ورود به سایت از طریق سایدبار وردپرس با Sidebar Login

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
وردپرس در حالت عادی برای ورود به پنل مدیریت می بایستی در ادامه دامنه یک /wp-admin یا /wp-login.php قرار دهید تا وارد صفحه ورود شود ولی تا کنون به این فکر کرده اید که توسط یک ابزارک می توانید ورود به سایت از سایدبار وردپرس را ممکن سازید. و دیگر به راحتی هم خودتان و هم کاربران سایت با وارد کردن اطلاعات از سایدبار وارد شوید. 

ورود به سایت از سایدبار وردپرس با sidebar login

ورود به سایت از سایدبار وردپرس

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس ثبت رسیده است و امکان ورود به سایت از سایدبار وردپرس ایجاد میکند. تا کنون بیش از 60000 دانلود و نصب و فعال سازی داشته است و جزو افزونه های نوپا می باشد.

توضیحات مختصر!!

این افزونه وردپرس توسط Make Jolley انگلیسی طراحی و برنامه نویسی شده است که از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس حدود یک سال نیز می گذرد.
دارای هیچگونه پنل تنظیمات خاصی نیست و کاملا رایگان در سطح اینترنت منتشر شده است و امکان ورود به سایت از سایدبار وردپرس را فراهم می کند. و شما کافیست بعد از نصب و فعال سازی به بخش ابزارک های وردپرس شوید و ابزارک مربوطه را در سایدبار مورد نظر قرار داده و صفحه اصلی را یک بار Refresh  کنید.

آموزش کار با افزونه 

ابتدا اخرین نسخه افزونه وردپرس را از انتهای همین مقاله آموزشی، آخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را به صورت کاملا رایگان دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب کنید.
بعد از نصف و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس از منوی پیشخوان وردپرس وارد بخش ابزارک ها واقع در دسته های نمایش می شویم تا امکان ورود به سایت از سایدبار وردپرس را فراهم کنیم. 

  آموزش فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در وردپرس

open-widgets-ورود به سایت از سایدبار وردپرس

بعد از ورود به بخش ابزارک ها، ابزارکی تحت عنوان Sidebar Login که با نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس اضافه شده است مانند تصویر زیر مشاهده می شود. کافیست آن را به سایدبار مربوطه هدایت کنید تا پنل تنظیمات آن نیز نمایش داده شود.

widgets-hamyarwp-ورود به سایت از سایدبار وردپرس

با انتقال به سایدبار مربوطه، تنظیماتی به صورت شناور برای ما به نمایش در خواهد آمد که حاوی تنظیمات مربوطه می باشد. در قدم اول می بایستی عنوانی برای سایدبار انتخاب نماییم . در این بخش چندین پارامتر به شرح زیر وجود دارد:

Show Last Password Link: با انتخاب این گزینه ، آخرین لینک کلمه عبور را به ما  نمایش می دهد.
Show Register Link : با انتخاب این گزینه ، آخرین لینک عضویت را به ما نمایش می دهد.

در بخش بعدی از ما میپرسد که آیا میخواهید Checkbox مرا به خاطر بسپار را نمایش دهد یا خیر و در نهایت در بخش Login Redirect URL از ما میخواهد که بعد از ورود موفقیت آمیز به چه صفحه ای منتقل شود که قاعدتا می بایستی لینک صفحه اصلی سایت  شما باشد.
در بخش های باقی مانده شما میبایستی فقط مانند نمونه جایگذاری کنید و هیچگونه توضیح خاصی نداره و در انتها از ما میخواهد که آیا تصویر نویسنده را نمایش دهد یا خیر.

login- ورود به سایت از سایدبار وردپرس

 

حال کافیست که صفحه اصلی را یکبار Refresh کنید تا شاهد تغییرات انجام شده توسط این افزونه کاربردی وردپرس را  در سایدبار خود باشید. و به راحتی امکان ورود به سایت از سایدبار وردپرس را فراهم کنید. 

output-hamyarwp-ورود به سایت از سایدبار وردپرس

 موفق باشید

دانلود افزونه Sidebar login

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام
  بنده می خواهم صفحه ارسال نظر ایجاد کنم که نمیشه نمیدونم چرا. وردپرس رو روی هاست و دامنه رایگان گرفتم

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اولا استفاده از هاست و دامنه رایگان پیشنهاد نمیشود در ثانی وردپرس خود امکان بنمایش گذاشتن دیدگاها را دارد

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   درود. بهتره از هاست ها و دامنه های رایگان استفاده نکنید . وردپرس به صورت پیش فرض قابلیت ایجاد نظر را دارا می باشد . موفق باشید