همکاری در فروش فرصتی ویژه برای طراحان سایت

 این مقاله را دنبال کنید تا یک روش نوین برای کسب درآمد مادام‌العمر به شما معرفی کنیم. امروزه افزایش فروشگاه‌های اینترنتی، نیاز به طراحی سایت را نیز در میان کاربران این حوزه بالا برده است. طراحان سایت‌های مختلف به ویژه سایت‌های وردپرسی، این روزها در کانون توجه صاحبان کسب و کارهایی قرار گرفته‌اند که قصد راه‌اندازی فعالیت اقتصادی در بستر اینترنت را دارند. حالا نوبت شما طراحان سایت است که از موقعیت پیش آمده بهره‌ی کافی را ببرید و حسابی پول در بیاورید.

حتی در خواب هم درآمد کسب کنید

با وجود استقبال فوق‌العاده‌ از متخصصین طراحی سایت و همچنین ارتباط مستقیم طراحی سایت با نحوه‌ی نصب، راه‌اندازی و استفاده از درگاه پرداخت، به نظر می‌رسد طراحان سایت می‌توانند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای فعالیت در زمینه‌ی سرویس همکاری در فروش باشند. درست مثل این‌که یک نفر که سال‌ها ساعت‌فروشی داشته و در این زمینه فعال بوده، خرید از یک برند معتبر ساعت را به شما پیشنهاد کند، در این صورت اعتماد شما به مراتب سریع‌تر جلب خواهد شد. از طرفی ارتباط طراحان سایت با کاربرانی که بعد از راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی خودشان، بدون شک نیاز به درگاه اینترنتی خواهند داشت، این امکان را به خوبی برای آن‌ها ایجاد می‌کند تا با معرفی خدمات شرکت رایان پی در قالب طرح همکاری در فروش، پورسانت مادام‌العمر چشمگیری دریافت کنند. از آن‌ به بعد است ‌که درگاه فعال معرفی شده توسط آن‌ها، در بی‌خبری برای‌شان درآمد ایجاد خواهد کرد، حتی وقتی آن‌ها در خواب هستند.

صفر تا صد سرویس همکاری در فروش

ماجرا از این قرار است که شرکت رایان پی به عنوان یکی از پرداخت‌یارهای معتبر که در زمینه‌ی ارائه‌ی درگاه پرداخت واسط فعالیت دارد، اخیراً در راستای گسترش فروش سرویس‌های مختلف خود، طرح همکاری در فروش را فعال نموده است. بر اساس این طرح افراد می‌توانند در یک فرآیند ساده دیگران را ترغیب به استفاده از درگاه پرداخت رایان پی نمایند. آن‌گاه چنانچه در این امر موفق باشند، در ازای تراکنش‌های موفقی که افراد معرفی شده توسط آن‌ها انجام می‌دهند، رایان پی پورسانتی جذاب و قابل توجه از کارمزدهای دریافتی خودش را به ایشان اختصاص خواهد داد.

در واقع به ازای هر تراکنش، ۳۰ درصد از کارمزد انجام آن تراکنش به حساب فرد معرف منظور خواهد شد. این یعنی فقط کافی است شما، تلاش کنید افرادی را به فهرست مشتریان رایان پی اضافه کنید. آن‌وقت سند دریافت پورسانت ابدی از این شرکت را برای خودتان تنظیم و تایید کرده‌اید.

همکاری در فروش را شروع کنید

یک مجموعه بساز و پول در بیاور

شما به عنوان یک طراح سایت وردپرس که از قضا با بسیاری از افراد فعال در حوزه‌ی تجارت الکترونیک در ارتباط هستید، می‌توانید درگاه پرداخت رایان پی را برای نصب بر روی وب‌سایت‌های فروشگاهی معرفی کنید. نکته این‌جا است که اگر موفق بشوید طرف را مجاب کنید، آن‌وقت با یک بار تلاش اولیه، پورسانت مادام‌العمر دریافت خواهید کرد.

