سلام ادز بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام (ایرانی ، فیک ، پاپ اپ)

سلام ادز بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام از مهم ترین کارهایی است که برای رشد پیج تان باید انجام دهید. مدت زیادی است که اینستاگرام در کشورمان محبوبیت زیادی دارد. تا چند سال پیش هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که اینستاگرام چنین تاثیر گسترده ای بر زندگی ما بگذارد. اما چرا فعالیت در اینستاگرام مهم است؟ چرا خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز اهمیت بالایی دارد؟

قبل از این که بدانیم چرا خرید فالوور واقعی ایرانی مهم است، باید بدانیم که چرا اینستاگرام مهم است. اینستاگرام یک فضای رایگان برای رشد کسب و کارها و تعاملات انسانی در اختیار همه ما قرار داده است. چه چیزی بهتر از این؟ شما می توانید با داشتن یک پیج حرفه ای درامدتان را در اینستاگرام چندین و چند برابر افزایش دهید. پیجی را در اینستاگرام تصور کنید که فعالیتش در زمینه انتشار داستان کوتاه و رمان است. برای افزایش فالوورها مهم ترین کاری که باید بکنید این است که برای خرید فالوور ایرانی مناسب اقدام کنید. فعالیت شما بر روی پیج به تعداد فالوورها اضافه می کند اما این روند به کندی پیش می رود. به همین دلیل خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز می تواند زودتر شما را به نتیجه برساند.

فالوور ایرانی اینستاگرام بهترین نوع خرید فالوور

خرید فالور اینستاگرام از سلام ادز

شما می توانید انواع مختلف فالوور را خریداری نمایید. سلام ادز تمامی انواع فالوورها را در اختیار شما قرار می دهد. فالوور ایرانی از جمله موثرترین فالوورها محسوب می شود. مزایای فالوور ایرانی شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن تعداد بالای فالوور باعث می شود اعتبار بیشتری کسب کنید.
 • فالوور ایرانی از آن جهت که ایرانی است به احتمال زیاد در پیج شما می ماند. مثلا برای یک فروشگاه فالوور ایرانی حتما مشتری می شود ولی برای فالوور خارجی این احتمال پایین است.
 • فالوور ایرانی حتی اگر پست های شما را لایک نکند یا تعامل دیگری با شما نداشته باشد، باز هم پست و استوری هایتان برای او نمایش داده می شود. امار بازدید پیج شما بالا می رود . اینستاگرام رتبه خوبی به پیج تان می دهد.
 • فالوور ایرانی فرهنگ و نیازهای یکسانی با شما دارد. در هر زمینه ای که فعالیت کنید این فالوورها با شما وارد تعامل خواهند شد.

فالوور ایرانی اینستاگرام شما را به درآمد می رساند

در اینستاگرام مشغول به فروش محصولات هستید؟پیج شخصی خودتان را دارید و با انتشار عکس و… سعی در افزایش بازدید پیج دارید؟ می خواهید یک پیج را بالا بیاورید و سپس از طریق آن درآمدزایی کنید؟هدف تان از فعالیت در اینستاگرام هر چه باشد، مشابه همین زمینه هایی خواهد بود که گفتیم. در هر صورت تعداد فالوور شما باید بالا باشد تا دیده شوید. دیده شدن اولین قدم برای رسیدن به اهداف تان در اینستاگرام است. فالوور ایرانی در موفقیت شما نقش زیادی دارد. همان طور که گفتیم این فالوورها در فروش، بالا بردن تعامل پیج و…. نقش مهمی دارند.

چه زمانی برای خرید فالوور ایرانی اقدام کنم؟

همین لحظه. فرقی نمی کند چه زمانی از افتتاح پیج تان گذشته است. در هر صورت باید تعداد فالوورهایتان را بالا ببرید. فالوورهای ایرانی هم زبان و هم فرهنگ شما هستند و به همین دلیل هر چه زودتر برای جذب ان ها اقدام کنید بهتر است. با در نظر گرفتن این موضوع، ارزش پیج شما در اینستاگرام بالا می رود. وقتی پیج تان از نظر اینستاگرام معتبرتر محسوب شود نمایش پست ها در اکسپلورر بیشتر می شود و این خودش یعنی جذب تعداد بیشتری فالوور. در این مرحله می توانید ضرب المثل ” پول، پول می آورد” را در ذهن تان مرور کنید. برای شما فالوور، فالوور می اورد و این یعنی موفقیت بیشتر.

