اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با افزونه Super Socializer

اشتراک گذاری مطالب وردپرس

در مدیریت و پشتیبانی از سایت موارد زیادی حائز اهمیت می‌باشند که یکی از مهم‌ترین عناصر آن اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که مدیران سایت و وبمستران باید به آن اهمیت زیادی بدهند.
اشتراک‌گذاری مطالب سایت در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند شما را در زمینه بهبود سئو سایت و ارتقا رتبه سایت شما در موتور‌های جستجو یاری نمایند. 

اشتراک گذاری مطالب وردپرس

وجود افزونه‌های متعدد در این زمینه می‌تواند به شما کمک زیادی کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن بیشترین اشتراک گذاری مطالب وردپرس خود را در شبکه‌های اجتماعی انجام دهید. در این مقاله قصد داریم یکی از برترین افزونه‌های اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی را که توسط آن قادر به انتقال مطالب سایت خود به دیگران و جامعه شبکه های اجتماعی خواهید بود معرفی کنیم. 

افزونه Super Socializer

افزونه Super Socializer یکی از برترین افزونه‌های موجود در زمینه اشتراک گذاری مطالب وردپرس می‌باشد که توسط آن قادر به انتقال مطالب از سایت‌های وردپرسی خود به تمامی شبکه های اجتماعی خواهید بود. این افزونه توانسته است از میان +30,000 نصب امتیاز 4/8 از 5 رو به خود اختصاص دهد که این امتیاز نشان از محبوبیت و رضایت کاربران از کارایی این افزونه می‌باشد.

social share - اشتراک گذاری مطالب وردپرس

برخی از ویژگی‌های افزونه

  • پشتیبانی بیش از 100 شبکه اجتماعی
  • دارای تنظیمات کاملا رایگان برای آیکون ها
  • اندازه آیکون ها از 16 پیکسل شروع می شود و در اندازه های بالاتر محدودیتی ندارد.
  • می توانید برای آیکون ها رنگ بندی دلخواه و لوگوی دلخواه خود را قرار دهید.
  • شمارنده برای اشتراک گذاری ها موجود است.
  • امکان قرار گیری آیکون ها به صورت افقی و عمودی وجود دارد.
  • و…

برای استفاده از این افزونه کافی است از انتهای این آموزش، افزونه را دانلود کنید و بر روی سایت وردپرسی خود نصب نمایید. پس از نصب در پیشخوان وردپرس بخشی به نام Super Socializer نمایش داده می‌شود که از طریق این بخش می‌توانید تنظیمات افزونه را برای اشتراک گذاری مطالب وردپرس مشاهده نمایید.
از طریق این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به بهینه‌سازی و شخصی‌سازی سایت خود را مشخص کنید.

General Options

این بخش مربوط به تنظیمات عمومی افزونه می‌باشد که توسط آن برخی از تنظیمات مربوط به سایت قابل دسترسی است.

general option-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

Include Javascript in website footer: با انتخاب این گزینه می‌توانید کدهای جاوا اسکریپت سایت خود را در فوتر فراخوانی کنید تا با اینکار سرعت سایت شما نیز افزایش یابد.
Load all Javascript files in single file: با انتخاب این گزینه تمامی کد‌های جاوا اسکریپت از طریق بخش صفحات single فراخوانی می‌شود که توسط آن قادر به افزایش سرعت لود سایت خود خواهید بود.
Delete all the options on plugin deletion: افزونه‌های وردپرس معمولا پس از حذف، تنظیمات خود را در دیتابیس سایت شما باقی می‌گذارند و در صورت نصب دوباره تنظیمات اعمال شده بر روی آن پیاده سازی می‌شوند. با انتخاب این گزینه با حذف افزونه، تنظیمات صورت گرفته بر روی آن نیز از روی دیتابیس حذف می‌شود.

Show popup notification: با انتخاب این گزینه در صورت وجود مشکل در هنگام بازدید کاربران، خطایی مبنی بر غیرفعال بودن ویژگی‌های مرورگر آنها نمایش داده می‌شود.
Message to show in popup notification: اگر گزینه قبلی را انتخاب کرده باشید می‌توانید پیغام خطای آن را شخصی‌سازی نمایید تا به صورت پاپ‌آپ به کاربران نمایش داده شود.
Custom CSS: در این بخش می‌توانید استایل اختصاصی خود را برای نمایش پاپ‌آپ وارد کنید تا با استایل دلخواه شما نمایش داده شود.

social commenting

این بخش مربوط به تنظیمات آیکن‌های اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی می ‌باشند که می توانید آنها را شخصی سازی نمایید.

icon sharing-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

Order of tabs in commenting interface: این گزینه مربوط به عنوان بخش اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی می باشند که می توانید اقدام به سفارشی سازی آن کنید.
Enable Social Commenting at: توسط این گزینه می توانید مشخص کنید که آیکون های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی در چه بخشی از سایت نمایش داده شوند.
HTML ID of comment form container: اگر برای آیکون ها استایل خاصی را مشخص و تعریف نموده اید کافی است کلاس مربوط به آن را برای فراخوانی در بخش آیکن ها نمایش دهید.

