انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران در سال 1399

طراحی سایت طراحی سایت

این روزها، فقط کافی‌ست شما در فکر طراحی سایت برای گسترش کسب و کار خود در اینترنت باشید، آن وقت است که انبوهی از شرکت‌ها و افراد مختلف به شما پیام می‌دهند و با هر قیمتی پیشنهاد انجام پروژه طراحی سایت حرفه‌ای را به شما می‌دهند! در نگاه اول این اتفاق بسیار خوب است چرا که شما گزینه‌های مختلفی برای سپردن پروژه به فرد یا تیم مورد نظر خود را دارید، اما کمی دقیق‌تر که شوید خود را سردرگم در میان صد‌ها شرکت طراحی سایت می‌یابید. انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران این روز‌ها کار دشوار و سختی است. به خصوص در تهران که هر کجا سر بپرخوانید می‌توانید آگهی شرکت‌های طراحی سایت را بر روی دیوار‌ها و سطوح مختلف شهر ببینید!

شرکت طراحی سایت فراسایت

webdesign-طراحی سایت
شرکت فراسایت

طراحی سایت شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که اگر کوچک‌ترین مشکلی در این روند پیش بیاید، کسب و کار اینترنتی شما به صورت کلی دچار مشکل می‌شود و تجربه و حس بدی نسبت به سایت خود پیدا می‌کنید جوری که وسیله‌ی رشد کسب و کارتان تبدیل به ناراحتی برای خودتان و مشتریان‌تان می‌شود. پس لازم است که در سفارش طراحی سایت خود دقت نموده و در انتخاب شرکت طراحی سایت حساس باشید.

اما یک شرکت طراحی سایت باید چه فاکتور‌هایی را داشته باشد؟

  • سایت حرفه‌ای برای معرفی خدمات خود

یک شرکت طراحی سایت، یک سایت حرفه‌ای برای معرفی خدمات خود دارد. قطعا سایت خود شرکت نباید یک سایت غیرجذاب و بی روح و خسته کننده باشد، از طرفی هم نباید خیلی شلوغ و آشفته باشد! یک سایت حرفه‌ای، سایتی‌ست که از جذابیت بصری خوبی در نگاه اول برخوردار است و شرکت طراحی سایت در ابتدا خود باید صاحب یک سایت حرفه‌ای و مطلوب باشد. همچنین زیبایی بصری نیز باید در نمونه کار‌های آن شرکت نیز دیده شود چرا که گرافیک و ظاهر سایت از اهمیت زیادی برخوردار است.

  • پشتیبانی کامل خدمات ارائه شده

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای باید تا قدم آخر همراه و پشتیبان مشتریان خود باشد. جوری که مشتریان در کار کردن با سایت خود هرجا به مشکل یا مسئله‌ای برخورد کردند در سریع‌ترین زمان ممکن راهنمایی‌های مربوطه انجام شود و تا حصول اطمینان از رفع مشکل ارتباط خود را با مشتری قطع نکنند. فراسایت با ارائه پشتیانی 24 ساعته در امر طراحی سایت به مشتریان خود توانسته رضایت آن‌ها را جلب کند و حس اطمینان را بیش از پیش در مشتریان خود ایجاد کند.

  • نمونه کار های حرفه ای و جذاب

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای نمونه کار‌های حرفه‌ای و جذابی را باید دارا باشد تا به مشتریان خود این دید را بدهد که آن‌ها هم می‌توانند صاحب و مالک یک سایت زیبا و در عین حال کار آمد باشند. همچنین نمونه کار‌ها نمایان‌گر سابقه و رزومه‌ی آن شرکت هم می‌باشد که معیار مهمی در انتخاب شرکت طراحی سایت می‌باشد.

  • تعرفه طراحی سایت

تعرفه و قیمت ارائه خدمات هم در سایت ساز و فروشگا ساز فراسایت طیف وسیعی دارد. از صد هزار تومان تا صد میلیون تومان و حتی بالاتر! اما همانطور که می‌توان حدس زد قیمت و تعرفه‌ی پایین نشانه کمبود در ارائه خدمات یا پشتیبانی‌ست و قیمت بالا هم تضمین کننده کیفیت طراحی سایت نیست. البته اگر می‌خواهید صاحب یک وب سایت پیشرفته و حرفه‌ای و خاص باشید، باید هزینه‌ی بیشتری را پرداخت کنید.

تعرفه خدمات طراحی سایت فراسایت به دسته، تقسیم می‌شوند، دسته اول خدمات سایت ساز و فروشگاه ساز فراسایت می‌باشد. این خدمات مخصوص مشتریانی‌ست که قصد راه اندازی یک وبسایت ساده با هزینه‌ی مناسب و امکانات خوبی را دارند.

دسته دوم خدمات طراحی سایت با وردپرس است که مخصوص آن دسته از مشتریانی ست که قصد دارند حتما سایت خود را بر روی وردپرس دریافت کنند. اگر در مورد وردپرس اطلاعاتی ندارید نگران نباشید، ما در فراسایت به مشتریان خود مشاوره رایگان در حوزه طراحی سایت می‌دهیم!

دسته سوم و دسته‌ی آخر هم خدمات طراحی سایت اختصاصی‌ست که به مشتریانی که قصد راه اندازی یک وب سایت خاص را دارند یا انتظار یک امکان خاص را از وب سایت خود دارند معرفی می‌شود که به صورت صفر تا صد نیاز مشتری از ابتدا طراحی و کدنویسی می‌شود.

شرکت طراحی سایت فراسایت
شرکت طراحی سایت فراسایت

در صورتی که طراحی سایت خود را به فراسایت بسپارید باید بدانید که فراسایت تا زمانی که یک وب سایت حرفه‌ای و زیبا و کارآمد به مشتریان خود تحویل ندهد کنار نمی‌رود و تحویل وب سایت به مشتریان خود را نقطه شروع ارائه پشتیبانی خود می‌داند. همچنین در طول مسیر طراحی سایت خود از ابتدای سفارش تا انتها که وب سایت خود را تحویل می‌گیرید از مشاوره‌های طراحی سایت فراسایت به صورت رایگان بهرمند شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.