جستجو کامل در وردپرس با Search Everything

جستجو کامل در وردپرس

بروز رسانی در تاریخ 1396/2/5
سلام و درود؛
یکی از ابزارهایی که باید برای وبسایت ها حتما استفاده شود امکان جستجو در سایت است. چنانچه قالبی را انتخاب می کنید یا سایتی طراحی می کنید حتما قرار دادن بخشی برای جستجو در نظر بگیرید. این امکان باعث می شود کاربران یا مشتریان شما احساس بهتری پیدا کنند و به راحتی بتوانند به هدف خود در وبسایت دست یابند. جستجو کامل در وردپرس هم با کمک افزونه ای که امروز برای شما در نظر گرفتیم امکان پذیر است. با ما همراه باشید…

جستجو کامل در وردپرس با search everything

search everything-جستجو کامل در وردپرس

افزونه search everything می تواند امکان جستجو کامل در وردپرس را به وجود آورد با همان باکس جستجوی پیش فرض وردپرس امکانات ویژه ای را فراهم کند. این جستجو تمامی قسمت های سایت را در برمیگیرد! یعنی شما می توانید برای برچسب ها، نوشته ها، برگه ها، دیدگاه ها و… از آن استفاده کنید. تا به امروز چیزی حدود 90000 بار نصب شده و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است.

نصب و راه اندازی افزونه

شما می توانید به راحتی این افزونه را در وبسایت خود راه اندازی کنید. پس از فعال سازی افزونه از منوی تنظیمات می توانید گزینه “search everything” را مشاهده کنید. در صفحه ای که برای تنظیمات جستجو کامل در وردپرس باز می شود می توان باکس های متعددی را مشاهده کرد. به بررسی هر بخش به صورت مجزا می پردازیم.

  2 سرویس smtp رایگان برای ارسال ایمیل وردپرس

Research Everything compose-screen widget

screen widgets-جستجو کامل در وردپرس

Enable research tool on compose screen: فعال کردن جستجو کامل در وردپرس در صفحه ای اصلی.
Enable search results from the web on compose screen: فعال کردن نمایش نتیجه جستجو

Search Everything Basic Configuration

basic configuration-جستجو کامل در وردپرس

در این قسمت شما می توانید بخش هایی که می خواهید در دسته جستجو قرار گیرند را با تیک زدن مشخص کنید. همچنین می توانید رنگ کلمه ی مورد نظر را برای جستجو کامل در وردپرس تعیین کنید و آن را به صورت های لایت نمایش دهید.

Search Engine Advanced Configuration

advance configuration-جستجو کامل در وردپرس

این بخش مربوط به جستجوی پیشرفته می باشد. شما می توانید برای اینکه نوشته، برگه یا دسته ای را از چرخه جستجو خارج کنید از این بخش استفاده کنید و آیدی آن را وارد کنید تا به نوعی فیلتر شود.

نتیجه ی عملکرد

شما می توانید با کمک این افزونه امکان جستجو کامل در وردپرس را فراتر برده و مانند موتورهای جستجو نتایج را نمایش دهید. در واقع می توان گفت این نوع جستجو برای وبسایت های بزرگ و دایرکتورها بسیار مطلوب و کارا می باشد.

result -جستجو کامل در وردپرس

نتیجه ی جستجو به صورت تصویر بالا می شود و همانطور که میبینید کلمه مورد نظر های لایت شده و جستجو همراه با تصویر نمایان می شود.

دانلود افزونه search everything

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.