با این تکنیک تنها در یک دقیقه فروش خود را چندین برابر کنید!!!

افزایش فروش محصولات
اگر شما هم به دنبال موثرترین راهکار برای افزایش فروش محصولات و یا خدمات خود هستید ، به سفارش موشن گرافیک فکر کنید! موشن گرافیک یک انیمیشن تبلیغاتی کوتاه و هدفمند است که مبتنی بر یک سناریوی تجاری تهیه و تولید می‌شود. به بیانی ساده‌تر، نبود سناریوی تجاری می‌تواند موشن گرافیک را بدون معنا کند؛ چون این ویدئوی یک دقیقه‌ای با سناریو ارزش پیدا می‌کند و در فضای آنلاین دیده می‌شود. سناریو (همان متنی که گوینده میخواند و در کل موشن گرافیک بر اساس آن ساخته می شود.) می‌تواند با اهدافی چون ترغیب افراد به خرید و یا افزایش آگاهی مخاطبان شما از کارایی محصول در نظر گرفته شود. البته در صورتی هم که خواسته باشید یک مسئله مهم را یادآوری کنید، موشن گرافیک شما دیده خواهد شد. پس از مشخص شدن اهداف شما در یک کلیپ کوتاه، مشتریان به خرید محصولات‌ شما فکر می‌کنند و حتی اگر در همان لحظه از شما خریدی نکنند تبلیغ کسب و کارتان در ذهن آنان برای همیشه باقی خواهد ماند. این جا است که اهمیت تیزر تبلیغاتی کوتاه‌مدت شما مشخص خواهد شد.

تبلیغات ویدئویی هدفمند چیست و چه تاثیراتی دارد؟

سفارش موشن گرافیک بدون دریافتن معنا و مفهوم اصلی تبلیغات ویدئویی هدفمند، امکانپذیر نیست. به همین خاطر، در وهله نخست لازم است تا معنای حقیقی تبلیغات ویدئویی هدفمند را بدانید.

تجربه حضور در دنیای تبلیغات ثابت کرده است که یک دقیقه ویدئو از هزاران هزار کلمه و صدها بنر تبلیغاتی، ارزشمندتر است. دلیل ارزشمند بودن نمایش ویدئوی یک دقیقه‌ای این است که اهداف شما در زمان کمتری به مخاطبان انتقال پیدا می‌کنند. علاوه براین، زمانی که مشتریان بتوانند محتوای ویدئویی شما را مشاهده کنند، ارتباط بیشتری با کسب و کار شما برقرار خواهند کرد. این موضوع مهم در دنیای تبلیغات را گوگل هم تایید می‌کند. به طوری که اگر ویدئوی شما بتواند نیاز اصلی مخاطب را در کمترین زمان برطرف کند، مخاطبان شما تعامل بیشتری با آن محتوا خواهند داشت. این نتیجه، دقیقا همان چیزی است که به شما کمک می‌کند تا قیف بازاریابی خود را مدیریت کنید و مشتریان را به مرحله خرید از محصولات بکشانید.

تبلیغات ویدئویی هدفمند به گونه‌ای انجام می‌شود که در هر دو حالت آفلاین و آنلاین بتواند مشتریان خاصی را مورد هدف خود قرار بدهد. با توجه به این موضوع می‌توان دریافت که تبلیغات ویدئویی هدفمند را می‌توانید در هر نوع رسانه‌ی اجتماعی به اشتراک بگذارید و به بازار هدف خود دست پیدا کنید. اولین موردی که به شما کمک می‌کند تا تبلیغات ویدئویی هدفمند داشته باشید، بخش‌بندی بازار هدف است. یعنی شما باید تیزر تبلیغاتی مناسب هر بخش از بازار هدف را تهیه کنید و سپس، به سراغ تیزرهای تبلیغاتی مناسب برای سایر بخش‌های بازار هدف باشید.

چگونه می‌توانیم سفارش تیزر تبلیغاتی هوشمند داشته باشیم؟

سفارش موشن گرافیک هوشمندانه یا سفارش بهترین تیزر تبلیغاتی ممکن است مدیران یک کسب و کار را با دغدغه‌هایی روبرو کند؛ چون این مسئله می‌تواند تحت‌الشعاع عوامل متفاوتی باشد. پارامترهایی نظیر مکان جغرافیایی و فرهنگ یک نوع منطقه در بخش بندی بازار هدف تاثیرگذار هستند که می‌بایست به آن‌ها توجه داشته باشید. اگر چه که بعد از مراجعه به آژانس‌های تبلیغاتی هدفمند، این موضوع‌های مهم برای شما شرح داده می‌شوند تا بتوانید هوشمندانه‌ترین سفارش تیزر تبلیغاتی را داشته باشید. بهتر است بدانید که در تعریف موشن گرافیک هم به اهمیت شناخت مخاطبان اشاره شده است.

چگونه می‌توانیم سفارش تیزر تبلیغاتی هوشمند داشته باشیم؟

موشن گرافیک چیست؟

افرادی که برای سفارش موشن گرافیک به آژانس‌های تبلیغاتی مراجعه می‌کنند، به خوبی می‌دانند که موشن گرافیک همان تصاویر متحرک هستند که یک داستان مشخص را بیان می‌کنند. این داستان برای هر نوع موشن گرافیک متفاوت است. یعنی این تصاویر متحرک می‌توانند با هدف معرفی محصولات و یا معرفی یک مرکز تجاری باشند. به طور معمول، افرادی که برای سفارش موشن گرافیک اقدام می‌کنند، مسیر و داستان این انیمیشن را مطرح می‌کنند. در مقابل، افرادی که در تولید و ساخت موشن گرافیک متبحر هستند، این خواسته شما را محقق می‌کنند.

