اضافه شدن عنوانی برای نوشته های لینک خورده در متن

Restore-Link-Title-Field-hamyarwp

سلام وردپرسی ها؛

وردپرس ۴٫۲ امکان جالبی دارد که قادر به جایگزین کردن متن بر روی نوشته ی لینک خورده ی شما می شود. (زمانی که شما بر روی کلمه ای یا جمله ای که به آن لینک خورده شده با ماوس نگه می دارید عنوانی را برای لینک مشاهده می کنید.)
خب مسلما این امر برای کاربران وردپرسی که از نسخه ی قبلی استفاده می کنند، کمی نا امید کننده است، زیرا آنها به امید اینکه عنوان متن بر روی لینک در سئو بسیار مهم است پیش می روند و با این مشکل برخورد می کنند.

link-title-link-text-hamyarwp

چرا عناوین موجود بر روی لینک های داخل متن  حذف می شود؟!

عنوان لینک عنوانی را برای لینک فراهم میکند که با لینک متن متفاوت است و این باعث می شود که کاربران این شانس را داشته باشند کلمه یا جمله ای از نوشته ی خود را به صورت لینک ببینند یا به مطالب گذشته ارجاع دهند و همچنین خیلی از آنها معتقدند که این لینک ها بسیار سودمند هستند و اما در واقع بسیاری از مخاطبین شما قادر به خواندن و مشاهده ی صفات در لینک هایی که به صورت پیش فرض هستند  نخواهند شد. این عناوین برای افرادی که از دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت استفاده میکنند یا کاربرانی که از کی برد استفاده میکنند قابل رویت نیست. زیرا به حالت پاپ آپ نمایش داده می شود و فقط با نگه داشتن ماوس می توان آن را دید.

 

افزودن ویزگی نمایش عناوین لینک ها در نوشته های وردپرسی

در گام اول، چیزی که به آن احتیاج داریم دانلود و بارگذاری افزونه ی Restore Link Title Field می باشد. این افزونه فقط با یک باکس کوچک کار میکند و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد. فقط شما با افزودن این افزونه در بخش افزودن لینک بر روی نوشته ها گزینه ی تازه ای به نام متن پیوند خواهید داشت!

text link-hamyarwp

حالا با هم نتیجه ی حاصل شده از این مورد را مشاهده می کنیم!

link title-hamyarwp

امیدوارم مقاله ی امروز برای شما مفید واقع شده باشد،

به امید موفقیت های روز افزون

دانلود صفحه افزونه
سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.