قالب وبلاگی وردپرس Suparnova Lite

قالب وردپرس Suparnova Lite

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب وبلاگی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه اصلی قالب وردپرس Suparnova Lite دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد.
بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Suparnova Lite

  • قالب وردپرس Suparnova Lite دارای شش جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را به قسمت‌های مختلف اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Suparnova Lite دارای صفحه اصلی دو ستونه جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو در بالا و پایین هدر است.
  • این قالب دارای تنظیمات مختلف برای بخش هدر در قسمت شخصی سازی قالب دارد.

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Suparnova Lite کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.

  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.

برای ایجاد برگه خانه شما دو نوع قالب را از قسمت ویرایش برگه مشاهده می‌کنید، که یکی از آن ها قالب سایت بدون اسلایدر و دیگری با وجود اسلایدر است، که ما برای دمو قالب را با اسلایدر قرار داده‌ایم.

Suparnova Lite-قالب وردپرس Suparnova Lite
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Suparnova Lite توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Suparnova Lite با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Suparnova Lite با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.