آیا فالوور ایرانی بدون ریزش است؟

نکته مهمی که باید بدانید این است که محتوای شما خیلی مهم است. درست است که جذب فالوور اهمیت ویژه ای دارد. پس از این شما باید محتوای ارزشمندی داشته باشید تا بتوانید فالوور را تشویق به ماندن در پیج تان کنید. بنابراین ریزش یا عدم ریزش فالوورهای ایرانی بستگی به خود شما دارد. هر چه قدر فعالیت بهتری در اینستاگرام داشته باشید فالوورهایتان برای دنبال کردن شما علاقه مندتر خواهند بود.

فعالیت های زیر باعث می شود از ریزش فالوورهای ایرانی شما جلوگیری شود:

 • محتوای پیج تان نباید تکراری باشد.
 • پاسخ کامنت ها را بدهید و با کاربران تعامل داشته باشید.
 • بایو و لوگو پیج تان باید مناسب و جذاب باشد.
 • حواستان به کیفیت طراحی پست ها باشد.
 • مطالب و محتوای پیج تان باید مرتبط با زمینه فعالیت شما باشد.
 • برای انتشار محتوا زمانبندی درستی داشته باشید.
 • حواستان به قوانین استفاده از هشتگ ها و… باشد.
 • مطالب شما باید متناسب با فرهنگ جامعه و مخاطبین باشد.

آیا فالوور ایرانی باعث افزایش لایک می شود؟

بله. مطمئنا تعداد بیشتر فالوور باعث افزایش تعداد لایک ها می شود. فالوور ایرانی از ان جایی که یک شخص واقعی است با پیج تان وارد تعامل می شود. هم چنین ایرانی بودن این فالوورها باعث مشابهت هایی می شود که همین مشابهت ها ارتباط شما را با او راحت تر می کند. البته در نظر داشته باشید که در این جا هم نحوه فعالیت شما بر افزایش لایک ها تاثیر گذار است.

قیمت فالوور ایرانی اینستاگرام

قیمت خرید این فالوورها بستگی به مواردی دارد. مثلا این که به چه تعدادی فالوور احتیاج دارید می تواند هزینه های متفاوتی برایتان داشته باشد. سلام ادز انواع فالوور اینستاگرام از جمله فالوور ایرانی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد. سلام ادز یک محیط امن و حرفه ای فراهم آورده است تا با خیال راحت پیج تان را ارتقاء دهید. افزودن به تعداد فالوورها از مراحل مهم رشد یک پیج است. خرید فالوور ایرانی قدم مهمی است که باید انجام دهید. علاوه بر ان شما می توانید با خرید دیگر انواع فالوور اینستاگرام به رشد پیج تان کمک کنید. ترکیبی از انواع فالوورها کمک می کند سریع تر به اهداف تان برسید.

خدمات سلام ادز
خدمات سلام ادز

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

علاوه بر خرید فالوور ایرانی، شما می توانید فالوور خارجی هم خریداری نمایید. فالوور خارجی همان طور که از نام آن پیداست خارجی است. بسیاری از افراد این فالوورها را با فالوور فیک اشتباه می گیرند. دقت کنید که این دو نوع فالوور با هم فرق دارند. فالوور خارجی نسبت به فالوور ایرانی ارزان تر است. این فالوورها حقیقی هستند و به پست و استوری های شما واکنش نشان می دهند. فالوورهای خارجی نام کاربری غیر ایرانی خواهند داشت و این نباید باعث شود که ان ها را با فالوور فیک اشتباه بگیرید.

فرق فالوور خارجی با فالوور ایرانی اینستاگرام در چیست؟

همان طور که گفتیم وقتی بحث فروش پیش می آید، فالوور ایرانی نسبت به فالوور خارجی راحت تر می تواند مشتری شما شود. در یدگر فعالیت ها هم به این دلیل که فرهنگ شما با فالوور ایرانی مشابه است، این فالوور برایتان بهتر خواهد بود. اما در کنار خرید این فالوورها می توانید از دیگر انواع فالوور هم خریداری نمایید تا زودتر به نتیجه مورد نظر برسید. صرف نظر از این که می خواهید فالوور ایرانی یا خارجی بخرید، برای خرید فالوور باید این کار را از طریق وب سایت های معتبر انجام دهید. خرید انواع فالوور ایرانی و خارجی از سلام ادز باعث رشد و پیشرفت پیج شما می شود.

