چرا شرکت‌ها و اینفلوئنسرها به دنبال فالوور بیشتر هستند؟

سریع‌ترین راه افزایش فالوور سریع‌ترین راه افزایش فالوور

این روزها افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت می‌کند و چندین ساعت از شبانه روز را در حال فعالیت در این شبکه اجتماعی هستند. همین مسئله موجب شده تا کسب‌وکارهای زیاد دست به فعالیت در اینستاگرام بپردازند و از طرف دیگر تعداد اینفلوئنسرهای اینستاگرام رشد زیادی داشته باشد.

تعداد کاربران ایرانی در اینستاگرام هم روزانه رشد زیادی دارد و در حال حاضر، بیش از 24 میلیون کاربران ایرانی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. از این تعداد، قطعاً تعداد زیادی از مخاطبان هدف کسب‌وکارها در اینستاگرام حضور دارند و همین مسئله موجب شده تا کسب‌وکارها، به دنبال افزایش فالوور خود باشند. اما چرا شرکت‌ها و اینفلوئنسرها به دنبال فالوور بیشتر هستند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی 6 دلیل مهم بپردازیم و سریع‌ترین راه افزایش فالوور را به شما معرفی کنیم.

6 دلیل برای افزایش فالوور برای شرکت‌ها و اینفلوئنسرها

در گذشته کسب‌وکارها برای افزایش فروش خود از روش‌های مختلف تبلیغاتی استفاده می‌کردند؛ تبلیغات محیطی، تبلیغات بنری در سایت‌ها و تبلیغات رسانه‌ای از مهم‌ترین آن‌ها بودند اما هزینه‌های زیادی را هم بر دوش کسب‌وکارها می‌گذاشتند. از زمانی که اینستاگرام در میان شبکه‌های اجتماعی با رشد بسیار خوبی روبرو شد، کسب‌وکارها هم اینستاگرام را فرصتی برای افزایش مخاطبان و مشتریان خود دانستند!

در حال حاضر اینستاگرام ویترینی برای معرفی خدمات و محصولات هر کسب‌وکاری محسوب می‌شود که سود دو طرفه دارد؛ به عبارت ساده‌تر، کسب‌وکارها محتوای مفید در اختیار کاربران قرار می‌دهند و از آن طرف، کاربران به مشتریان کسب‌وکارها تبدیل می‌شوند. در ادامه به بررسی 6 مورد از مهم‌ترین دلایل برای افزایش فالوور اینستاگرام می‌پردازیم:

instaplus1
6 دلیل برای افزایش فالوور برای شرکت‌ها و اینفلوئنسرها

یک) برندسازی برای شرکت‌ها و افزیش شهرت اینفلوئنسرها

یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب‌وکاری، برندسازی است. برندسازی به این معنی است که تعداد بیشتری از کاربران کسب‌وکار شما را بشناسند و از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند. فرض کنید بخواهید در یک شهر یا منطقه خاص کسب‌وکارتان را به افراد معرفی کنید؛ در بهترین حالت و البته با هزینه بسیار زیادی شاید بتوانید کسب‌وکارتان را به 1 میلیون نفر معرفی کنید که این تعداد در مقابل 24 میلیون فالوور ایرانی در اینستاگرام رقم نا چیزی است! این در حالی است که شما باید هزینه و زمان بسیار زیادی را صرف کنید تا بتوانید به تعداد برسید.

حال فرض کنید بخواهید کسب‌وکار یا صفحه خود را به یک میلیون نفر در اینستاگرام نمایش دهید! در کمتر از چند ساعت و با صرف هزینه کمتر از 10 میلیون تومان این اتفاق برای شما رقم می‌خورد. افزایش فالوور در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید کسب‌وکار خود را به تعداد زیادی از کاربران معرفی و به برندسازی کسب‌وکار خود کمک کنید.

