‌های حرفه‌ای یاد بگیرید.

در ادامه چند منبع خوب برای شما معرفی می‌کنیم. همچنین تماما ابزارهای آنالیز سئو سرچ کنسول یا ahrefs انگلیسی هستند و هیچکدام از  زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند. چند کانال یوتیوب مناسب برای یادگیری سئو:

  • Brain Dean
  • Craig campbell SEO
  • RustyBrick Barry Schwartz search Engine Roundrable
  قلق هایی درباره آموزش ساخت قالب و مولدهای سیلیکونی و اکسسوریهای سنگی که به شما نمی گویند

طراح وب سایت

همیشه قالب‌ها و افزونه‌های جدید در حال بوجود آمدن و یا بروزرسانی هستند! همچنین بلاگ وردپرس روزانه مطالبی را منتشر می‌کند که هر طراح وب سایتی باید آن‌ها را بداند. مثلا آپدیت‌هایی که وردپرس می‌دهد، برای مطالعه آن‌ها باید زبان انگلیسی را بلد باشید.  برای جلوگیری از هک سایت شما، مرتبا باید آپدیت‌های وردپرس را بررسی کنید تا باگ‌هایی که از قبل وجود داشته را بررسی کنید.

معرفی سه کانال یوتیوب برای یادگیری ui/ux  مناسب طراحان وب سایت:

  • Flux
  • Meax
  • The Futur

استفاده از سرویس‌های ایمیل مارکتینگ

شما برای استفاده از سرویس‌های ایمیل مارکتینگ باید از سایت‌های انگلیسی زبان مانند Mailchimp یا MailerLite استفاده کنید و این سایت‌ها از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند و تماما پنل‌های آن، انگلیسی است.

تحلیل سایت و مارکتینگ

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های یک وب مستر هوشمند توانایی تحلیل سایت با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند گوگل انالیتیکس است و تماما این ابزار انگلیسی است.

استفاده از ابزارهای گوگل ادز

استفاده از سرویس تبلیغات گوگل و یا حتی ابزارهایی که در اختیار شما قرار میدهد مانند کیورد پلنر نیز انگلیسی هستند، برای اینکه یک تبلیغ با بازدهی بالا داشته باشید با فهمیدن تمام قسمت‌های گوگل ادز می‌توانید فروش و ورودی خود را چندین برابر کنید.

متخصص شبکه‌های اجتماعی

البته شاید به عنوان وب مستر این یک مهارت اصلی برای شما نباشد، اما می‌توانید متخصص‌تراز افرادی که حداقل در ایران هستند و در این حوزه کار می‌کنند باشید و قطعا نتیجه‌ی شما نیز متفاوت و بالاتر از دیگران خواهد بود.

سخن آخر

تا اینجا باید به این نتیجه رسیده باشید که یکی از مهارت‌هایی که یک وب مستر هوشمند بعد از یادگرفتن مهارت‌های تخصصی باید یاد بگیرد، یادگیری زبان انگلیسی است، که شما را به یک متخصص در حوزه‌ی کاری خود تبدیل می‌کند.  راه‌های مختلفی برای شروع وجود دارد، می‌توانید با دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی شروع کنید و به صورت خودآموز شروع به یادگیری کنید. با یک سرچ ساده پکیج‌های زبان انگلیسی زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. حتما یادگیری این زبان جدید را در اولویت خود قرار دهید تا به شماره‌ی یک در بازار کار خود تبدیل شوید.

منبع: آکادمی روان

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.