اجاره آپارتمان در زعفرانیه اجاره آپارتمان در قلهک اجاره آپارتمان در چیذر

اجاره آپارتمان در زعفرانیه اجاره آپارتمان در قلهک اجاره آپارتمان در چیذر اجاره آپارتمان در زعفرانیه اجاره آپارتمان در قلهک اجاره آپارتمان در چیذر

در دوره ای هستیم که جوانان برای تامین نیاز مسکن خود، حداقل 900 میلیون تومان نیاز دارند تا در منطقه میانی شهر،‌ متراژ زیر 70 مترمربع را برای سکونت تهیه کنند. این افزایش چند برابری  هزینه ها و مبالغ نجومی در مسکن، تاثیر بسیار زیادی در رهن و اجاره گذاشته و با حقوق متوسط کارمندی نمی‌توان به راحتی از عهده اجاره‌بها برآمد. در این بین خرید یا اجاره آگاهانه می‌تواند کمک بخش جوانان برای تامین خانه باشد. گفتنی است این آگاهی برای مواردی همچون اجاره آپارتمان در زعفرانیه می‌تواند هزینه قابل توجهی را از میزان اجاره بها کم کند.

این خرید یا اجاره آگاهانه می‌تواند با جستجو در بین ملک‌های مختلف ایجاد شود. منتها حجم بسیار زیاد فایل‌ها این مهم را سخت کرده و باعث سردرگمی متقاضیان می‌شود. از این رو باید منبعی معتبر برای دریافت اطلاعات در نظر داشت تا از ابتدا تا انتهای پروسه خرید یا اجاره را با آن همراه بود.

سامانه‌های متعددی در تلاش هستند تا این فرآیند را برای کاربران خود ایجاد کنند و تا حدودی توانسته‌اند از عهده آن برآیند.

اما یکی از قابل توجه‌ترین آنها سامانه دانش‌بنیان کیلید است که به واسطه بهره‌گیری از هوش‌مصنوعی وجوه تمایزی نسبت به سایر سامانه‌ها دارد. در ادامه ابزارهایی که این سامانه با بهره‌گیری از هوش‌مصنوعی ایجاد کرده است آشنا می‌شوید.

در ابتدا کیلید بستری فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند با ابزارهای مختلف جستجو، راه رسیدن به خانه مورد نظر خود را با سرعت و لذت طی کنند و از جستجوی متفرقه بپرهیزند. یکی از این ابزارهای جستجو، اعمال فیلترهای مختلف، همچون بازه قیمتی، متراژ، منطقه و سایر مولفه‌های تاثیر‌گذار است. اما وجه تمایز کیلید در این بخش چیست؟ کیلید به واسطه بهره‌گیری از هوش‌مصنوعی، دیتاهای کلی از سازمان‌های مختلف اطلاعاتی در این بخش دارد و می‌تواند با رجوع به آن اطلاعات، واحدهای متناسب با متقاضی را پیدا کرده و به کاربر پیشنهاد دهد.

از سوی دیگر کیلید جستجو از روی نقشه با مشخص کردن محدوده را در ابزارهای خود به کار گرفته و بدین طریق، متقاضیان به راحتی می‌توانند محله مورد نظر خود را مشخص کرده و تمام فایلهای آن منطقه را مشاهده کنند. یکی ا ز جذاب‌ترین ابزارهای جستجو در سامانه کیلید سیستم (AR) است. این ابزار از طریق دوربین گوشی همراه و گرفتن آن به سمت خانه‌ها، واحدهایی که در کیلید بارگذاری شده‌اند را نشان داده و بدین صورت عمل جستجو راحت و جذاب می‌شود. بدین صورت متقاضی اجاره آپارتمان در قلهک  می‌تواند با قدم زدن در این محله و روشن کردن دوربین گوشی خود، مشخصات کامل ملک‌هایی که تمایل به سکونت در آن دارد، را ببیند و با مالک وارد مذاکره شود.

این مباحثی است که در بخش مشاورین املاک در سامانه کیلید رقم می‌خورد. کیلید در اقتصاد مسکن نیز توانسته ارزش‌افزوده‌های بسیاری ایجاد کند و با ارائه آمارها و اطلاعاتی از ارزش و تعداد معاملات در مناطق و بازه‌های زمانی مختلف، کاربران و متولیان تصمیم‌گیری در بازار مسکن را برای اعمال تصمیم‌های درست یاری ‌رساند.

بدین صورت که در بخش اطلاعات بازار مسکن کیلید، می‌توان نمودارهایی از روند طی شده ارزش و تعداد معاملات در مناطق مختلف را مطالعه کرد و با تحلیل آینده آن منطقه اقدام به خرید، فروش یا رهن و اجاره کرد. بدین صورت می‌توان پیش از اقدام برای اجاره آپارتمان در قیطریه با استفاده از سامانه‌ی کیلید تمام نوسانات موجود در این محله را مشاهده کرد.

در مجموع می‌توان کیلید را همراهی که از ابتدا تا انتهای مسیر عرضه یا دریافت ملک مورد نظر همراه کاربر است نام برد،‌ و از آن به عنوان مرجعی برای دریافت اطلاعات ملکی نام برد. گفتنی است کیلید در بخشی مجزا با عنوان (KiliDmag) تمام اطلاعات و رویدادهای ملکی را در کنار محتواهایی از بخش‌های مختلف حوزه مسکن، همچون معماری و شهرسازی، دکوراسیون داخلی، فن‌آوری حوزه مسکن،‌ سبک زندگی و … را تولید و منتشر می‌کند.

در نتیجه متقاضی اجاره آپارتمان در چیذر می‌تواند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید علاوه بر اینکه اطلاعات کامل و جامع از آن منطقه به دست می‌آورد از طریق همین سامانه به واحد مورد نظر خود برسد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.