دو) افزایش درآمد از طریق افزایش فالوورهای اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین معیارهای موفقیت کسب‌وکارها یا اینفلوئنسرها میزان درآمد آن‌ها است! هر چقدر درآمد یک کسب‌وکار یا اینفلوئنسر بیشتر باشد، می‌توان گفت که موفق‌تر است. افزایش فالوورهای اینستاگرام به افزایش درآمد کمک بسیار زیادی می‌کند. افزایش فالوور به معنای افزایش مخاطبان شما است؛ به عبارت ساده‌تر، افراد بیشتری محصولات یا خدمات شما را می‌بینند و احتمال آن که فروش شما بیشتر، زیاد است. تمام فعالیت‌هایی که یک کسب‌وکار انجام می‌دهد، برای آن است که بتوانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارائه کند و یکی از راه‌های مهم برای افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام است.

اگر یک اینفلوئنسر هستید، افزایش فالوور به شما هم کمک زیادی می‌کند! زیرا هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد پست‌های شما بازدید بیشتری می‌گیرد و اگر محتوای خوبی در اختیار کاربران قرار داده باشید، لایک و کامنت بیشتری دریافت می‌کنید؛ به عبارت ساده‌تر، نرخ تعامل صفحه شما افزایش پیدا می‌کند.

سه) تبلیغات رایگان توسط فالوورهای شما

برای همه ما اتفاق افتاده است که یک پست یا محصول جذاب در اینستاگرام دیده باشیم و آن را برای دوستان خود ارسال کرده باشیم! حتی گاهی اوقات یک پست را در استوری خود به اشتراک می‌گذاریم و چند صفر نفر آن را مشاهده می‌کنند. شاید خودتان ندانید اما ناخودآگاه برای آن صفحه تبلیغات انجام داده‌اید، آن هم به صورت رایگان! اگر یک صفحه برای کسب‌وکارتان در اینستاگرام دارید، نیاز به تبلیغات رایگان خواهید داشت. هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، تعداد بیشتری از آن‌ها پست‌های شما را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند.

instaplus2
تبلیغات رایگان توسط فالوورهای شما

همچنین اگر یک اینفلوئنسر هستید، این مسئله برای شما بسیار مهم است که کاربران پست‌های شما را برای دیگران ارسال کنند. اگر محتوای جذابی داشته باشید اما فالوورهای شما کم باشد، ممکن است نتوانید پست‌های خود را به کاربران زیادی نمایش دهید! به همین دلیل داشتن افزایش و خرید فالوور مسئله بسیار مهمی برای یک اینفلوئنسر محسوب می‌شود.

چهار) افزایش اعتماد کاربران نسبت به شما

حتماً برای شما هم پیش آمده است که یک محصول را در صفحه اینستاگرامی دیده باشید و بخواهید آن را خریداری کنید. اگر این محصول را یک صفحه با هزار فالوور و صفحه دیگری با صد هزار فالوور موجود داشته باشد، احتمال خرید شما از کدام صفحه اینستاگرامی بیشتر است؟ قطعاً صفحه دوم!

دلیل آن هم این است که اعتماد شما نسبت به صفحه دوم بیشتر است. این اعتماد ناشی از تعداد بیشتر فالوورهای صفحه دوم است. بنابراین هر چقدر فالوورهای شما بیشتر باشد، اعتماد شما نسبت به آن صفحه بیشتر است و راحت‌تر می‌توانید محصولات یا خدمات خود را بفروشید. قطعاً برای هر کسب‌وکاری افزایش فروش یکی از اهداف اصلی است! شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید فالوور اینستاگرام به تعداد بیشتری مخاطب دسترسی داشته باشید و فروش خود را از افزایش دهید.

اگر اینفلوئنسر هستید و می‌خواهید کاربران نسبت به تبلیغاتی که در صفحه قرار می‌دهید، اعتماد بیشتری داشته باشند نیاز به افزایش فالوور دارید. زیرا هر چقدر کاربران به تبلیغات شما بیشتر اعتماد کنند، بیشتر وارد آن صفحه می‌شوند و این مسئله می‌تواند به افزایش درآمد شما از طریق تبلیغات کمک کند.