شما طراحان سایت، مشتریان بالقوه‌ی بسیاری را برای این منظور در اختیار خواهید داشت که با کمی تلاش، شاید بتوانید بسیاری از آن‌ها را به عنوان زیرمجموعه‌های خودتان در شبکه‌ی پرداخت رایان پی فعال کنید. یادتان باشد که تعداد افراد زیرمجموعه مستقیما با عدد درآمد ماهیانه‌ی شما در ارتباط است. اگر راهکارهای مناسبی را در پیش بگیرید و کسب و کارهای زیادی را به شرکت معرفی کنید، کنتور ماهیانه‌ی پورسانت دریافتی‌تان، از تراکنش‌های انجام شده، تماشایی خواهد شد.

همکاری در فروش چه‌قدر درآمد دارد؟

برای نمونه تصور کنید شما ۲۰ نفر را در این زمینه مجاب به نصب درگاه پرداخت رایان پی بر روی سایت وردپرسی طراحی شده، خواهید کرد. اگر بر فرض و به طور حداقلی، هر کدام از این وب‌سایت‌ها در طول ماه، ۳۰۰ تراکنش را انجام بدهند، به طور متوسط از هر کدام حدود ۴۰۰ هزار تومان درآمد به حساب شما واریز خواهد شد. دقت کنید که واریز این درآمد به‌صورت خودکار بوده و تا همیشه بدون دخالت شما و یا نیاز به انجام کار اضافه‌تری، ادامه خواهد داشت.

کسب درامد

چگونه همکاری در فروش را راه بیاندازم؟

یک طراح سایت موفق، می‌تواند پس از ثبت نام در طرح همکاری در فروش، بدون هیچ محدودیتی بلافاصله فعالیت خود را آغاز کند. برای این منظور در گام اول پس از ثبت‌نام، یک کد معرف و لینک مخصوص ثبت‌نام دریافت خواهید نمود. کد معرف و لینک ثبت‌نام در حقیقت ابزارهایی برای ارائه‌ی درگاه پرداخت رایان پی به مشتریانی است که از کانال شما به شبکه‌ی پرداخت رایان پی متصل خواهند شد. در حقیقت پس از این‌که توانستید صاحبان سایت‌های فروشگاهی را برای استفاده از درگاه پرداخت رایان پی ترغیب نمایید، لینک پرداخت مخصوص ثبت‌نام را برای هر کدام ارسال می‌کنید. آن‌گاه چنانچه آن‌ها برای ثبت درخواست خودشان و ثبت‌نام در سایت رایان پی از طریق این لینک مخصوص اقدام کنند، به صورت اتوماتیک، درگاه پرداخت آن‌ها به عنوان زیرمجموعه‌ی شما ثبت و فعال خواهد شد.

همکاری در فروش را شروع کنید

چه‌طور باید درگاه رایان پی را معرفی کنم؟

در این زمینه این نکته را به یاد بسپارید که در روند تلاش برای جذب صاحبان وب‌سایت‌ها برای استفاده از درگاه پرداخت رایان پی، باید به مزایای برجسته‌ی این سرویس اشاره کنید؛ برای نمونه اشاره به این‌که درگاه اینترنتی رایان پی یک درگاه واسط است و بنابراین مراحل دریافت آن در قیاس با درگاه مستقیم، بسیار کوتاه و ساده خواهد بود، می‌تواند کارساز باشد. از طرف دیگر نصب درگاه رایان پی از طریق دانلود ساده‌ی پلاگین مخصوص، بر روی سایت طراحی شده‌ی وردپرسی نیز بسیار آسان است. همچنین بد نیست بر روی این نکته نیز مانور بدهید که دریافت درگاه رایان پی، نیاز به گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی ندارد و از امکانات وقابلیت‌های جانبی و کاربردی فراوانی نیز برخوردار است. مانند قابلیت تسهیم، قابلیت گزارش‌گیری از تراکنش‌ها و … .

