ایجاد حساب کاربری موقت در وردپرس با Temporary Login Without Password

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
در این مقاله قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا در سایت وردپرسی خود اکانت کاربری به مدت محدود و بدون نیاز به رمز عبور ایجاد نمایید. تا کاربران تنها با کلیک بر روی یک لینک به صورت مستقیم وارد پیشخوان وردپرس شوند و به مدت زمانی که برای عضویت کاربر تعیین کرده‌اید قادر به ورود داخل سایت باشند.
حال شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چنین حساب کاربری در چه مواردی می‌تواند مفید باشد!؟
در پاسخ به این سوال باید گفت این گونه موارد بیشتر زمانی که قصد دارید تا سایت خود را به فروش برسانید می‌تواند کاربرد داشته باشد تا مشتری شما بتواند به صورت گذرا از سایت دیدن کند.

ایجاد حساب کاربری برای مدت محدود با Temporary Login Without Password

افزونه‎ای که قصد معرفی آن را دارم برای ایجاد حساب کاربری است که نام Temporary Login Without Password در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است
و تاکنون توانسته است تا بیش از 600 نصب فعال و کسب امتیاز 55 را ازآن خود نماید.

تنظیمات افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مطابق تصویر منویی در بخش کاربران پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام Temporary Logins که همان ایجاد حساب کاربری موقت افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا کاربر مورد نظر خود را ایجاد کنید.

پس از اینکه به صفحه افزودن کاربر مراجعه کردید، بر روی گزینه Create New کلیک کنید تا فرم ایجاد حساب کاربری برای شما باز شود.
سپس مطابق تصویر زیر اطلاعات فرم درخواستی از قبیل ایمیل، نام و نام‌خانوادگی کاربر، نقش کاربری و در نهایت مدت زمان قابل استفاده بودن
اکانت را وارد و تکمیل کنید.

  خروجی گرفتن ایمیل کاربران از کامنت ها در وردپرس با WordPress Comments Import & Export

پس از اینکه فرم مربوطه را تکمیل کردید، کاربر مورد نظر ساخته شده و مشابه تصویر اطلاعات برای ایجاد حساب کاربری ارائه خواهد شد، روی دکمه Click To Copy کلیک کنید و لینک را به کاربری که برای وی اکانت را ساخته‌اید را بدهید.

حال هرگاه کاربر مورد نظر به لینک ارائه شده کلیک کند بدون نیاز به وارد کردن رمز قادر خواهد بود تا وارد پیشخوان سایت وردپرسی شود.

مدیریت کاربران موقت

برای مدیریت کاربران نیز می‌توانید مجددا روی منوی Temporary Logins کلیک کرده و به صفحه افزونه که مخصوص ایجاد حساب کاربری است، مراجعه کنید.
سپس مطابق تصویر می‌توانید لیستی از کاربران را همراه با گزارشاتی همچون نقش کاربری، آخرین زمان ورود به سایت، و مدت زمان منقضی شدن اکانت وی را مشاهده کنید.

برای غیرفعال کردن کاربر مورد نظر کافی است تا بر روی آیکون قفل کلیک کنید تا به حالت منقضی شده (Expired) تغییر حالت دهد
و برای حذف کاربر نیز می‌توانید بر روی آیکون ضربدر کلیک کنید. روشن است که وقتی عملیاتی برای غیرفعال کردن کاربر انجام ندهید،
اکانت وی به صورت خودکار پس از مدت زمان تعیین شده منقضی خواهد شد.

با کلیک بر روی آیکون لینک نیز می‌توانید لینک ورود را به کاربر خود ارائه دهید.

شاد باشید..

دانلود افزونه Temporary Login Without Password

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.