پنج) افزایش نرخ تعامل کاربران با صفحه

یکی دیگر از مسائلی که باعث می‌شود تا کسب‌وکارها به دنبال افزایش و خرید فالوور باشند، نرخ تعامل صفحه است. هر چقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، تعداد لایک و کامنت شما هم افزایش پیدا می‌کند. در اینستاگرام هر چقدر تعداد لایک، کامنت و اشتراک‌گذاری شما بیشتر باشد، نرخ تعامل افزایش پیدا می‌کند. بنابراین یکی از مزایای افزایش و خرید فالوور اینستاگرام افزایش نرخ تعامل کاربران است. جالب است بدانید کاربران هنگامی که می‌خواهند به صفحات مختلف تبلیغات بدهند، نرخ تعامل اهمیت زیادی دارد. بنابراین اگر اینفلوئنسر هستید، به راحتی می‌توانید با افزایش تعامل نرخ تبلیغات خود را تا چند برابر افزایش دهید! البته باید توجه داشته باشید که فالوورهای شما باید مخاطبان هدف باشند تا بتوانید تعامل بسیار خوبی بگیرید. در غیر این صورت، ممکن است نتیجه عکس داشته باشد و نرخ تعامل شما کاهش پیدا کند.

شش) شانس دیده شدن بیشتر با ورود به اکسپلور اینستاگرام

یکی دیگر از مواردی که اهمیت بسیار زیادی برای مدیران کسب‌وکارها و به خصوص اینفلوئنسرها دارد، ورود به اکسپلور است. اگر بتوانید وارد اکسپلور شوید، به صورت رایگان هزاران بازدید دریافت می‌کنید و راحت‌تر می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به کاربران ارائه کنید. شانس دیده شدن بیشتر در اکسپلور رابطه مستقیمی با نرخ تعامل صفحه شما دارد! به عبارت ساده‌تر، هر چقدر کاربران پست شما را بیشتر لایک کنند، بیشتر برای شما کامنت بگذارند و پست شما را بیشتر سیو کنند احتمال ورود شما به اکسپلور بسیار زیاد می‌شود.

سریع‌ترین راه برای افزایش فالور چیست؟

این 6 مورد از مهم‌ترین دلایلی است که صفحه‌های اینستاگرامی را به افزایش فالوور بیشتر ترغیب می‌کند. اما اضافه کردن افرد به صفحه‌تان به همین راحتی‌ها هم نیست. شما باید صبر زیادی داشته باشید و با تولیدمحتواهای با کیفیت، کم کم اعتماد افراد را جلب کنید.

اما اول راه کسی که وارد صفحه شما می‌شود، نگاهش به تعداد فالوورهای شماست. اگر تعداد کم باشد، محتواهای شما را می‌بیند و چرخی در صفحه شما می‌زند ولی طبق اثر تایید اجتماعی، چون بقیه پیج شما را دنبال نکردند، معمولاً صفحه شما را فالو نمی‌کند مگر اینکه محتواهایی داشته باشید که نتواند از آن‌‎ بگذرد.

بر همین اساس، برای ابتدای راه می‌توانید از یک سایت معتبر فالوور بخرید تا در نگاه اول اعتماد کاربران را جلب کنید؛ بعد از آن فرصت دارید مفید بودن پیجتان را به فالوورهای جدید ثابت کنید.

اما از کجا می‌شود فالوور خرید؟

خرید فالوور اینستاگرام از یک سایت معتبر

اگر کلمه خرید فالوور اینستاگرام را در گوگل سرچ کنید، سایت‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرد که همه با شیوه‌ها و قیمت‌های متفاوت فالوور برایتان جذب می‌کنند.

اما اگر به دنبال خرید فالوور باکیفیت، عالی و یا حتی برای شروع فعالیت پیج خود فالوور ارزان قیمت هستید، اینستاپلاس یکی از سایت‌های خوب است که تک تک این خدمات را به ارائه می‌دهد. اینستاپلاس 5 سال است که خدمات اینستاگرام ارائه می‌دهد و 300 هزار سفارش موفق داشته است؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت از این سایت فالوور بخرید و 6 فاکتوری که در این مقاله گفتیم را در صفحه اینستاگرام خود تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.