 نحوه‌ی تسویه در طرح همکاری در فروش

ممکن است اکنون پرسش اصلی شما این باشد که رایان پی چگونه و بر اساس چه روالی، پورسانت معرف‌ها را تسویه خواهد کرد؟ بر اساس طراحی این سرویس، پورسانت تمام تراکنش‌های انجام شده توسط مرجعی که شما معرفی‌اش کرده‌اید، در اولین روز کاری هر ماه به حساب معرف واریز خواهد شد. نکته‌ی اول در این مورد این است که ۳۰ درصد پورسانت معرف از کارمزد هر تراکنش محاسبه می‌گردد و این فرآیند کاملا خودکار انجام می‌شود. از طرف دیگر گزارش مبسوطی در این‌باره برای معرف ایمیل می‌شود که شامل تعداد و مبلغ تراکنش‌ها و حتی میزان کل کارمزدهای دریافت شده توسط شرکت رایان پی خواهد بود.

نگران اعتبار و رزومه‌ی کاری‌تان نباشید

از آن‌جا که طراحان سایت‌های وردپرسی که در زمینه‌ی فعالسازی فروشگاه‌های اینترنتی فعالیت دارند، اعتبار و رزومه‌ی خود را به عنوان متخصص طراح سایت، با معرفی یک درگاه پرداخت نا امن و ناکارآمد، حتی برای دریافت پورسانت مادام‌العمر، تخریب نخواهند کرد، نیاز است در این بخش اندکی هم درباره‌ی درگاه پرداخت رایان پی و ویژگی‌هایش توضیح بدهیم.

شرکت رایان پی یک استارت‌آپ معتبر و فعال در حوزه‌ی پرداخت‌یاری است که توانسته سرویس درگاه پرداخت معتبری را به کاربران سایت‌های فروشگاهی ارائه دهد. درگاه پرداخت رایان پی از میزان پایداری 98 درصدی برای تراکنش‌های انجام شده برخوردار است. از طرف دیگر این درگاه اینترنتی می‌تواند ۹۹ تراکنش همزمان در ثانیه را پشتیبانی کند. بنابراین و با این اوصاف معرفی درگاه پرداخت رایان پی برای نصب بر روی وب‌سایت‌های فروشگاهی توسط طراحان سایت‌های وردپرسی، حتی می‌تواند نقطه‌ی درخشانی در کارنامه‌ی این طراحان به‌شمار بیاید.

همکاری در فروش را شروع کنید

رایان پی را بیش‌تر بشناسید

دفتر رایان پی

درگاه پرداخت رایان پی با بهرمندی از سیستم‌های امنیتی قوی، در حال حاضر یکی از درگاه‌های امن به‌شمار می‌رود و همچنین از پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته نیز برخوردار است. نحوه‌ی تسویه‌ی مبلغ تراکنش‌ها توسط این درگاه واسط نیز بسیار ساده و سریع خواهد بود؛ در واقع هر روزه تا پیش از ساعت ۱۱ صبح حساب تمام تراکنش‌های انجام شده‌ی روز گذشته در وب‌سایت‌های فروشگاهی مورد نظر، به حساب طرف قرارداد شرکت رایان پی یعنی فروشنده، واریز می‌گردد. با این اوصاف، طراحان سایت‌، می‌توانند با تجربه و شناختی که از سرویس درگاه پرداخت رایان پی به دست می‌آورند، با خیالی آسوده معرف این درگاه اینترنتی به صاحبان کسب و کارهایی باشند که طراحی سایت فروشگاهی خودشان را به آن‌ها سپرده‌اند و به این وسیله به پورسانت مادام‌العمر فوق‌العاده‌ای دست بیابند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی  همکاری در فروش درگاه پرداخت از طریق راه‌های زیر با ما ارتباط برقرار کنید :

  • واتس آپ : 09022233108
  • تلفن : 02189717717
  • ایمیل : info@rayanpay.com
  • وب سایت :https://rayanpay.com
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید