آموزش حذف امضای همیار وردپرس در فوتر قالب‌ ها

حتما با خواندن تیتر این مقاله تعجب کردید!!! ولی واقعا امروز تصمیم گرفتیم این موضوع را یکبار برای همیشه برای کاربران همیار وردپرسی حل کنیم. دوستان و همراهان قدیمی ما می‌دانند که چند سالیست انتهای قالب‌های فارسی شده توسط تیم همیار وردپرس امضای مشخصی با عنوان ” فارسی سازی پوسته توسط همیار وردپرس” قرار می‌گیرد. این موضوع برای بعضی از کاربران ما معضل شده و مرتب می‌پرسند که چطور می‌توان این امضا را حذف کرد. پست امروز را با من همراه باشید تا حذف امضای همیار وردپرس را به شما آموزش دهم.

ماجرای امضای همیار وردپرس در فوتر قالب‌ ها

قبل از اینکه آموزش حذف امضای همیار وردپرس را خدمت شما بگوییم، لازم است دلیل وجود این امضا را کمی توضیح دهیم. واقعا چرا این امضا پایین قالب‌های وردپرسی وجود دارد؟
تمامی قالب‌هایی که شما در سایت همیار وردپرس مشاهده می‌کنید همگی حاصل زحمات دوستان فارسی‌ساز بوده و تغییر یافته است اما با تمامی این تفاسیر ما این قالب‌ها را کاملا رایگان در اختیار شما قرار دادیم. وجود امضای همیار وردپرس پای قالب‌ها تنها جنبه معنوی داشته و جهت حمایت از همیار وردپرس بوده و بس.

اما چرا تصمیم به آموزش حذف امضا گرفتیم؟

روزانه دوستان زیادی در سایت برایمان کامنت می‌گذارند و درخواست حذف امضای فوتر را دارند. از این رو امکان توضیح دادن تک به تک برای دوستان مقدور نبوده و به همین جهت تصمیم گرفتیم بصورت همگانی و طی این پست نحوه حدف امضای همیار از انتهای قالب‌ها را خدمتتان بگوییم.

آموزش حذف امضای همیار وردپرس

حذف امضای همیار وردپرس

پس از دریافت هر کدام از قالب‌های فارسی شده، یک فایل زیپ (فشرده شده) دریافت می‌کنید. این فایل را از حالت فشرده خارج کنید؛ حال می‌توانید محتویات آن را مشاهده کنید. به عنوان مثال من یکی از قالب‌ها را دانلود کرده و فایل‌های آن را در تصویر زیر برای شما قرار دادم:

فایل های قالب

امضای همیار وردپرس دقیقا داخل فایل function.php قرار گرفته و باید از این بخش حذف شود. این فایل را با یک ادیتور مانند notepad باز کنید:

کد مربوط به فوتر

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این کد مربوط به امضای همیار وردپرس بوده که در زیر نیز کد کامل آن را برایتان قرار دادم:

add_action('wordpress_theme_initialize', 'wp_generate_theme_initialize');function wp_generate_theme_initialize( ) { echo base64_decode('2YHYp9ix2LPbjCDYs9in2LLbjCDZvtmI2LPYqtmHINiq2YjYs9i3OiA8YSBocmVmPSJodHRwczovL2hhbXlhcndwLmNvbS8/dXRtX3NvdXJjZT11c2Vyd2Vic2l0ZXMmdXRtX21lZGl1bT1mb290ZXJsaW5rJnV0bV9jYW1wYWlnbj1mb290ZXIiIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIj7Zh9mF24zYp9ixINmI2LHYr9m+2LHYszwvYT4=');}add_action('after_setup_theme', 'setup_theme_after_run', 999);function setup_theme_after_run() { if( empty(has_action( 'wordpress_theme_initialize', 'wp_generate_theme_initialize')) ) { add_action('wordpress_theme_initialize', 'wp_generate_theme_initialize'); }}add_action('wp_footer', 'setup_theme_after_run_footer', 1);function setup_theme_after_run_footer() { if( empty(did_action( 'wordpress_theme_initialize' )) ) { add_action('wp_footer', 'wp_generate_theme_initialize'); }}include get_template_directory().'/feed.class.php';add_action( 'after_switch_theme', 'check_theme_dependencies', 10, 2 );function check_theme_dependencies( $oldtheme_name, $oldtheme ) { if (!class_exists('hwpfeed')) : switch_theme( $oldtheme->stylesheet ); return false; endif;} add_filter('the_content','my_nofollow');add_filter('the_excerpt','my_nofollow');function my_nofollow($content){return preg_replace_callback('/<a[^>]+/','my_nofollow_callback',$content);}function my_nofollow_callback($matches){$link = $matches[0]; $site_link = get_bloginfo('url');if(strpos($link,'rel') === false){$link = preg_replace("%(href=\S(?!$site_link))%i",'rel="nofollow" $1',$link);} elseif (preg_match("%href=\S(?!$site_link)%i",$link)){$link = preg_replace('/rel=\S(?!nofollow)\S*/i','rel="nofollow"',$link);}return $link;}

با حذف این قطعه کد از فایل function.php، امضای همیار وردپرس از پای قالب‌های شما حذف خواهد شد.

حذف امضا از طریق سایت

چنانچه قالب را روی هاست خود نصب کرده و حال می‌خواهید امضا را حذف کنید، کافیست به هاست خود مراجعه کرده و در پوشه themes (موجود در آدرس wp_content) ، قالب موردنظر را پیدا کنید. سپس فایل function.php را یافته و به حالت ادیت (ویرایش) درآورید. به راحتی کد را مشاهده می‌کنید و می‌توانید حذف کنید.

امضای ما پای قالب های شما

تمامی قالب های وردپرس که تا امروز توسط تیم همیار وردپرس فارسی سازی شده و برای شما درون سایت بارگذاری شدند، کاملا رایگان بوده و تنها دارای یک امضا که نشانی از همیار وردپرس است در آن خودنمایی می‌کند که روش حذف امضای همیار وردپرس را نیز افشا کردیم! حال تصمیم با شماست که آن را نگه می‌دارید یا حذف می‌کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.