Labels

این بخش مربوط به عنوان آیکن ها می باشد.

labels-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

Label for WordPress Commenting tab: این گزینه مربوط به آیکن اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه وبلاگ دهی وردپرس است که می توانید عنوان فارسی و دلخواه خود را وارد کنید.
Label for Facebook Commenting tab: این گزینه مربوط به آیکن اشتراک گذاری مطالب در شبکه اجتماعی فیسبوک است که می توانید عنوان مورد نظر خود را وارد کنید.
Label for G+ Commenting tab: این بخش مربوط به گزینه اشتراک گذاری مطالب در گوگل پلاس است.
Label for Disqus Commenting tab: این بخش مربوط به تنظیمات اشتراک گذاری مطالب در شبکه اجتماعی Disqus می باشد.
Facebook Commenting Options: این بخش مربوط به استایل نمایشی آیکن اشتراک گذاری مطالب در فیسبوک است که می توانید متناسب با نیاز خود آن را شخصی سازی نمایید.
Google Plus Commenting Options: توسط این بخش می توانید نحوه نمایش آیکن شبکه اجتماعی گوگل پلاس را تعیین کنید تا به چه صورتی نمایش داده شود و همچنین می توانید سایز مورد نیاز خود برای نمایش را انتخاب کنید.

Social Login

این گزینه مربوط به ورود به سایت از طریق اکانت شبکه های اجتماعی می باشد؛ حتما تاکنون سایت های زیادی را مشاهده کرده اید که بسیاری از کاربران توسط حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی نظیر گوگل، توییتر، فیسبوک و…  وارد سایت می شوند که با فعال سازی این گزینه می توانید چنین امکانی را در سایت خود فعال کنید.

social login-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

با فعال سازی این گزینه نیاز دارید توسط هر یک از شبکه های اجتماعی API مربوط به آن را در افزونه وارد کنید تا این قابلیت در سایت شما فعال شود.

social sharing

این بخش مربوط به شکل نمایشی آیکن های اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی می باشد که می توانید آن را شخصی سازی نمایید.

interface theme-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

Shape: از طریق این بخش می توانید تعیین کنید نمایش آیکن ها به صورت مستطیل یا دایره باشد.
Size (in pixels): این گزینه مربوط به سایز و اندازه نمایش آیکن ها می باشد.
Logo Color: توسط این گزینه می توانید مشخص کنید رنگ معمولی و رنگ Hover لوگو چگونه باشند.
Background Color: توسط این گزینه می توانید مشخص کنید بک گراند معمولی و Hover به چه صورت باشند.
Border: سایز و مقدار حاشیه خارجی آیکن ها را تعیین کنید.
Counter Position: این بخش مربوط به شمارنده تعداد اشتراک گذاری مطالب می باشد که باید تعیین کنید در چه بخشی از آیکن مربوط به آن نمایش داده شود.
Floating interface theme: این بخش نیز مربوط به تنظیمات شناور افزونه می باشد که می توانید آیکن ها را به صورت شناور یا Floating در سایت نمایش دهید.

like buttons

این بخش مربوط به تنظیمات لایک (پسندیدن) مطالب می باشد که می توانید در مطالب خود از آن استفاده کنید.

likes-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

برای استفاده از این بخش کافی است آن را فعال نمایید.

result icon-اشتراک گذاری مطالب وردپرس

نتیجه گیری

اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و… کمک زیادی در ارتقای رتبه سایت شما در شبکه های اجتماعی می کند و از طرفی می توانید کاربران سایت خود را در زمینه جدیدترین مطالب و محصولات منتشر شده در سایت خود مطلع نمایید. در این مقاله افزونه ای را برای شما کاربران وردپرسی ارائه نمودیم که توسط آن قادر به ایجاد بخش اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی خواهید بود.

دانلود افزونه Super Socializer

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.