خرید فالوور ایرانی و فالوور فیک اینستاگرام

پس از این که نسبت به خرید فالوور ایرانی اقدام کردید می توانید فالوور فیک هم بخرید. فالوور فیک غیر واقعی است. یچ شخصی پشت این فالوورها وجود ندارد. اکانت های فیک با استفاده از شماره های مجازی شناخته می شوند. فالوور فیک در افزایش بازدیدهای شما تاثیری ندارد چون فعالیتی ندارد. مزیت فالوور فیک این است که به تعداد فالوورهای شما اضافه می کند. ارزان بودن این فالوورها باعث می شود افراد زیادی به خرید ان ها تمایل داشته باشند. همان طور که خودتان هم متوجه شدید فالوور فیک با ایرانی تفاوت های زیادی دارند. فالوور ایرانی فعال و نتیجه بخش است و به تعداد فالوورهای شما اضافه می کند. فالوور فیک تنها کاری که می کند این است که به تعداد فالوورهای شما اضافه می کند اما نتیجه دیگری نخواهد داشت.

چرا از سلام ادز فالوور فیک بخرم؟

شاید برایتان سوال پیش امده باشد که اگر فالوور فیک به بازدیدم اضافه نمی کند چرا برای خرید این فالوورها اقدام کنم؟

فالویر فیک نسبت به فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان تر است. به همین دلیل افراد زیادی تمایل به خریدن ان دارند. علاوه بر این فالوور فیک کمک می کند تعداد فالوورهایتان با هزینه خیلی کم، بالا برود. اولین قدم این است که نسبت به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام اقدام کنید. پس از ان خرید فالوور فیک می تواند کمک کننده باشد.

مشکلات خرید فالوور فیک نسبت به فالوور ایرانی

فالوور فیک مزایایی دارد اما مشکلاتی هم دارد. در هر صورت در مقایسه با خرید فالوور واقعی، از فالوور فیک نباید توقع زیادی داشته باشید.

فالوور فیک برایتان بازدید، ویو و.. نمی اورد. بنابراین در کنار خرید فالوور فیک باید به فکر خرید لایک، ویو و… هم باشید. اگر این کار را انجام ندهید فالوورهای واقعی پیج تان با مقایسه تعداد فالوورها و میزان لایک و… به فیک بودن بخشی از فالوورهایتان پی می برند. این موضوع می تواند باعث ضربه به پیج تان شود. البته با خرید لایک، ویو و.. می توانید این مشکل را برطرف نمایید. در خرید فالوور فیک زیاده روی نکنید. خوب است که تعداد زیادی فالوور واقعی داشته باشید و در کنار آن از فالوور فیک هم استفاده کنید. فالوور فیک غیر فعال است و تعداد زیاد ان می تواند به پیج شما صدمه بزند. وقتی دیگر فالوورها متوجه فیک بودن تعداد زیادی از فالوورهایتان شود باز هم وضعیت پیج بدتر خواهد شد.

ریزش فالوور فیک در مقایسه با فالوور ایرانی

همان طور که گفتیم شما می توانید با مدیریت درست پیج تان از ریزش فالوورهای ایرانی جلوگیری نمایید. فالوور فیک ریزش ندارد چون فیک است. پشت این فالوورها هیچ شخص واقعی ای وجود ندارد که بخواهد برای ماندن یا نماندن تصمیم بگیرد. بنابراین ریزشی در کار نخواهد بود. دقت کنید که فالوور ایرانی با مقداری ریزش باز هم از فالوور فیک خیلی معتبرتر است.

مقایسه فالوور فیک و فالوور ایرانی در درامدزایی

فالوور فیک خودش نمی تواند از شما چیزی بخرد. در صورتی که با اصول صحیح فالوورها را از طریق خرید فالوور فیک افزایش دهید، می توانید فروش بیشتری داشته باشید. افراد وقتی ببینند تعداد فالوورهایتان زیاد است به شما اعتماد می کنند. در مورد فالوور ایرانی اینستاگرام هم این موارد درست است. تفاوت این است که فالوور ایرانی هم خودش می تواند مشتری شود و هم می تواند مشتری جذب کند. طبیعی است که تاثیرگذاری فالوور ایرانی بیشتر و حرفه ای تر است.

خرید فالوور ایرانی و پاپ اپ

پاپ اپ یک روش تبلیغاتی برای جذب فالوور است. روش کار این است که پیج شما به کاربر معرفی می شود و او تصمیم می گیرد که عضو شود یا خیر. این نوع فالوور هم واقعی است و ارزشمند. فالوور پاپ اپ می تواند ایرانی یا خارجی باشد. این فالوورها امار بازدید پیج شما رابالا می برند. با توجه به تمامی ان چه گفتیم می توانیم نتیجه بگیریم که خرید فالوور ایرانی از سلام ادز اولین کاری است که باید انجام دهید. پس از ان با توجه به وضیت پیج و میزان هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید می توانید برای خرید دیگر انواع فالوور اقدام نمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.