تلفن های پاناسونیک بهترین تلفن ها جهت کسب و کارهای کوچک و بزرگ

خرید تلفن پاناسونیک برای انواع کسب و کار بهترین تلفن برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک

تلفن هم‌چنان مهم‌ترین راه ارتباطی ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری با مشتریان محسوب می‌شود. کسب و کارهای مختلف، همواره به دنبال بهترین دستگاه‌های تلفن برای افزایش بازدهی خود هستند. می‌توان ادعا کرد که جستجوی آن‌ها، تنها به یک نام خواهد رسید: تلفن‌های اداری پاناسونیک. شرکت Panasonic یک برند شناخته شده در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه‌های مخابراتی بوده و در این میان، تلفن‌های سانترال یا اداری این برند، به خوبی توانسته‌اند پاسخ‌گوی نیازهای مجموعه‌های کاری باشند.

در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی انواع تلفن‌های اداری پاناسونیک، به این سوال نیز پاسخ دهیم که چرا این دستگاه‌ها، بهترین انتخاب برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک محسوب می‌شوند. اگر شما نیز به دنبال خرید تلفن‌ با قیمت مناسب و صد البته قابلیت‌ها و امکانات عالی هستید، حتما تا پایان با ما همراه باشید.

چرا تلفن‌های اداری پاناسونیک؟

وقتی ادعا می‌کنیم که تلفن‌های پاناسونیک بهترین تلفن‌ها جهت کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستند، باید بتوانیم آن را ثابت کنیم. برای اثبات این ادعا، باید به چندین مورد مهم توجه داشته باشیم. نخست این‌که محصولات پاناسونیک سال‌های سال است که در بازارهای ایران حضور دارند و در تمام این مدت، همواره به کیفیت بالا، کاربری آسان و البته ماندگاری طولانی معروف بوده و امتحان خود را در این زمینه، به خوبی پس داده‌اند.

مورد دوم نیز به قیمت مناسب این دستگاه‌ها باز می‌گردد. بدون تردید با یک مقایسه ساده میان تلفن‌های اداری پاناسونیک با محصولات مشابه سایر برندها، به خوبی متوجه این موضوع خواهید شد. از آن‌جایی که مجموعه‌های کاری معمولا به صورت انبوه اقدام به خرید تلفن‌ پاناسونیک می‌نمایند، قیمت مناسب می‌تواند یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای مدیران این مجموعه‌ها باشد.

در نهایت باید به نمایندگی‌های معتبر و مجاز پاناسونیک در ایران اشاره کنیم. این موضوع سبب می‌شود تا مشتریان به راحتی از انواع خدمات پس از فروش این شرکت از جمله گارانتی معتبر، تعمیرات تخصصی و … برخوردار شوند. به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی‌های Panasonic در ایران، می‌توانیم به فروشگاه ایده آل گستر اشاره کنیم که بیش از دو دهه است در کنار مشتریان پاناسونیک حضور دارد و مشغول خدمت رسانی به این عزیزان است.

آشنایی اولیه با تلفن‌های اداری پاناسونیک

تلفن‌های اداری پاناسونیک، به دسته‌ای از تلفن‌های ثابت گفته می‌شود که از قابلیت‌های بیشتری نسبت به تلفن‌های معمولی و آنالوگ برخوردار هستند. این تلفن‌ها به صورت مستقیم به خط تلفن شهری وصل نمی‌شوند و در عوض، با دستگاه سانترال مرکزی ارتباط برقرار می‌کنند. سانترال دستگاهی است که مجموعه‌های کاری راه‌اندازی و نصب می‌کنند و با استفاده از آن، خطوط شهری خود را میان تمامی کارمندان تقسیم می‌کنند. به این ترتیب، کارمندان می‌توانند تنها با استفاده از یک دستگاه تلفن به تمام خطوط شهری دسترسی داشته باشند.

تلفن پاناسونیک
تلفن پاناسونیک

بنابراین تلفن‌های اداری که به آن‌ها تلفن سانترال نیز گفته می‎شود، به یکی از خروجی‌های دستگاه سانترال پاناسونیک وصل می‌شوند. بر اساس نوع این خروجی، تلفن‌های اداری به سه دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

 1. تلفن‌های آنالوگ
 2. تلفن‌های هایبرید
 3. تلفن‌های دیجیتال

تلفن‌های آنالوگ پاناسونیک

شاید جالب باشد که می‌توان از تلفن‌های آنالوگ پاناسونیک نیز در مجموعه‌های کاری استفاده کرد. به این منظور، باید دستگاه سانترال شما دارای خروجی‌های آنالوگ باشد. استفاده از تلفن‌های آنالوگ، تنها از جنبه پایین بودن قیمت آن‌ها نسبت به تلفن‌های سانترال قابل توجیه است. این در حالیست که این تلفن‌ها به لحاظ امکانات و قابلیت‌ها، در رده پایین‌تری نسبت به تلفن‌های هایبرید و دیجیتال قرار دارند.

تمامی تلفن‌های رومیزی و بیسیم پاناسونیک در ردیف تلفن‌های آنالوگ قرار می‌گیرند که می‌توانید از آن‌ها در اداره، شرکت یا سازمان خود استفاده کنید.