انواع موشن گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی

زمانی که منوی سفارش موشن گرافیک را مشاهده می‌کنید، شاهد طیف زیادی از انواع این خدمات هستید. البته باید در نظر داشته باشید که انواع موشن گرافیک در تعداد معدودی از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شود. شرکتی مانند تک تیزر با هدف ارائه بهترین خدمات موشن گرافیک، فعالیت خود را آغاز کرده است. لذا شما می‌توانید برای سفارش باکیفیت‌ترین موشن گرافیک‌ها و تیزرهای تبلیغاتی با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار کنید.

در لیست زیر، انواع موشن گرافیک را به طور مفصل شرح داده ایم.

  1. موشن گرافیک دو بعدی

سفارش موشن گرافیک دو بعدی برای کسب و کارهای نوپا بسیار مناسب است. در موشن گرافیک دو بعدی، تنها از کاراکترهایی استفاده می‌شود که دارای حالت مسطح بر روی صفحه نمایش هستند. به طوری که مشتریان شما احساس می‌کنند که کاراکترها روی یک سطح تخت هستند.

همان‌طور که گفتیم، سناریوی موشن گرافیک دو بعدی برای هر نوع فعالیت تجاری متفاوت است. در صورتی که تمایل دارید تا با سفارش موشن گرافیک ارزان بتوانید روند فروش خود را در یک دقیقه افزایش بدهید، بهتر است تک تیزر را انتخاب کنید؛ چون این شرکت توانسته است دو پارامتر کیفیت و قیمت این نوع خدمات را در کنار هم حفظ کند.

  1. وایت بورد انیمیشن

وایت بورد انیمیشن، نوع دیگری از موشن گرافیک است که کمتر دیده شده است. در سفارش موشن گرافیک از نوع وایت بورد انیمیشن، داستان‌سرایی به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. در مقابل، افراد هم در مدتی کوتاه حدس می‌زنند که قرار است چه موضوعی برای آن‌ها به تصویر کشیده شود.

  1. انیمیشن سه بعدی

قیمت سفارش موشن گرافیک سه بعدی نسبت به نوع دو بعدی آن، بیشتر است؛ چرا که در این نوع سفارش سعی می‌شود تا عناصر و کاراکترها براساس سه بعد ساخته و طراحی شوند. کیفیت انیمیشن سه بعدی بسیار بالا است. به همین خاطر، مشتریان با محتوای آن به سادگی می‌توانند ارتباط برقرار‌ کنند. این نوع از موشن گرافیک در شرکت تک تیزر با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای کسب و کارها تهیه می‌شود.

  1. تیزر تبلیغاتی رئال

در این نوع تیزر تبلیغاتی ویدئوها از واقعیت ساخته می شوند. درواقع اکثر تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی که چند بازیگر در آن شروع به تبلیغ محصول یا خدمتی می کنند از نوع رئال هستند. تیزرهای رئال ممکن است با پرده سبز ساخته شود و یا در محیط استودیو ضبط شود.

  1. تایپوگرافیک

سفارش موشن گرافیک از نوع تایپوگرافیک در سایت تک تیزر جزو سفارش‌های اختصاصی است. در این سفارش به خلاقانه بودن طراحی، توجه زیادی می‌شود تا اهداف تجاری کسب و کارها محقق شوند. در حقیقت، کارشناسانی که به تایپوگرافی می‌پردازند، از تکنیک‌‎های هوشمندانه تایپ حروف و کاراکترها استفاده می‌کنند.

هوشمندانه،خلاقانه و کاملا هدفمند تبلیغ کنید!
هوشمندانه،خلاقانه و کاملا هدفمند تبلیغ کنید!

با خدمات آژانس تبلیغاتی تک تیزر بیشتر آشنا شوید…

سایت تک تیزر، یکی از تخصصی‌ترین سایت‌های دیجیتال مارکتینگ است که سفارش موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی را می‌پذیرند. کارشناسان متخصص این سایت سعی می‌کنند تا متنوع‌ترین خدمات را به شما ارائه کنند. خدماتی مانند ساخت تیزر صنعتی با تدوین حرفه‌ای، مستند موشن با سناریو رایگان، تیزر رئال یا بازیگر محور و تصویر برداری هوایی را به شما ارائه می‌کنند.

یکی از مزیت‌های انتخاب سایت تک تیزر، امکان درج سفارش موشن گرافیک ارزان است. این قابلیت در شرکت‌های معدودی دیده می‌شود که کیفیت خدمات مناسبی هم داشته باشند. سایت تک تیزر، همان شرکت برتری است که شما به دنبال آن هستید تا در دنیای رقابت آنلاین، بدرخشید.

خوب است بدانید که خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک با مشخصاتی نظیر زمان تحویل و قیمت آن‌ها درج شده است. در صورتی هم که سوالات تخصصی داشته باشید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذیل با کارشناسان متخصص ارتباط برقرار کنید.

تلفن: ۰۲۱۲۸۴۲۴۵۲۱  سایت: taktizer.ir

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.