قیمت دلار امروز چند است؟

قیمت دلار امروز
قیمت دلار امروز

قیمت لحظه ای دلار این روزها به دغدغه اصلی فعالان اقتصادی و حتی مردم عادی تبدیل شده است و دسترسی به سایتی که قیمت روز دلار و سایر ارزهای خارجی را به طور مرتب به روزرسانی کند به یکی از نیازهای بسیاری از افراد تبدیل شده است. در همین راستا، سایت کلیک با استفاده از API مورد تائید اتحادیه صرافان مبادرت به درج آخرین و جدیدترین قیمت روز دلار و سایر ارزهای خارجی کرده است.

قیمت دلار امروز چند است؟

برای مشاهده قیمت دلار امروز و همچنین قیمت یورو و سایر ارزهای خارجی می توانید به قسمت قیمت دلار سایت کلیک که از منوی بالای سایت در دسترس است مراجعه نمائید.

با توجه به قیمت گذاری دلار هرات از ساعت 11 هر صبح، نرخ گذاری قیمت ارزهای خارجی از ساعت 11 آغاز می شود و شما می توانید به طور لحظه ای آخرین قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و سایر ارزهای پراستفاده را با نوسان تغییرات قیمتی در بخش قیمت دلار سایت کلیک مشاهده نمائید.

به عنوان نمونه در جدولی که مشاهده می نمائید کمترین قیمت دلار و بیشترین قیمت دلار در یک روز تا لحظه ای که مظنه نرخ قیمت دلار را بررسی می نمائید به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید از بیشترین و کمترین قیمت دلار یا هر ارز دیگر در آن روز نیز مطلع شوید.
به روزترین و معتبرترین مرجع قیمت لحظه ای ارزهای خارجی را در کلیک دنبال کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

398,056 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دوره‌های آموزشی