خرید باتری تلفن پاناسونیک اورجینال

تلفن‌های هایبرید پاناسونیک

تلفن‌های هایبرید به دسته‌ای از تلفن‌های اداری گفته می‌شوند که از طریق دو رشته سیم (یکی برای دیتا و دیگری برای صدا) به دستگاه سانترال متصل می‌شوند. این تلفن‌ها از نظر قابلیت‌ها و البته شکل ظاهری، با تلفن‌های آنالوگ متفاوت هستند. قابلیت‌هایی مانند انتقال تماس، کلیدهای قابل برنامه‌ریزی، هولد یا نگه‌داری تماس و … از جمله مهم‌ترین امکانات تلفن‌های هایبرید محسوب می‌شوند.

تلفن پاناسونیک
تلفن پاناسونیک

تلفن‌های KX-T7730 و KX-AT7730 از جمله مهم‌ترین دستگاه‌های تلفن هایبرید پاناسونیک به شمار می‌روند. برخی از این تلفن‌ها قابلیت مدیریتی نیز دارند؛ به این معنی که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، دستگاه سانترال کم‌ظرفیت از قبیل KX-TES824 را برنامه‌ریزی کنید.

تلفن‌های دیجیتال پاناسونیک

این تلفن‌ها چه به لحاظ ظاهری و چه از نظر قابلیت‌ها، شباهت بسیار زیادی به تلفن‌های هایبرید دارند. مهم‌ترین تفاوت این دو محصول، در نحوه اتصال آن‌ها به دستگاه سانترال است. جایی که تلفن هایبرید با دو رشته سیم به باکس وصل می‌شود؛ این در حالیست که تلفن دیجیتال از یک رشته سیم برای این‌کار استفاده می‌کند. تلفن‌های دیجیتال معمولا در مراکز پرظرفیت پاناسونیک از قبیل سری TDA و TDE کاربرد دارند.

تلفن‌های زیر از جمله بهترین و باکیفیت‌ترین تلفن‌های دیجیتال پاناسونیک محسوب می‌شوند:

 1. KX-DT543
 2. KX-DT546
 3. KX-DT343
 4. KX-DT333

این تلفن‌ها از نظر قیمت نیز معمولا مقداری از تلفن‌های هایبرید و آنالوگ گران‌تر هستند.

تلفن‌های اداری پاناسونیک چگونه کار می‌کنند؟

همان‌طور که گفته شد، این تلفن‌ها قابلیت اتصال مستقیم به خطوط شهری را ندارند (تلفن‌های هایبرید و دیجیتال). بنابراین نمی‌توانید از آن‌ها در محیط‌های خانگی و منازل استفاده کنید. بعد از راه‌اندازی فیزیکی و نرم افزاری دستگاه سانترال، سیم‌کشی‌های لازم برای برقراری ارتباط میان تلفن و دستگاه سانترال انجام می‌شوند. در نهایت کارمندان می‌توانند تمامی تماس‌ها را از همه خطوط شهری دریافت کرده و به آن‌ها پاسخ دهند.

به هر کدام از کارمندان، یک تلفن سانترال و البته یک خط داخلی اختصاص داده می‌شود. این داخلی در برقراری ارتباط درون مجموعه‌ای و هم‌چنین دسترسی سریع مشتریان به بخش‌های مورد نظرشان، کاربرد دارند. به این ترتیب که فرد تماس گیرنده می‌تواند بعد از وصل شدن به اپراتور گویا (یکی از قابلیت‌هایی که مرکز تلفن پاناسونیک در اختیار مجموعه‌های کاری قرار می‌دهد) شماره داخلی مورد نظر خود را وارد کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به اپراتور یا بخش مورد نظر خود، وصل شوند.

تلفن های پاناسونیک را از کجا بخریم؟

محبوبیت زیاد تلفن‌های پاناسونیک در بازارهای ایران، سبب شده تا تولید دستگاه‌های بی‌کیفیت و تقلبی با اسم و برند پاناسونیک افزایش چشم‌گیری پیدا کند. به همین دلیل و برای اطمینان از اصل بودن محصولی که خریداری می‌کنید، توصیه می‌کنیم تنها به نمایندگی‌های معتبر پاناسونیک از جمله فروشگاه ایده آل گستر اعتماد کنید.

ایده آل گستر بیش از دو دهه است که به عنوان نمایندگی رسمی و مرکز مجاز محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک، مشغول خدمت رسانی به مشتریان و علاقمندان به این شرکت محبوب ژاپنی است. تلفن‌های اداری پاناسونیک را می‌توانید به صورت کاملا اورجینال و همراه با یک ضمانت‌نامه معتبر و 12 ماهه از این نمایندگی و مرکز مجاز Panasonic خریداری نمایید.

از جمله دیگر خدمات فروشگاه ایده آل گستر به مشتریان خود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عرضه انواع محصولات مخابراتی پاناسونیک از جمله دستگاه‌های سانترال، انواع تلفن‌های ثابت، فکس، ویدئو پروژکتور و دوربین‌های مدار بسته به صورت اورجینال
 2. انواع تعمیرات تخصصی با استفاده از قطعات اورجینال
 3. ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های قبل از خرید
 4. نصب و راه‌اندازی انواع مراکز تلفن پاناسونیک

کلام پایانی

اکنون می‌توانیم با قاطعیت بگوییم که تلفن‌های پاناسونیک بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ محسوب می‌شوند. بنابراین اگر قصد خرید تلفن‌های اداری برای مجموعه کاری خود را دارید، پاناسونیک بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب شما خواهد بود.

ناگفته نماند برای دریافت راهنمایی‌های لازم در رابطه با خرید انواع مدل‌های مختلف تلفن‌های پاناسونیک، می‌توانید با مشاورین و کارشناسان فروش ایده آل گستر در ارتباط باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید